Sihtasutus Viljandimaa Arenduskeskus

Registrisse kantud Registrikood 90013785 SA Viljandi linn Registreeritud 24.04.2017
Võrdle

Sihtasutus Viljandimaa Arenduskeskus (SA), Viljandi linn, registrikood 90013785, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 9.

Käive
—
Riiklikud maksud
28 251 €
↓ 5,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
30 094 €
↓ 5,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
−6 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 016 €
    tegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 016 € · +89,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 649 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 2 916 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 913 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 3 316 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 438 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 1 731 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 254 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 1 889 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 372 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: 1 596 € Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 891 € Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: 2 650 € Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 016 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 1 731 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 2 254 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 889 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 1 372 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 596 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 1 891 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 650 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 5 016 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · −50,0% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 12IV·232024 I kv Ettevõte: 142024 II kv Ettevõte: 13II·242024 III kv Ettevõte: 162024 IV kv Ettevõte: 19IV·242025 I kv Ettevõte: 182025 II kv Ettevõte: 17II·252025 III kv Ettevõte: 222025 IV kv Ettevõte: 24IV·252026 I kv Ettevõte: 202026 II kv Ettevõte: 12II·262026 III kv Ettevõte: 6III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 192025 I kv Ettevõte: 18I·252025 II kv Ettevõte: 172025 III kv Ettevõte: 22III·252025 IV kv Ettevõte: 242026 I kv Ettevõte: 20I·262026 II kv Ettevõte: 122026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 28 251 € · −5,4% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 32 996 €IV·232024 I kv Ettevõte: 38 633 €2024 II kv Ettevõte: 40 811 €II·242024 III kv Ettevõte: 36 835 €2024 IV kv Ettevõte: 31 230 €IV·242025 I kv Ettevõte: 38 221 €2025 II kv Ettevõte: 30 322 €II·252025 III kv Ettevõte: 28 527 €2025 IV kv Ettevõte: 36 091 €IV·252026 I kv Ettevõte: 35 291 €2026 II kv Ettevõte: 29 856 €II·262026 III kv Ettevõte: 28 251 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 31 230 €2025 I kv Ettevõte: 38 221 €I·252025 II kv Ettevõte: 30 322 €2025 III kv Ettevõte: 28 527 €III·252025 IV kv Ettevõte: 36 091 €2026 I kv Ettevõte: 35 291 €I·262026 II kv Ettevõte: 29 856 €2026 III kv Ettevõte: 28 251 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 28 251 30 094 6
2026 II kv — 29 856 31 801 12
2026 I kv — 35 291 37 827 20
2025 IV kv — 36 091 38 293 24
2025 III kv — 28 527 30 182 22
2025 II kv — 30 322 32 118 17
2025 I kv — 38 221 40 563 18
2024 IV kv — 31 230 32 882 19
2024 III kv — 36 835 39 015 16
2024 II kv — 40 811 43 111 13
2024 I kv — 38 633 40 776 14
2023 IV kv — 32 996 34 988 12
2023 III kv — 32 686 34 685 14
2023 II kv — 32 104 33 963 15
2023 I kv — 32 291 34 258 14
2022 IV kv — 24 934 26 541 13
2022 III kv — 21 399 22 735 13
2022 II kv — 23 094 24 603 14
2022 I kv — 18 089 19 366 10
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 672 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 66 863 € · +278,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-50 000-25 000025 00050 00075 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -913 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: -15 670 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: -17 131 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -36 639 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: -18 875 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -37 414 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 66 863 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-50 000-25 000025 00050 00075 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -913 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: -15 670 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: -17 131 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -36 639 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: -18 875 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -37 414 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 66 863 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 392 041 € · −11,3% võrreldes 2024
01002003004005002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 50 171 €20192020 Ettevõte: 45 490 €20202021 Ettevõte: 25 444 €20212022 Ettevõte: 43 650 €20222023 Ettevõte: 276 314 €20232024 Ettevõte: 441 951 €20242025 Ettevõte: 392 041 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 50 171 €20192020 Ettevõte: 45 490 €2021 Ettevõte: 25 444 €20212022 Ettevõte: 43 650 €2023 Ettevõte: 276 314 €20232024 Ettevõte: 441 951 €2025 Ettevõte: 392 041 €2025
Omakapital, € 2025: -20 348 € · +76,7% võrreldes 2024
-100 000-50 000050 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 38 518 €20192020 Ettevõte: 22 848 €20202021 Ettevõte: 5 717 €20212022 Ettevõte: -30 922 €20222023 Ettevõte: -49 797 €20232024 Ettevõte: -87 211 €20242025 Ettevõte: -20 348 €2025-100 000-50 000050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 38 518 €20192020 Ettevõte: 22 848 €2021 Ettevõte: 5 717 €20212022 Ettevõte: -30 922 €2023 Ettevõte: -49 797 €20232024 Ettevõte: -87 211 €2025 Ettevõte: -20 348 €2025
Töötajad 2025: 9 · −10,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02468102017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 1202502468102018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 66 863 320 055 392 041 -20 348 9
2024 0 -37 414 393 094 441 951 -87 211 10
2023 0 -18 875 334 041 276 314 -49 797 9
2022 0 -36 639 261 172 43 650 -30 922 8
2021 0 -17 131 218 005 25 444 5 717 8
2020 0 -15 670 206 830 45 490 22 848 7
2019 0 -913 179 480 50 171 38 518 5
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 7

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
17,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-5,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
105,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,95
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
131 297 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 963 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Dmitri Orav
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 15.07.2025
  • Johan-Kristjan Konovalov
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 15.07.2025
  • Kadi Ploom
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 15.07.2025
  • Kaupo Kase
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 15.07.2025
  • Karel Tölp
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 26.05.2023
  • Alar Karu
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 10.10.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
S 50055922 / 13
26.10.2026
Muutmiskanne Jõustunud
26.10.2026
PDF
S 50055922 / 12
07.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
07.04.2025
PDF
S 50055922 / M10
27.03.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.04.2025 Puudused kõrvaldatud
06.04.2025
PDF
S 50055922 / M9
21.03.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.04.2025 Puudused kõrvaldatud
27.03.2025
PDF
S 50055922 / M8
08.01.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 22.01.2025 Jõustunud
08.01.2025
PDF
S 50055922 / M7
05.12.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 19.12.2024 Jõustunud
05.12.2024
PDF
S 50055922 / 11
12.09.2024
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2024
PDF
S 50055922 / M6
03.09.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.09.2024 Puudused kõrvaldatud
12.09.2024
PDF
S 50055922 / M5
31.07.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.08.2024 Puudused kõrvaldatud
31.07.2024
PDF
S 50055922 / 10
31.07.2024
Muutmiskanne Jõustunud
31.07.2024
PDF
S 50055922 / M4
29.05.2023
Korraldav määrus 12.06.2023 Jõustunud
29.05.2023
PDF
S 50055922 / 9
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
S 50055922 / 8
01.08.2022
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2022
PDF
S 50055922 / 7
30.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
30.06.2020
PDF
S 50055922 / 6
13.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2020
PDF
S 50055922 / M3
07.02.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.02.2020 Puudused kõrvaldatud
13.02.2020
PDF
S 50055922 / 5
02.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
02.10.2018
PDF
S 50055922 / M2
24.09.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.10.2018 Puudused kõrvaldatud
02.10.2018
PDF
S 50055922 / 4
04.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
04.04.2018
PDF
S 50055922 / 3
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
S 50055922 / 2
20.10.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
20.10.2017
PDF
S 50055922 / M1
18.10.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.11.2017 Puudused kõrvaldatud
20.10.2017
PDF
S 50055922
24.04.2017
Esmakanne Jõustunud
24.04.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes