Vestenmix Transport OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16644679
OÜ Reola küla Registreeritud 03.01.2023
Võrdle
Vestenmix Transport OÜ (OÜ), Reola küla, registrikood 16644679, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 174 089 € ja töötajaid 8.
Käive
174 089 €
↑ 33,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
36 109 €
↓ 14,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
27 674 €
↑ 6,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
8
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49
Käive · 2026 III kv 174 089 €
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
Tööjõumaksud töötaja kohta 3 459 €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
Müügitulu · 2025 455 290 €
parem kui 88% ettevõtetel
tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
Puhasrentaablus · 2025 0,0 %
parem kui 30% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 174 089 € · +33,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2023 IV kv
Ettevõte: 120 042 €
Tegevusala mediaan: 28 097 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 87 198 €
Tegevusala mediaan: 21 794 € 2024 II kv
Ettevõte: 133 185 €
Tegevusala mediaan: 26 442 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 128 730 €
Tegevusala mediaan: 27 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 119 135 €
Tegevusala mediaan: 26 706 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 197 885 €
Tegevusala mediaan: 21 631 € 2025 II kv
Ettevõte: 115 357 €
Tegevusala mediaan: 25 269 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 117 934 €
Tegevusala mediaan: 26 730 € 2025 IV kv
Ettevõte: 88 513 €
Tegevusala mediaan: 28 911 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 130 071 €
Tegevusala mediaan: 22 939 € 2026 II kv
Ettevõte: 130 062 €
Tegevusala mediaan: 29 392 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 174 089 €
Tegevusala mediaan: 29 505 € III·26 0 50 100 150 200 2024 IV kv
Ettevõte: 119 135 €
Tegevusala mediaan: 26 706 € 2025 I kv
Ettevõte: 197 885 €
Tegevusala mediaan: 21 631 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 115 357 €
Tegevusala mediaan: 25 269 € 2025 III kv
Ettevõte: 117 934 €
Tegevusala mediaan: 26 730 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 88 513 €
Tegevusala mediaan: 28 911 € 2026 I kv
Ettevõte: 130 071 €
Tegevusala mediaan: 22 939 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 130 062 €
Tegevusala mediaan: 29 392 € 2026 III kv
Ettevõte: 174 089 €
Tegevusala mediaan: 29 505 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 3 459 € · +6,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 836 €
Tegevusala mediaan: 998 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 758 €
Tegevusala mediaan: 990 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 558 €
Tegevusala mediaan: 1 010 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 007 €
Tegevusala mediaan: 1 053 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 004 €
Tegevusala mediaan: 1 066 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 327 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 363 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 427 €
Tegevusala mediaan: 1 129 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 196 €
Tegevusala mediaan: 1 133 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 870 €
Tegevusala mediaan: 1 106 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 235 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 459 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 004 €
Tegevusala mediaan: 1 066 € 2025 I kv
Ettevõte: 3 327 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 363 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 427 €
Tegevusala mediaan: 1 129 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 196 €
Tegevusala mediaan: 1 133 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 870 €
Tegevusala mediaan: 1 106 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 235 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2026 III kv
Ettevõte: 3 459 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 8 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 8 2023 IV kv
Ettevõte: 5 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 7 2024 II kv
Ettevõte: 8 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 8 2024 IV kv
Ettevõte: 8 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 8 2025 II kv
Ettevõte: 8 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 7 2025 IV kv
Ettevõte: 8 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 8 2026 II kv
Ettevõte: 8 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 8 III·26 0 2 4 6 8 2024 IV kv
Ettevõte: 8 2025 I kv
Ettevõte: 8 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 8 2025 III kv
Ettevõte: 7 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 8 2026 I kv
Ettevõte: 8 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 8 2026 III kv
Ettevõte: 8 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 36 109 € · −14,6% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 15 744 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 14 374 € 2024 II kv
Ettevõte: 28 448 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 37 222 € 2024 IV kv
Ettevõte: 32 046 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 43 961 € 2025 II kv
Ettevõte: 41 082 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 44 619 € 2025 IV kv
Ettevõte: 36 330 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 34 266 € 2026 II kv
Ettevõte: 42 278 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 36 109 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: 32 046 € 2025 I kv
Ettevõte: 43 961 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 41 082 € 2025 III kv
Ettevõte: 44 619 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 36 330 € 2026 I kv
Ettevõte: 34 266 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 42 278 € 2026 III kv
Ettevõte: 36 109 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2023 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 455 290 € · −10,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 2023
Ettevõte: 325 410 €
Tegevusala mediaan: 34 146 € 2023 2024
Ettevõte: 510 943 €
Tegevusala mediaan: 31 666 € 2024 2025
Ettevõte: 455 290 €
Tegevusala mediaan: 32 212 € 2025 0 200 400 600 2023
Ettevõte: 325 410 €
Tegevusala mediaan: 34 146 € 2023 2024
Ettevõte: 510 943 €
Tegevusala mediaan: 31 666 € 2025
Ettevõte: 455 290 €
Tegevusala mediaan: 32 212 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 40 € · −94,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 2023
Ettevõte: 29 483 €
Tegevusala mediaan: 223 € 2023 2024
Ettevõte: 675 €
Tegevusala mediaan: 212 € 2024 2025
Ettevõte: 40 €
Tegevusala mediaan: 421 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 2023
Ettevõte: 29 483 €
Tegevusala mediaan: 223 € 2023 2024
Ettevõte: 675 €
Tegevusala mediaan: 212 € 2025
Ettevõte: 40 €
Tegevusala mediaan: 421 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 0,0 % · −0,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 10 2023
Ettevõte: 9,1 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2023 2024
Ettevõte: 0,1 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2024 2025
Ettevõte: 0,0 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025 0 2 4 6 8 10 2023
Ettevõte: 9,1 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2023 2024
Ettevõte: 0,1 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2025
Ettevõte: 0,0 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 276 420 € · −20,9% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 2023
Ettevõte: 82 913 € 2023 2024
Ettevõte: 349 450 € 2024 2025
Ettevõte: 276 420 € 2025 0 100 200 300 400 2023
Ettevõte: 82 913 € 2023 2024
Ettevõte: 349 450 € 2025
Ettevõte: 276 420 € 2025
Omakapital , € 2025: 30 198 € · +0,1% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023
Ettevõte: 29 483 € 2023 2024
Ettevõte: 30 158 € 2024 2025
Ettevõte: 30 198 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023
Ettevõte: 29 483 € 2023 2024
Ettevõte: 30 158 € 2025
Ettevõte: 30 198 € 2025
Töötajad 2025: 8 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 2 4 6 8 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
28.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
03.01.2023 – 31.12.2023
26.01.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
49411 Kaubavedu maanteel
Põhitegevus
43991 Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes