Bambadinka Niemenike OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14924127 OÜ Tallinn Registreeritud 28.02.2020
Võrdle

Bambadinka Niemenike OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14924127, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad. EMTA andmetel oli 2024 III kv käive 96 € ja töötajaid .

Käive
96 €
↓ 99,0% võrreldes: 2024 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2024 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2024 III kv 96 €
    tegevusala mediaan 15 991 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 746
  • Müügitulu · 2023 328 959 €
    tegevusala mediaan 26 753 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 851
  • Puhasrentaablus · 2023 18,2 %
    tegevusala mediaan 6,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 200

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 III kv
Käive, tuh € 2024 III kv: 96 € · −99,0% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 15 991 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02550751001252022 I kv Ettevõte: 35 142 € Tegevusala mediaan: 16 000 €I·222022 II kv Ettevõte: 52 004 € Tegevusala mediaan: 19 616 €2022 III kv Ettevõte: 57 993 € Tegevusala mediaan: 17 884 €III·222022 IV kv Ettevõte: 82 416 € Tegevusala mediaan: 24 652 €2023 I kv Ettevõte: 44 419 € Tegevusala mediaan: 19 627 €I·232023 II kv Ettevõte: 116 321 € Tegevusala mediaan: 19 204 €2023 III kv Ettevõte: 53 526 € Tegevusala mediaan: 14 421 €III·232023 IV kv Ettevõte: 103 913 € Tegevusala mediaan: 18 002 €2024 I kv Ettevõte: 45 167 € Tegevusala mediaan: 20 304 €I·242024 II kv Ettevõte: 9 148 € Tegevusala mediaan: 19 485 €2024 III kv Ettevõte: 96 € Tegevusala mediaan: 15 991 €III·2402550751001252022 IV kv Ettevõte: 82 416 € Tegevusala mediaan: 24 652 €2023 I kv Ettevõte: 44 419 € Tegevusala mediaan: 19 627 €I·232023 II kv Ettevõte: 116 321 € Tegevusala mediaan: 19 204 €2023 III kv Ettevõte: 53 526 € Tegevusala mediaan: 14 421 €III·232023 IV kv Ettevõte: 103 913 € Tegevusala mediaan: 18 002 €2024 I kv Ettevõte: 45 167 € Tegevusala mediaan: 20 304 €I·242024 II kv Ettevõte: 9 148 € Tegevusala mediaan: 19 485 €2024 III kv Ettevõte: 96 € Tegevusala mediaan: 15 991 €III·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 I kv: 7 298 € · +913,2% võrreldes 2023 IV kv · tegevusala mediaan 1 091 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002022 I kv Ettevõte: 724 € Tegevusala mediaan: 876 €I·222022 II kv Ettevõte: 689 € Tegevusala mediaan: 882 €2022 III kv Ettevõte: 1 264 € Tegevusala mediaan: 913 €III·222022 IV kv Ettevõte: 947 € Tegevusala mediaan: 992 €2023 I kv Ettevõte: 272 € Tegevusala mediaan: 1 020 €I·232023 II kv Ettevõte: 899 € Tegevusala mediaan: 1 033 €2023 III kv Ettevõte: 1 809 € Tegevusala mediaan: 998 €III·232023 IV kv Ettevõte: 720 € Tegevusala mediaan: 1 083 €2024 I kv Ettevõte: 7 298 € Tegevusala mediaan: 1 091 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 128 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 119 €III·2402 0004 0006 0008 0002022 IV kv Ettevõte: 947 € Tegevusala mediaan: 992 €2023 I kv Ettevõte: 272 € Tegevusala mediaan: 1 020 €I·232023 II kv Ettevõte: 899 € Tegevusala mediaan: 1 033 €2023 III kv Ettevõte: 1 809 € Tegevusala mediaan: 998 €III·232023 IV kv Ettevõte: 720 € Tegevusala mediaan: 1 083 €2024 I kv Ettevõte: 7 298 € Tegevusala mediaan: 1 091 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 128 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 119 €III·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 I kv: 1 · −85,7% võrreldes 2023 IV kv
035810132022 I kv Ettevõte: 6I·222022 II kv Ettevõte: 72022 III kv Ettevõte: 5III·222022 IV kv Ettevõte: 62023 I kv Ettevõte: 12I·232023 II kv Ettevõte: 112023 III kv Ettevõte: 7III·232023 IV kv Ettevõte: 72024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·24035810132022 IV kv Ettevõte: 62023 I kv Ettevõte: 12I·232023 II kv Ettevõte: 112023 III kv Ettevõte: 7III·232023 IV kv Ettevõte: 72024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·24
Riiklikud maksud, € 2024 II kv: 4 063 € · −70,4% võrreldes 2024 I kv
05 00010 00015 00020 0002022 I kv Ettevõte: 7 537 €I·222022 II kv Ettevõte: 9 983 €2022 III kv Ettevõte: 16 866 €III·222022 IV kv Ettevõte: 14 804 €2023 I kv Ettevõte: 11 336 €I·232023 II kv Ettevõte: 19 833 €2023 III kv Ettevõte: 14 558 €III·232023 IV kv Ettevõte: 12 912 €2024 I kv Ettevõte: 13 720 €I·242024 II kv Ettevõte: 4 063 €2024 III kv Ettevõte: —III·2405 00010 00015 00020 0002022 IV kv Ettevõte: 14 804 €2023 I kv Ettevõte: 11 336 €I·232023 II kv Ettevõte: 19 833 €2023 III kv Ettevõte: 14 558 €III·232023 IV kv Ettevõte: 12 912 €2024 I kv Ettevõte: 13 720 €I·242024 II kv Ettevõte: 4 063 €2024 III kv Ettevõte: —III·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 III kv 96 — — —
2024 II kv 9 148 4 063 1 026 —
2024 I kv 45 167 13 720 7 298 1
2023 IV kv 103 913 12 912 5 042 7
2023 III kv 53 526 14 558 12 661 7
2023 II kv 116 321 19 833 9 890 11
2023 I kv 44 419 11 336 3 262 12
2022 IV kv 82 416 14 804 5 679 6
2022 III kv 57 993 16 866 6 319 5
2022 II kv 52 004 9 983 4 825 7
2022 I kv 35 142 7 537 4 341 6

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2023
Müügitulu, tuh € 2023: 328 959 € · +46,2% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 26 753 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01002003004002020 Ettevõte: 11 006 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 158 205 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 225 007 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 328 959 € Tegevusala mediaan: 26 753 €202301002003004002020 Ettevõte: 11 006 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 158 205 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 225 007 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 328 959 € Tegevusala mediaan: 26 753 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: 59 820 € · −30,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 626 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 2 505 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: 36 870 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 85 476 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: 59 820 € Tegevusala mediaan: 626 €2023020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 2 505 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: 36 870 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 85 476 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: 59 820 € Tegevusala mediaan: 626 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 18,2 % · −19,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,9 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
0102030402020 Ettevõte: 22,8 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: 23,3 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 38,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 18,2 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20230102030402020 Ettevõte: 22,8 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: 23,3 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 38,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 18,2 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2023: 234 589 € · +57,8% võrreldes 2022
0501001502002502020 Ettevõte: 7 879 €20202021 Ettevõte: 57 608 €20212022 Ettevõte: 148 696 €20222023 Ettevõte: 234 589 €20230501001502002502020 Ettevõte: 7 879 €2021 Ettevõte: 57 608 €20212022 Ettevõte: 148 696 €2023 Ettevõte: 234 589 €2023
Omakapital, tuh € 2023: 187 179 € · +47,0% võrreldes 2022
0501001502002020 Ettevõte: 5 013 €20202021 Ettevõte: 41 883 €20212022 Ettevõte: 127 359 €20222023 Ettevõte: 187 179 €20230501001502002020 Ettevõte: 5 013 €2021 Ettevõte: 41 883 €20212022 Ettevõte: 127 359 €2023 Ettevõte: 187 179 €2023
Töötajad 2023: 10 · +100,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
02468102020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 1202302468102020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 328 959 59 820 109 918 234 589 187 179 10
2022 225 007 85 476 53 853 148 696 127 359 5
2021 158 205 36 870 24 887 57 608 41 883 3
2020 11 006 2 505 0 7 879 5 013 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
18,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
32,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
25,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
79,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
20,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
32 896 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
916 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 04.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 28.02.2020 – 31.12.2020 21.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Lauri Hansberg
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 12.09.2024

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50141213 / 10
19.12.2024
Kandemäärus ex officio Jõustunud
19.12.2024
PDF
Ä 50141213 / M2
03.12.2024
Korraldav määrus 17.12.2024 Jõustunud
03.12.2024
PDF
Ä 50141213 / 9
12.09.2024
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2024
PDF
Ä 50141213 / 8
27.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
27.08.2024
PDF
Ä 50141213 / 7
10.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
10.06.2024
PDF
Ä 50141213 / M1
31.05.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.06.2024 Puudused kõrvaldatud
10.06.2024
PDF
Ä 50141213 / 6
21.02.2024
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2024
PDF
Ä 50141213 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50141213 / 4
12.12.2022
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2022
PDF
Ä 50141213 / 3
17.11.2020
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
17.11.2020
PDF
Ä 50141213 / 2
17.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
17.11.2020
PDF
Ä 50141213
28.02.2020
Esmakanne Jõustunud
28.02.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes