Tallinn, Pelguranna tn 5 korteriühistu
Tallinn, Pelguranna tn 5 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80172123, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 248 238 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 959 €parem kui 55% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 248 238 €parem kui 93% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,7 %parem kui 37% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 887 | 959 | 1 |
| 2026 II kv | — | 887 | 959 | 1 |
| 2026 I kv | — | 887 | 959 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 656 | 709 | 1 |
| 2025 III kv | — | 573 | 620 | 1 |
| 2025 II kv | — | 585 | 632 | 1 |
| 2025 I kv | — | 530 | 573 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 542 | 587 | 1 |
| 2024 III kv | — | 1 157 | 1 183 | 1 |
| 2024 II kv | — | 718 | 733 | 1 |
| 2024 I kv | — | 694 | 710 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 647 | 663 | 1 |
| 2023 III kv | — | 647 | 663 | 1 |
| 2023 II kv | — | 647 | 663 | 1 |
| 2023 I kv | — | 624 | 640 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 578 | 593 | 1 |
| 2022 III kv | — | 578 | 593 | 1 |
| 2022 II kv | — | 578 | 593 | 1 |
| 2022 I kv | — | 578 | 593 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248 238 | 1 714 | 6 310 | 303 993 | 10 410 | 1 |
| 2024 | 14 112 | -1 441 | 6 680 | 72 052 | 2 248 | 1 |
| 2023 | 21 286 | 190 | 5 161 | 67 836 | 3 689 | 1 |
| 2022 | 27 049 | 204 | 4 861 | 62 330 | 3 499 | 1 |
| 2021 | 16 077 | 636 | 4 861 | 65 545 | 3 295 | 1 |
| 2020 | 10 303 | 240 | 4 701 | 61 281 | 2 659 | 1 |
| 2019 | 11 103 | 217 | 4 541 | 51 776 | 2 419 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 13.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 27.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 24.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 24.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 12.09.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 03.09.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 05.11.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Vladislav GaisinJuhatuse liige · alates 27.09.2021
- Leiu Lukki-LukinJuhatuse liige · alates 05.08.2024
- Aleks PonomarenkoJuhatuse liige · alates 31.03.2025
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10066487 / 26 21.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.01.2026 |
||
| Ü 10066487 / 25 31.03.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.03.2025 |
||
| Ü 10066487 / 24 05.08.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.08.2024 |
||
| Ü 10066487 / 23 30.07.2024 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 15.08.2024 |
||
| Ü 10066487 / M8 27.06.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.07.2024 | Jõustunud 29.07.2024 |
|
| Ü 10066487 / 22 27.06.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.06.2024 |
||
| Ü 10066487 / M7 20.06.2024 |
Korraldav määrus | 04.07.2024 | Jõustunud 20.06.2024 |
|
| Ü 10066487 / 21 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10066487 / 20 10.02.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.02.2022 |
||
| Ü 10066487 / 19 04.01.2022 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 19.01.2022 |
||
| Ü 10066487 / M6 29.11.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 29.12.2021 | Jõustunud 29.11.2021 |
|
| Ü 10066487 / M5 16.11.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.12.2021 | Jõustunud 16.11.2021 |
|
| Ü 10066487 / 18 27.09.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.09.2021 |
||
| Ü 10066487 / 17 14.08.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.08.2019 |
||
| Ü 10066487 / M4 07.08.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.08.2019 | Puudused kõrvaldatud 09.08.2019 |
|
| Ü 10066487 / 16 16.05.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.05.2019 |
||
| Ü 10066487 / 15 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10066487 / 14 31.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 31.12.2017 |
||
| M 10066487 / 13 31.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 31.12.2017 |
||
| M 10066487 / 12 31.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.12.2017 |
||
| M 10066487 / 11 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10066487 / 10 11.07.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.07.2017 |
||
| M 10066487 / M3 29.06.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 29.07.2017 | Puudused kõrvaldatud 11.07.2017 |
|
| M 10066487 / 9 09.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 09.11.2016 |
||
| M 10066487 / 8 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10066487 / 7 09.07.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.07.2014 |
||
| M 10066487 / M2 25.06.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.07.2014 | Puudused kõrvaldatud 08.07.2014 |
|
| M 10066487 / 6 30.06.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.06.2011 |
||
| M 10066487 / M1 01.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.07.2011 | Jõustunud 01.06.2011 |
|
| M 66487 / 5 17.03.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.03.2009 |
||
| M 66487 / 4 10.09.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.09.2008 |
||
| M 66487 / 3 06.09.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.09.2006 |
||
| M 66487 / 2 12.12.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 66487 18.07.2002 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes