MTÜ Turbaseminar
MTÜ Turbaseminar (MTÜ), Pärnu linn, registrikood 80547244, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 252 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 252 €parem kui 10% ettevõteteltegevusala mediaan 7 682 € · ettevõtteid tegevusalal: 285
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 252 | — | — | — |
| 2026 II kv | 4 058 | — | — | — |
| 2026 I kv | 334 | — | — | — |
| 2025 IV kv | 6 733 | — | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | 9 697 | 39 | — | — |
| 2025 I kv | 15 082 | — | — | — |
| 2024 IV kv | 2 256 | 302 | — | — |
| 2024 III kv | 1 300 | 40 | — | — |
| 2024 II kv | — | — | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | 5 363 | — | — | — |
| 2023 III kv | 9 667 | — | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | — | — | — | — |
| 2022 IV kv | — | — | — | — |
| 2022 III kv | — | — | — | 9 |
| 2022 II kv | — | — | — | 9 |
| 2022 I kv | — | — | — | 9 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -12 522 | 0 | 6 927 | 3 269 | 0 |
| 2024 | 0 | 14 881 | 0 | 31 308 | 15 790 | 0 |
| 2023 | 0 | -2 133 | 0 | 909 | 909 | 0 |
| 2022 | 0 | -24 249 | 0 | 3 792 | 3 042 | 6 |
| 2021 | 0 | -1 423 | 32 919 | 47 014 | 27 291 | 6 |
| 2020 | 0 | -19 582 | 26 608 | 29 114 | 28 714 | 6 |
| 2019 | 0 | 68 313 | 21 013 | 50 260 | 48 296 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 18.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 29.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Allar PeekJuhatuse liige · alates 04.12.2023
- Elar AbramJuhatuse liige · alates 07.01.2026
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Elar AbramJuhatuse liige või liikmed · alates 12.01.2026
- Allar PeekJuhatuse liige või liikmed · alates 04.12.2023
Asutajad ja muud isikud
- Ain KullAsutaja (sissemakseta) · 14.02.2018
- Edgar KarofeldAsutaja (sissemakseta) · 14.02.2018
- Jaan PikkaAsutaja (sissemakseta) · 14.02.2018
- Jaanus PaalAsutaja (sissemakseta) · 14.02.2018
- Mittetulundusühing Eesti TurbaliitAsutaja (sissemakseta) · 14.02.2018
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94119Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 50088035 / 8 07.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2026 |
||
| M 50088035 / 7 08.12.2025 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 08.12.2025 |
||
| M 50088035 / 6 30.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.06.2025 |
||
| M 50088035 / M3 16.06.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.07.2025 | Puudused kõrvaldatud 30.06.2025 |
|
| M 50088035 / 5 12.08.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.08.2024 |
||
| M 50088035 / M2 28.07.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 12.08.2024 |
|
| M 50088035 / 4 04.12.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2023 |
||
| M 50088035 / 3 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 50088035 / 2 08.02.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.02.2021 |
||
| M 50088035 26.02.2018 |
Esmakanne | Jõustunud 26.02.2018 |
||
| M 50088035 / M1 19.02.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.03.2018 | Puudused kõrvaldatud 26.02.2018 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes