Mittetulundusühing Viljandimaa Ühistranspordikeskus

Registrisse kantud Registrikood 80426262 MTÜ Viljandi linn Registreeritud 31.10.2017
Võrdle

Mittetulundusühing Viljandimaa Ühistranspordikeskus (MTÜ), Viljandi linn, registrikood 80426262, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 3.

Käive
—
Riiklikud maksud
9 362 €
↑ 0,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
9 541 €
↑ 0,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 771 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 771 € · +0,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 2 756 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 088 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 2 936 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 965 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 2 928 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 324 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 3 061 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 094 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 3 061 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 105 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 4 739 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 771 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 2 928 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 3 324 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 061 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 3 094 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 061 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 5 105 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 739 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 4 771 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 9 362 € · +0,7% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 7 943 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 883 €2024 II kv Ettevõte: 8 463 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 546 €2024 IV kv Ettevõte: 8 469 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 699 €2025 II kv Ettevõte: 8 924 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 021 €2025 IV kv Ettevõte: 8 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 052 €2026 II kv Ettevõte: 9 299 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 362 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 8 469 €2025 I kv Ettevõte: 9 699 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 924 €2025 III kv Ettevõte: 9 021 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 924 €2026 I kv Ettevõte: 10 052 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 299 €2026 III kv Ettevõte: 9 362 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 9 362 9 541 2
2026 II kv — 9 299 9 478 2
2026 I kv — 10 052 10 209 2
2025 IV kv — 8 924 9 184 3
2025 III kv — 9 021 9 282 3
2025 II kv — 8 924 9 184 3
2025 I kv — 9 699 9 972 3
2024 IV kv — 8 469 8 785 3
2024 III kv — 8 546 8 895 3
2024 II kv — 8 463 8 808 3
2024 I kv — 8 883 9 263 3
2023 IV kv — 7 943 8 267 3
2023 III kv — 7 905 8 231 3
2023 II kv — 7 883 8 207 3
2023 I kv — 7 595 7 909 3
2022 IV kv — 8 513 8 868 3
2022 III kv — 7 377 7 682 4
2022 II kv — 7 361 7 665 3
2022 I kv — 6 974 7 261 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 590 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -13 929 € · −198,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 216 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -12 449 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 6 700 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 9 740 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 5 567 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 14 205 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: -13 929 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 216 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -12 449 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: 6 700 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 9 740 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 5 567 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 14 205 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: -13 929 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 357 647 € · +36,7% võrreldes 2024
01002003004002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 190 766 €20192020 Ettevõte: 60 837 €20202021 Ettevõte: 182 718 €20212022 Ettevõte: 270 283 €20222023 Ettevõte: 237 444 €20232024 Ettevõte: 261 560 €20242025 Ettevõte: 357 647 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 190 766 €20192020 Ettevõte: 60 837 €2021 Ettevõte: 182 718 €20212022 Ettevõte: 270 283 €2023 Ettevõte: 237 444 €20232024 Ettevõte: 261 560 €2025 Ettevõte: 357 647 €2025
Omakapital, € 2025: 38 391 € · −26,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 28 557 €20192020 Ettevõte: 16 108 €20202021 Ettevõte: 22 808 €20212022 Ettevõte: 32 548 €20222023 Ettevõte: 38 115 €20232024 Ettevõte: 52 320 €20242025 Ettevõte: 38 391 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 28 557 €20192020 Ettevõte: 16 108 €2021 Ettevõte: 22 808 €20212022 Ettevõte: 32 548 €2023 Ettevõte: 38 115 €20232024 Ettevõte: 52 320 €2025 Ettevõte: 38 391 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -13 929 89 361 357 647 38 391 3
2024 0 14 205 88 439 261 560 52 320 3
2023 0 5 567 82 201 237 444 38 115 3
2022 0 9 740 78 202 270 283 32 548 3
2021 0 6 700 74 297 182 718 22 808 3
2020 0 -12 449 75 226 60 837 16 108 3
2019 0 10 216 75 291 190 766 28 557 3
2018 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-0,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-36,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-3,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
10,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
89,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,12
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
1 470 928 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 482 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 10.04.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.04.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.04.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 31.03.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.04.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.04.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 11.05.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Kaupo Kase
    Juhatuse liige või liikmed · alates 10.10.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49391Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 50067558 / M2
05.03.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 19.03.2024 Puudused kõrvaldatud
08.03.2024
PDF
M 50067558 / 3
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 50067558 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
M 50067558
31.10.2017
Esmakanne Jõustunud
31.10.2017
PDF
M 50067558 / M1
17.10.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.11.2017 Puudused kõrvaldatud
31.10.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes