Jodomo Lagbaja OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14307788 OÜ Tallinn Registreeritud 07.08.2017
Võrdle

Jodomo Lagbaja OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14307788, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. 2022. aasta aruande järgi oli müügitulu 176 868 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
296 €
↑ 3,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Müügitulu · 2022 176 868 €
    tegevusala mediaan 37 940 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 005
  • Puhasrentaablus · 2022 8,4 %
    tegevusala mediaan 4,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 229

Maksud ja käive

2022 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2023 III kv: 1 850 € · −90,4% võrreldes 2023 II kv · tegevusala mediaan 23 447 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002022 II kv Ettevõte: 46 368 € Tegevusala mediaan: 22 464 €II·222022 III kv Ettevõte: 50 426 € Tegevusala mediaan: 24 537 €2022 IV kv Ettevõte: 45 652 € Tegevusala mediaan: 26 090 €IV·222023 I kv Ettevõte: 47 763 € Tegevusala mediaan: 19 443 €2023 II kv Ettevõte: 19 223 € Tegevusala mediaan: 20 443 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 850 € Tegevusala mediaan: 23 447 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002023 II kv Ettevõte: 19 223 € Tegevusala mediaan: 20 443 €2023 III kv Ettevõte: 1 850 € Tegevusala mediaan: 23 447 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 403 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 914 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 I kv: 1 081 € · +47,9% võrreldes 2022 IV kv · tegevusala mediaan 1 053 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502022 II kv Ettevõte: 1 159 € Tegevusala mediaan: 985 €II·222022 III kv Ettevõte: 1 061 € Tegevusala mediaan: 1 041 €2022 IV kv Ettevõte: 731 € Tegevusala mediaan: 1 097 €IV·222023 I kv Ettevõte: 1 081 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 039 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2602505007501 0001 2502023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 039 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 177 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 I kv: 3 · +0,0% võrreldes 2022 IV kv
01232022 II kv Ettevõte: 3II·222022 III kv Ettevõte: 32022 IV kv Ettevõte: 3IV·222023 I kv Ettevõte: 32023 II kv Ettevõte: —II·232023 III kv Ettevõte: —2023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 296 € · +3,5% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002022 II kv Ettevõte: 11 129 €II·222022 III kv Ettevõte: 15 689 €2022 IV kv Ettevõte: 13 369 €IV·222023 I kv Ettevõte: 13 697 €2023 II kv Ettevõte: 7 497 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 788 €2023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 IV kv Ettevõte: 602 €2025 I kv Ettevõte: 102 €I·252026 I kv Ettevõte: 606 €2026 II kv Ettevõte: 286 €II·262026 III kv Ettevõte: 296 €III·2602 0004 0006 0008 0002023 II kv Ettevõte: 7 497 €2023 III kv Ettevõte: 1 788 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 602 €IV·242025 I kv Ettevõte: 102 €2026 I kv Ettevõte: 606 €I·262026 II kv Ettevõte: 286 €2026 III kv Ettevõte: 296 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 296 — —
2026 II kv — 286 — —
2026 I kv — 606 — —
2025 I kv — 102 — —
2024 IV kv — 602 — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv 1 850 1 788 — —
2023 II kv 19 223 7 497 2 265 —
2023 I kv 47 763 13 697 3 243 3
2022 IV kv 45 652 13 369 2 193 3
2022 III kv 50 426 15 689 3 184 3
2022 II kv 46 368 11 129 3 476 3
2022 I kv 23 832 7 323 1 417 3

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2022
Müügitulu, tuh € 2022: 176 868 € · +59,8% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 37 940 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 203 976 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 127 398 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 110 689 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 176 868 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20220501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 203 976 € Tegevusala mediaan: 37 051 €2020 Ettevõte: 127 398 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 110 689 € Tegevusala mediaan: 35 073 €2022 Ettevõte: 176 868 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2022: 14 834 € · −2,6% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 823 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 67 214 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 24 076 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 15 224 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 14 834 € Tegevusala mediaan: 823 €2022020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 67 214 € Tegevusala mediaan: 1 030 €2020 Ettevõte: 24 076 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 15 224 € Tegevusala mediaan: 785 €2022 Ettevõte: 14 834 € Tegevusala mediaan: 823 €2022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2022: 8,4 % · −5,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,8 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
0102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 33,0 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 18,9 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20220102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 33,0 % Tegevusala mediaan: 5,3 %2020 Ettevõte: 18,9 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2022 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2022: 44 588 € · −51,4% võrreldes 2021
02550751001252018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 112 780 €20192020 Ettevõte: 101 451 €20202021 Ettevõte: 91 655 €20212022 Ettevõte: 44 588 €202202550751001252018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 112 780 €2020 Ettevõte: 101 451 €20202021 Ettevõte: 91 655 €2022 Ettevõte: 44 588 €2022
Omakapital, € 2022: 17 334 € · −53,9% võrreldes 2021
020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 83 023 €20192020 Ettevõte: 91 449 €20202021 Ettevõte: 37 580 €20212022 Ettevõte: 17 334 €2022020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 83 023 €2020 Ettevõte: 91 449 €20202021 Ettevõte: 37 580 €2022 Ettevõte: 17 334 €2022
Töötajad 2022: 2 · +0,0% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202201232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2022 176 868 14 834 20 327 44 588 17 334 2
2021 110 689 15 224 7 867 91 655 37 580 2
2020 127 398 24 076 23 737 101 451 91 449 2
2019 203 976 67 214 27 078 112 780 83 023 3
2018 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2022

Puhasrentaablus
8,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
85,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
33,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
38,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
61,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,56
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
88 434 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
847 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Lauri Hansberg
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.08.2023

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43999Muud eriehitustööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50062575 / 13
27.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
27.01.2025
PDF
Ä 50062575 / M4
14.01.2025
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 08.02.2025 Jõustunud
14.01.2025
PDF
Ä 50062575 / 12
14.01.2025
Kandemäärus ex officio Jõustunud
14.01.2025
PDF
Ä 50062575 / M3
19.08.2024
Aruandetrahvimäärus 03.09.2024 Jõustunud
04.09.2024
PDF
Ä 50062575 / M2
13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 12.08.2024 Jõustunud
13.07.2024
PDF
Ä 50062575 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50062575 / 10
25.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
25.08.2023
PDF
Ä 50062575 / 9
23.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
23.05.2023
PDF
Ä 50062575 / 8
05.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
05.06.2019
PDF
Ä 50062575 / 7
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50062575 / 6
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50062575 / 5
27.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
27.11.2017
PDF
Ä 50062575 / 4
27.09.2017
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
27.09.2017
PDF
Ä 50062575 / M1
26.09.2017
Korraldav määrus 03.10.2017 Puudused kõrvaldatud
27.09.2017
PDF
Ä 50062575 / 3
24.08.2017
Eitav kandemäärus Jõustunud
08.09.2017
PDF
Ä 50062575 / 2
23.08.2017
Muutmiskanne Jõustunud
23.08.2017
PDF
Ä 50062575
07.08.2017
Esmakanne Jõustunud
07.08.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes