OÜ VESTENMIX

Registrisse kantud Registrikood 11375967 OÜ Reola küla Registreeritud 20.04.2007
Võrdle

OÜ VESTENMIX (OÜ), Reola küla, registrikood 11375967, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 524 198 € ja töötajaid 13.

Käive
524 198 €
↓ 16,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
127 805 €
↑ 1,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
62 509 €
↑ 12,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
13
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 524 198 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 808 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 2 mln €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 2,7 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 524 198 € · −16,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 342 947 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 388 998 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 630 340 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 228 611 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 1 034 245 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 913 009 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 1 297 393 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 401 111 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 110 597 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 417 260 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 626 340 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 524 198 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 034 245 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 913 009 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 297 393 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 401 111 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 110 597 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 417 260 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 626 340 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 524 198 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 808 € · +29,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 2 743 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 979 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 3 118 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 859 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 3 173 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 526 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 5 909 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 495 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 4 344 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 759 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 3 703 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 808 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 173 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 3 526 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 909 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 4 495 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 344 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 3 759 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 703 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 4 808 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 13 · −13,3% võrreldes 2026 II kv
051015202023 IV kv Ettevõte: 13IV·232024 I kv Ettevõte: 102024 II kv Ettevõte: 11II·242024 III kv Ettevõte: 142024 IV kv Ettevõte: 17IV·242025 I kv Ettevõte: 192025 II kv Ettevõte: 14II·252025 III kv Ettevõte: 152025 IV kv Ettevõte: 14IV·252026 I kv Ettevõte: 132026 II kv Ettevõte: 15II·262026 III kv Ettevõte: 13III·26051015202024 IV kv Ettevõte: 172025 I kv Ettevõte: 19I·252025 II kv Ettevõte: 142025 III kv Ettevõte: 15III·252025 IV kv Ettevõte: 142026 I kv Ettevõte: 13I·262026 II kv Ettevõte: 152026 III kv Ettevõte: 13III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 127 805 € · +1,3% võrreldes 2026 II kv
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 76 201 €IV·232024 I kv Ettevõte: 95 261 €2024 II kv Ettevõte: 82 192 €II·242024 III kv Ettevõte: 163 401 €2024 IV kv Ettevõte: 198 428 €IV·242025 I kv Ettevõte: 194 395 €2025 II kv Ettevõte: 243 280 €II·252025 III kv Ettevõte: 103 855 €2025 IV kv Ettevõte: 80 171 €IV·252026 I kv Ettevõte: 123 200 €2026 II kv Ettevõte: 126 135 €II·262026 III kv Ettevõte: 127 805 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 198 428 €2025 I kv Ettevõte: 194 395 €I·252025 II kv Ettevõte: 243 280 €2025 III kv Ettevõte: 103 855 €III·252025 IV kv Ettevõte: 80 171 €2026 I kv Ettevõte: 123 200 €I·262026 II kv Ettevõte: 126 135 €2026 III kv Ettevõte: 127 805 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 524 198 127 805 62 509 13
2026 II kv 626 340 126 135 55 549 15
2026 I kv 417 260 123 200 48 864 13
2025 IV kv 110 597 80 171 60 815 14
2025 III kv 401 111 103 855 67 420 15
2025 II kv 1 297 393 243 280 82 721 14
2025 I kv 913 009 194 395 67 001 19
2024 IV kv 1 034 245 198 428 53 935 17
2024 III kv 1 228 611 163 401 40 031 14
2024 II kv 630 340 82 192 34 303 11
2024 I kv 388 998 95 261 39 786 10
2023 IV kv 342 947 76 201 35 660 13
2023 III kv 210 897 92 373 43 639 11
2023 II kv 578 149 136 230 54 379 14
2023 I kv 1 626 262 70 831 45 038 15
2022 IV kv 587 685 96 315 54 390 14
2022 III kv 602 904 81 429 45 892 15
2022 II kv 381 246 62 837 27 521 14
2022 I kv 360 978 62 746 31 896 12
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 603 €
Käive töötaja kohta kvartalis
40 323 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 002 710 € · −31,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 683 560 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 1 004 098 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 1 218 693 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 1 737 127 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 1 591 556 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 2 905 313 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 2 002 710 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 683 560 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 1 004 098 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 1 218 693 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 1 737 127 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 1 591 556 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 2 905 313 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 2 002 710 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 54 957 € · −85,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 141 896 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 98 867 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 11 682 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 51 863 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 64 795 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 384 067 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 54 957 € Tegevusala mediaan: 411 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 141 896 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 98 867 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 11 682 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 51 863 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 64 795 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 384 067 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 54 957 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,7 % · −10,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 960 314 € · +25,6% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 807 269 €20192020 Ettevõte: 775 496 €20202021 Ettevõte: 982 751 €20212022 Ettevõte: 797 180 €20222023 Ettevõte: 1 334 438 €20232024 Ettevõte: 1 561 258 €20242025 Ettevõte: 1 960 314 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 807 269 €20192020 Ettevõte: 775 496 €2021 Ettevõte: 982 751 €20212022 Ettevõte: 797 180 €2023 Ettevõte: 1 334 438 €20232024 Ettevõte: 1 561 258 €2025 Ettevõte: 1 960 314 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 674 405 € · −2,1% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 302 865 €20192020 Ettevõte: 373 204 €20202021 Ettevõte: 364 292 €20212022 Ettevõte: 386 287 €20222023 Ettevõte: 428 227 €20232024 Ettevõte: 688 847 €20242025 Ettevõte: 674 405 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 302 865 €20192020 Ettevõte: 373 204 €2021 Ettevõte: 364 292 €20212022 Ettevõte: 386 287 €2023 Ettevõte: 428 227 €20232024 Ettevõte: 688 847 €2025 Ettevõte: 674 405 €2025
Töötajad 2025: 17 · +30,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 17 Tegevusala mediaan: 22025051015202018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 17 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 002 710 54 957 615 225 1 960 314 674 405 17
2024 2 905 313 384 067 473 291 1 561 258 688 847 13
2023 1 591 556 64 795 431 367 1 334 438 428 227 14
2022 1 737 127 51 863 392 462 797 180 386 287 13
2021 1 218 693 11 682 289 592 982 751 364 292 12
2020 1 004 098 98 867 240 593 775 496 373 204 10
2019 683 560 141 896 182 543 807 269 302 865 10
2018 — — — — — 9
2017 — — — — — 10
2016 — — — — — 9
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 6
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 3
2007 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
34,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
65,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,65
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
117 806 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 016 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.11.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.11.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 25.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20038434 / M2
04.09.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 04.10.2025 Puudused kõrvaldatud
12.11.2025
PDF
Ä 20038434 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20038434 / 9
01.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
01.12.2021
PDF
Ä 20038434 / 8
17.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
17.09.2019
PDF
Ä 20038434 / 7
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20038434 / 6
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 20038434 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20038434 / M1
31.07.2017
Korraldav määrus Jõustunud
31.07.2017
PDF
Ä 20038434 / 4
03.04.2012
Muutmiskanne Jõustunud
03.04.2012
PDF
Ä 38434 / 3
29.04.2008
Muutmiskanne Jõustunud
29.04.2008
PDF
Ä 38434 / 2
19.07.2007
Muutmiskanne Jõustunud
19.07.2007
PDF
Ä 38434
19.04.2007
Esmakanne Jõustunud
20.04.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes