Sihtasutus Alutaguse Hoolekeskus
Sihtasutus Alutaguse Hoolekeskus (SA), Mäetaguse alevik, registrikood 90003918, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 57.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 231 €parem kui 66% ettevõteteltegevusala mediaan 1 988 € · ettevõtteid tegevusalal: 199
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 259
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 147 339 | 156 164 | 70 |
| 2026 II kv | — | 118 819 | 126 690 | 72 |
| 2026 I kv | — | 135 227 | 143 850 | 69 |
| 2025 IV kv | — | 129 726 | 137 349 | 70 |
| 2025 III kv | — | 141 457 | 150 574 | 68 |
| 2025 II kv | — | 121 454 | 128 972 | 70 |
| 2025 I kv | — | 131 512 | 139 537 | 68 |
| 2024 IV kv | — | 113 009 | 119 707 | 70 |
| 2024 III kv | — | 128 720 | 136 153 | 65 |
| 2024 II kv | — | 101 628 | 107 811 | 66 |
| 2024 I kv | — | 117 818 | 124 022 | 63 |
| 2023 IV kv | — | 99 025 | 104 407 | 65 |
| 2023 III kv | — | 104 999 | 111 488 | 64 |
| 2023 II kv | — | 80 826 | 85 833 | 64 |
| 2023 I kv | — | 86 244 | 91 113 | 61 |
| 2022 IV kv | — | 75 213 | 80 016 | 58 |
| 2022 III kv | — | 83 169 | 88 163 | 58 |
| 2022 II kv | — | 67 024 | 71 567 | 62 |
| 2022 I kv | — | 80 720 | 85 153 | 61 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 99 829 | 1 441 047 | 2 373 368 | 2 102 635 | 57 |
| 2024 | 0 | 14 844 | 1 328 532 | 2 240 991 | 2 002 806 | 55 |
| 2023 | 0 | 50 226 | 1 161 656 | 2 200 542 | 1 987 962 | 54 |
| 2022 | 0 | -14 718 | 935 684 | 2 093 103 | 1 937 736 | 51 |
| 2021 | 0 | -40 531 | 835 070 | 2 088 453 | 1 952 454 | 50 |
| 2020 | 0 | -47 827 | 779 309 | 2 116 352 | 1 990 491 | 52 |
| 2019 | 0 | -1 640 | 648 551 | 2 158 423 | 2 038 318 | 47 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 47 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 47 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 47 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 44 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 49 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 44 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 42 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 15 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 10.04.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.04.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 24.05.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.05.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 12.04.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 25.05.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 02.07.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Kristiina EtsJuhatuse liige · alates 15.12.2015
Esindusõigus
Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Jaanus AltojaAsutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 03.07.2026
- Kairi HõbemeriAsutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 03.07.2026
- Silja VaskAsutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 03.02.2026
- Liina TalistuAsutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 28.12.2021
- Tauno VõhmarAsutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 30.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Evi KruzmanNõukogu liige · 09.04.2025
- Kairi HõbemeriNõukogu liige · 09.04.2025
- Veljo KingsepNõukogu liige · 02.07.2026
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 87301Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| S 40030933 / 7 19.07.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.07.2023 |
||
| S 40030933 / 6 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| S 40030933 / M2 05.04.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 19.04.2019 | Puudused kõrvaldatud 08.04.2019 |
|
| S 40030933 / 5 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| S 40030933 / 4 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| S 40030933 / 3 15.12.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.12.2015 |
||
| S 40030933 / 2 04.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.03.2013 |
||
| S 40030933 13.08.2010 |
Esmakanne | Jõustunud 13.08.2010 |
||
| S 40030933 / M1 03.08.2010 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 25.08.2013 | Jõustunud 03.08.2010 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes