Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Lohusuu Kogudus
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Lohusuu Kogudus (MTÜ), Lohusuu alevik, registrikood 80209458, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 106 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 308 | 317 | 3 |
| 2026 II kv | — | 308 | 317 | 3 |
| 2026 I kv | — | 408 | 317 | 3 |
| 2025 IV kv | — | 388 | 373 | 3 |
| 2025 III kv | — | 360 | 373 | 3 |
| 2025 II kv | — | 436 | 432 | 3 |
| 2025 I kv | — | 149 | 67 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2024 III kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2024 II kv | — | 258 | 194 | 2 |
| 2024 I kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2023 III kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2023 II kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2023 I kv | — | 235 | 194 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2022 III kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2022 II kv | — | 191 | 194 | 2 |
| 2022 I kv | — | 235 | 194 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 135 521 | 3 162 | 184 825 | 143 429 | 1 |
| 2024 | 0 | 3 435 | 1 927 | 113 610 | 7 908 | 1 |
| 2023 | 0 | 1 913 | 1 927 | 4 548 | 4 473 | 1 |
| 2022 | 0 | 268 | 1 927 | 6 040 | 2 560 | 1 |
| 2021 | 3 380 | -583 | 1 927 | 2 357 | 2 292 | 1 |
| 2020 | 0 | -3 318 | 4 125 | 2 942 | 2 745 | 1 |
| 2019 | 5 506 | 682 | 1 436 | 6 079 | 6 063 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 14.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 06.11.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Jaanus SarapuuJuhatuse liige · alates 25.05.2009
- Raimo KiviJuhatuse liige · alates 25.05.2009
- Mai ToomingJuhatuse liige · alates 06.07.2017
- Tõnu PloomJuhatuse liige · alates 06.07.2017
- Aivo PrükkJuhatuse liige · alates 13.06.2025
- Jaanus AltojaJuhatuse liige · alates 13.06.2025
- Mati VaherJuhatuse liige · alates 13.06.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Eenok HaamerJuhatuse liige või liikmed · alates 01.10.2018
- Jaanus SarapuuJuhatuse liige või liikmed · alates 01.10.2018
- Mai ToomingJuhatuse liige või liikmed · alates 01.10.2018
- Mati VaherJuhatuse liige või liikmed · alates 01.10.2018
- Raimo KiviJuhatuse liige või liikmed · alates 01.10.2018
- Tõnu PloomJuhatuse liige või liikmed · alates 01.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94911Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10082160 / 13 13.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.06.2025 |
||
| M 10082160 / 12 28.02.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.02.2025 |
||
| M 10082160 / 11 29.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.02.2024 |
||
| M 10082160 / 10 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10082160 / 9 13.05.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.05.2022 |
||
| M 10082160 / 8 09.11.2020 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 09.11.2020 |
||
| M 10082160 / 7 08.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.02.2018 |
||
| M 10082160 / 6 06.07.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.07.2017 |
||
| M 10082160 / 5 21.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.03.2013 |
||
| M 82160 / 4 25.05.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.05.2009 |
||
| M 82160 / 3 25.05.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.05.2009 |
||
| M 82160 / 2 02.12.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 82160 13.08.2004 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes