Mittetulundusühing MÕTLEN POSITIIVSELT

Registrisse kantud Registrikood 80352115 MTÜ Mustjõe küla Registreeritud 21.01.2013
Võrdle

Mittetulundusühing MÕTLEN POSITIIVSELT (MTÜ), Mustjõe küla, registrikood 80352115, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordi- ja jõusaalide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
450 €
Tööjõumaksud
483 €
Töötajad
—

2025 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2022 II kv – 2025 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 II kv: 747 € · +3,6% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 1 008 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502022 II kv Ettevõte: 212 € Tegevusala mediaan: 828 €II·222022 III kv Ettevõte: 607 € Tegevusala mediaan: 867 €2022 IV kv Ettevõte: 465 € Tegevusala mediaan: 849 €IV·222023 I kv Ettevõte: 290 € Tegevusala mediaan: 861 €2023 II kv Ettevõte: 372 € Tegevusala mediaan: 883 €II·232023 III kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 950 €2023 IV kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 945 €IV·232024 I kv Ettevõte: 721 € Tegevusala mediaan: 963 €2024 II kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 008 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 003 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·2502505007501 0001 2502023 II kv Ettevõte: 372 € Tegevusala mediaan: 883 €2023 III kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 950 €III·232023 IV kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 945 €2024 I kv Ettevõte: 721 € Tegevusala mediaan: 963 €I·242024 II kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 1 008 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 003 €III·242025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1
0,00,20,40,60,81,02022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 12022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 I kv Ettevõte: 12023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —III·250,00,20,40,60,81,02023 II kv Ettevõte: 12023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: —III·242025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: —III·25
Riiklikud maksud, € 2025 III kv: 450 €
02004006008002022 II kv Ettevõte: 198 €II·222022 III kv Ettevõte: 578 €2022 IV kv Ettevõte: 435 €IV·222023 I kv Ettevõte: 271 €2023 II kv Ettevõte: 347 €II·232023 III kv Ettevõte: 647 €2023 IV kv Ettevõte: 647 €IV·232024 I kv Ettevõte: 694 €2024 II kv Ettevõte: 718 €II·242024 III kv Ettevõte: 479 €2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 450 €III·2502004006008002023 II kv Ettevõte: 347 €2023 III kv Ettevõte: 647 €III·232023 IV kv Ettevõte: 647 €2024 I kv Ettevõte: 694 €I·242024 II kv Ettevõte: 718 €2024 III kv Ettevõte: 479 €III·242025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 450 €III·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 III kv — 450 483 —
2025 II kv — — — 1
2024 III kv — 479 498 —
2024 II kv — 718 747 1
2024 I kv — 694 721 1
2023 IV kv — 647 673 1
2023 III kv — 647 673 1
2023 II kv — 347 372 1
2023 I kv — 271 290 1
2022 IV kv — 435 465 1
2022 III kv — 578 607 1
2022 II kv — 198 212 1
2022 I kv — 198 212 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -3 445 € · −219,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-10 000-7 500-5 000-2 50002 5005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 095 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 771 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 2 612 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -7 805 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -2 198 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 2 892 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: -3 445 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-10 000-7 500-5 000-2 50002 5005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 095 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 771 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: 2 612 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -7 805 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -2 198 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 2 892 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: -3 445 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 1 176 € · −75,2% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 069 €20192020 Ettevõte: 8 870 €20202021 Ettevõte: 11 501 €20212022 Ettevõte: 3 784 €20222023 Ettevõte: 2 730 €20232024 Ettevõte: 4 736 €20242025 Ettevõte: 1 176 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 069 €20192020 Ettevõte: 8 870 €2021 Ettevõte: 11 501 €20212022 Ettevõte: 3 784 €2023 Ettevõte: 2 730 €20232024 Ettevõte: 4 736 €2025 Ettevõte: 1 176 €2025
Omakapital, € 2025: 556 € · −86,1% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 729 €20192020 Ettevõte: 8 500 €20202021 Ettevõte: 11 112 €20212022 Ettevõte: 3 307 €20222023 Ettevõte: 1 109 €20232024 Ettevõte: 4 001 €20242025 Ettevõte: 556 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 729 €20192020 Ettevõte: 8 500 €2021 Ettevõte: 11 112 €20212022 Ettevõte: 3 307 €2023 Ettevõte: 1 109 €20232024 Ettevõte: 4 001 €2025 Ettevõte: 556 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -3 445 1 826 1 176 556 1
2024 0 2 892 3 855 4 736 4 001 1
2023 0 -2 198 6 345 2 730 1 109 1
2022 0 -7 805 5 167 3 784 3 307 1
2021 0 2 612 3 211 11 501 11 112 1
2020 0 771 4 557 8 870 8 500 1
2019 0 1 095 0 8 069 7 729 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-37,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-619,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-292,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
47,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
52,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,90
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
9 171 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
152 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 23.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93131Spordi- ja jõusaalide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 40035321 / 6
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 40035321 / 5
02.11.2022
Muutmiskanne Jõustunud
02.11.2022
PDF
M 40035321 / 4
21.09.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
21.09.2022
PDF
M 40035321 / 3
28.06.2021
Muutmiskanne Jõustunud
28.06.2021
PDF
M 40035321 / M1
22.06.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.07.2021 Puudused kõrvaldatud
28.06.2021
PDF
M 40035321 / 2
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40035321
21.01.2013
Esmakanne Jõustunud
21.01.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes