MITTETULUNDUSÜHING VÕRTSJÄRVE KALANDUSPIIRKOND
MITTETULUNDUSÜHING VÕRTSJÄRVE KALANDUSPIIRKOND (MTÜ), Vaibla küla, registrikood 80270340, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 596 €parem kui 25% ettevõteteltegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 3 874 | 4 172 | 7 |
| 2026 II kv | — | 4 573 | 4 871 | 2 |
| 2026 I kv | — | 4 885 | 5 189 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 4 939 | 5 195 | 2 |
| 2025 III kv | — | 4 846 | 5 149 | 2 |
| 2025 II kv | — | 3 937 | 4 159 | 2 |
| 2025 I kv | — | 5 034 | 5 375 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 3 841 | 4 129 | 2 |
| 2024 III kv | — | 6 583 | 7 088 | 2 |
| 2024 II kv | — | 3 419 | 3 681 | 2 |
| 2024 I kv | — | 3 040 | 3 266 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 2 459 | 2 660 | 2 |
| 2023 III kv | — | 2 459 | 2 660 | 2 |
| 2023 II kv | — | 2 459 | 2 660 | 2 |
| 2023 I kv | — | 3 046 | 3 254 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 2 616 | 2 818 | 2 |
| 2022 III kv | — | 2 616 | 2 818 | 2 |
| 2022 II kv | — | 2 907 | 3 130 | 2 |
| 2022 I kv | — | 3 783 | 4 036 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 237 | 55 591 | 21 176 | 8 431 | 2 |
| 2024 | 0 | 737 | 52 837 | 42 940 | 10 668 | 2 |
| 2023 | 0 | -2 291 | 32 873 | 17 248 | 9 931 | 2 |
| 2022 | 0 | 3 117 | 39 796 | 20 321 | 12 222 | 2 |
| 2021 | 0 | -1 639 | 36 151 | 21 469 | 9 105 | 2 |
| 2020 | 0 | -370 | 40 454 | 55 428 | 10 744 | 2 |
| 2019 | 0 | 12 679 | 34 507 | 27 390 | 11 114 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 27.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 09.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 19.03.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 21.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 05.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Leo AasaJuhatuse liige · alates 05.06.2008
- Alar KaruJuhatuse liige · alates 14.07.2015
- Anmar PihlakJuhatuse liige · alates 14.07.2015
- Rein AntonJuhatuse liige · alates 22.04.2016
- Priit VärvJuhatuse liige · alates 20.04.2022
- Ketter KärpJuhatuse liige · alates 17.03.2025
- Robert TokmanJuhatuse liige · alates 17.03.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Alar KaruJuhatuse liige või liikmed · alates 22.10.2018
- Erich SaaremaaJuhatuse liige või liikmed · alates 22.10.2018
- Marko VaherJuhatuse liige või liikmed · alates 21.10.2018
- Rein AntonJuhatuse liige või liikmed · alates 13.09.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94992Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 20041577 / M7 17.03.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.04.2025 | Puudused kõrvaldatud 17.03.2025 |
|
| M 20041577 / 15 17.03.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.03.2025 |
||
| M 20041577 / 14 06.11.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.11.2023 |
||
| M 20041577 / 13 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 20041577 / 12 20.04.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.04.2022 |
||
| M 20041577 / M6 11.04.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.05.2022 | Puudused kõrvaldatud 20.04.2022 |
|
| M 20041577 / 11 01.07.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.07.2021 |
||
| M 20041577 / 10 22.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.12.2017 |
||
| M 20041577 / 9 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| M 20041577 / M5 07.11.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 07.12.2016 | Puudused kõrvaldatud 08.11.2016 |
|
| M 20041577 / 8 22.04.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.04.2016 |
||
| M 20041577 / M4 08.04.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 23.04.2016 | Puudused kõrvaldatud 22.04.2016 |
|
| M 20041577 / 7 15.07.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.07.2015 |
||
| M 20041577 / 6 14.07.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.07.2015 |
||
| M 20041577 / M3 08.07.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.07.2015 | Puudused kõrvaldatud 14.07.2015 |
|
| M 20041577 / 5 08.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.03.2013 |
||
| M 20041577 / 4 06.05.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.05.2011 |
||
| M 20041577 / M2 02.05.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.05.2011 | Jõustunud 02.05.2011 |
|
| M 41577 / 3 15.12.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.12.2009 |
||
| M 41577 / 2 02.06.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.06.2009 |
||
| M 41577 / M1 28.05.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 28.05.2009 |
||
| M 41577 05.06.2008 |
Esmakanne | Jõustunud 05.06.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes