Tallinn, Kolde pst 94 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80136185 KÜ Tallinn Registreeritud 12.12.2000
Võrdle

Tallinn, Kolde pst 94 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80136185, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 52 182 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 376 €
↓ 14,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 412 €
↓ 15,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 471 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 52 182 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 471 € · −15,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 460 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 484 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 471 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 492 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 483 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 543 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 514 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 463 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 613 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 590 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 471 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 483 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 543 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 514 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 463 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 613 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 590 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 471 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 376 € · −14,8% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 766 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 858 €2024 II kv Ettevõte: 1 804 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 417 €2024 IV kv Ettevõte: 1 390 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 565 €2025 II kv Ettevõte: 1 484 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 339 €2025 IV kv Ettevõte: 1 770 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 703 €2026 II kv Ettevõte: 1 615 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 376 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 390 €2025 I kv Ettevõte: 1 565 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 484 €2025 III kv Ettevõte: 1 339 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 770 €2026 I kv Ettevõte: 1 703 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 615 €2026 III kv Ettevõte: 1 376 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 376 1 412 3
2026 II kv — 1 615 1 675 3
2026 I kv — 1 703 1 771 3
2025 IV kv — 1 770 1 840 3
2025 III kv — 1 339 1 390 3
2025 II kv — 1 484 1 543 3
2025 I kv — 1 565 1 628 3
2024 IV kv — 1 390 1 449 3
2024 III kv — 1 417 1 476 3
2024 II kv — 1 804 1 882 4
2024 I kv — 1 858 1 936 4
2023 IV kv — 1 766 1 840 4
2023 III kv — 1 717 1 789 4
2023 II kv — 1 660 1 731 4
2023 I kv — 1 897 1 978 4
2022 IV kv — 1 733 1 806 4
2022 III kv — 1 724 1 797 4
2022 II kv — 1 821 1 898 4
2022 I kv — 1 966 2 064 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
157 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 52 182 € · −12,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 48 916 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 53 217 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 27 519 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 30 827 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 97 632 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 59 747 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 52 182 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 48 916 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 53 217 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 27 519 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 30 827 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 97 632 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 59 747 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 52 182 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 259 € · +19,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -1 209 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 116 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 75 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 259 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-1 500-1 000-50005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -1 209 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 116 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 75 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 259 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,5 % · +0,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
-5-303582016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-5-303582018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 28 363 € · +11,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 45 574 €20192020 Ettevõte: 50 856 €20202021 Ettevõte: 72 345 €20212022 Ettevõte: 83 399 €20222023 Ettevõte: 31 997 €20232024 Ettevõte: 25 526 €20242025 Ettevõte: 28 363 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 45 574 €20192020 Ettevõte: 50 856 €2021 Ettevõte: 72 345 €20212022 Ettevõte: 83 399 €2023 Ettevõte: 31 997 €20232024 Ettevõte: 25 526 €2025 Ettevõte: 28 363 €2025
Omakapital, € 2025: 12 304 € · +2,2% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 756 €20192020 Ettevõte: 12 846 €20202021 Ettevõte: 11 637 €20212022 Ettevõte: 11 753 €20222023 Ettevõte: 11 828 €20232024 Ettevõte: 12 045 €20242025 Ettevõte: 12 304 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 756 €20192020 Ettevõte: 12 846 €2021 Ettevõte: 11 637 €20212022 Ettevõte: 11 753 €2023 Ettevõte: 11 828 €20232024 Ettevõte: 12 045 €2025 Ettevõte: 12 304 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 52 182 259 15 282 28 363 12 304 2
2024 59 747 217 16 010 25 526 12 045 2
2023 97 632 75 17 965 31 997 11 828 2
2022 30 827 116 17 873 83 399 11 753 2
2021 27 519 -1 209 16 180 72 345 11 637 2
2020 53 217 90 14 911 50 856 12 846 2
2019 48 916 14 13 799 45 574 12 756 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
43,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
56,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
26 091 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
637 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 09.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 17.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 09.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10053241 / 23
22.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
22.04.2026
PDF
Ü 10053241 / M2
08.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.04.2026 Puudused kõrvaldatud
22.04.2026
PDF
Ü 10053241 / 22
25.02.2026
Muutmiskanne Jõustunud
25.02.2026
PDF
Ü 10053241 / 21
19.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
19.05.2025
PDF
Ü 10053241 / 20
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10053241 / 19
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ü 10053241 / 18
10.03.2020
Muutmiskanne Jõustunud
10.03.2020
PDF
Ü 10053241 / 17
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10053241 / 16
30.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10053241 / 15
30.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10053241 / 14
30.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10053241 / 13
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10053241 / 12
26.01.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
26.01.2017
PDF
M 10053241 / 11
05.07.2016
Muutmiskanne Jõustunud
05.07.2016
PDF
M 10053241 / 10
31.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2015
PDF
M 10053241 / 9
09.12.2013
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2013
PDF
M 10053241 / 8
14.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
14.05.2013
PDF
M 10053241 / 7
20.11.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
12.12.2012
PDF
M 10053241 / 6
14.09.2010
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2010
PDF
M 10053241 / M1
07.09.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.10.2010 Jõustunud
07.09.2010
PDF
M 10053241 / 5
22.06.2010
Kandemäärus ex officio Jõustunud
22.06.2010
PDF
M 53241 / 4
01.10.2008
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
07.12.2008
PDF
M 53241 / 3
09.09.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 53241 / 2
24.03.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes