OÜ PALMET INVEST
OÜ PALMET INVEST (OÜ), Mustjõe küla, registrikood 11674836, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 484 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 484 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2025 2 435 €parem kui 24% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 48,8 %parem kui 79% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 484 | 70 | — | — |
| 2026 II kv | 806 | 65 | — | — |
| 2026 I kv | 1 210 | — | — | — |
| 2025 IV kv | 484 | 32 | — | — |
| 2025 III kv | 976 | 46 | — | — |
| 2025 II kv | — | 71 | 74 | — |
| 2025 I kv | 492 | 92 | — | — |
| 2024 IV kv | 550 | 6 | — | — |
| 2024 III kv | 826 | 44 | — | — |
| 2024 II kv | — | 44 | — | — |
| 2024 I kv | 826 | — | — | — |
| 2023 IV kv | 826 | 35 | — | — |
| 2023 III kv | — | — | — | — |
| 2023 II kv | 1 376 | — | — | — |
| 2023 I kv | 917 | — | — | — |
| 2022 IV kv | 5 505 | 368 | — | — |
| 2022 III kv | 1 000 | 127 | — | — |
| 2022 II kv | — | — | — | — |
| 2022 I kv | 500 | 101 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 435 | 1 189 | 174 | 83 834 | 3 939 | 1 |
| 2024 | 2 202 | -6 082 | 0 | 89 135 | 2 750 | 0 |
| 2023 | 3 119 | -6 398 | 0 | 95 244 | 8 832 | 0 |
| 2022 | 6 505 | -4 266 | 0 | 96 537 | 15 230 | 0 |
| 2021 | 2 500 | -616 | 0 | 103 462 | 19 496 | 0 |
| 2020 | 1 700 | -677 | 0 | 96 802 | 20 113 | 0 |
| 2019 | 13 000 | 11 076 | 0 | 95 371 | 20 790 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 12.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.01.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 14.02.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 31.03.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 23.03.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 15.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Ivar PalmsaluJuhatuse liige · alates 08.01.2010
- Virge PalmsaluJuhatuse liige · alates 09.04.2026
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Ivar PalmsaluFüüsiline isik · 2 684 €
Tegelikud kasusaajad
- Ivar Palmsaluotsene osalus · alates 06.09.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10130686 / 14 09.04.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.04.2026 |
||
| Ä 10130686 / 13 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10130686 / 12 02.11.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.11.2022 |
||
| Ä 10130686 / 11 29.10.2018 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 29.10.2018 |
||
| Ä 10130686 / 10 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10130686 / 9 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| Ä 10130686 / 8 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| Ä 10130686 / 7 18.07.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.07.2011 |
||
| Ä 10130686 / 6 12.04.2010 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 12.04.2010 |
||
| Ä 130686 / 5 08.01.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.01.2010 |
||
| Ä 130686 / 4 17.12.2009 |
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus | Jõustunud 17.12.2009 |
||
| Ä 130686 / 3 17.12.2009 |
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 17.12.2009 |
||
| Ä 130686 / 2 17.12.2009 |
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 17.12.2009 |
||
| Ä 130686 12.06.2009 |
Esmakanne | Jõustunud 12.06.2009 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes