Võru linn, Luha tn 13 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80129593 KÜ Võru linn Registreeritud 27.07.2000
Võrdle

Võru linn, Luha tn 13 korteriühistu (KÜ), Võru linn, registrikood 80129593, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 719 781 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 128 €
↓ 21,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 138 €
↓ 21,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 569 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 719 781 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 569 € · −21,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 290 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 518 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 403 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 613 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 587 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 729 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 356 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 911 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 569 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 403 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 613 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 587 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 729 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 356 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 911 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 569 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 128 € · −21,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 861 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 019 €2024 II kv Ettevõte: 1 689 €II·242024 III kv Ettevõte: 298 €2024 IV kv Ettevõte: 1 197 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 205 €2025 II kv Ettevõte: 1 163 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 446 €2025 IV kv Ettevõte: 1 058 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 787 €2026 II kv Ettevõte: 1 428 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 128 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 197 €2025 I kv Ettevõte: 1 205 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 163 €2025 III kv Ettevõte: 1 446 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 058 €2026 I kv Ettevõte: 1 787 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 428 €2026 III kv Ettevõte: 1 128 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 128 1 138 2
2026 II kv — 1 428 1 443 2
2026 I kv — 1 787 1 821 2
2025 IV kv — 1 058 1 069 3
2025 III kv — 1 446 1 458 2
2025 II kv — 1 163 1 174 2
2025 I kv — 1 205 1 226 2
2024 IV kv — 1 197 1 209 3
2024 III kv — 298 303 2
2024 II kv — 1 689 1 703 2
2024 I kv — 1 019 1 035 2
2023 IV kv — 861 870 3
2023 III kv — 1 159 1 169 2
2023 II kv — 894 902 2
2023 I kv — 825 835 2
2022 IV kv — 861 868 2
2022 III kv — 199 202 2
2022 II kv — 1 391 1 400 2
2022 I kv — 888 900 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
190 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 719 781 € · +1 667,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 046 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 24 798 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 14 936 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 22 086 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 20 377 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 40 721 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 719 781 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 046 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 24 798 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 14 936 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 22 086 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 20 377 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 40 721 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 719 781 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 162 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -444 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 1 258 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-50005001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 162 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -444 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 1 258 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,0 % · +0,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-4-2024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-4-2024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 902 727 € · +1 302,6% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 37 919 €20192020 Ettevõte: 34 628 €20202021 Ettevõte: 49 449 €20212022 Ettevõte: 56 426 €20222023 Ettevõte: 71 177 €20232024 Ettevõte: 64 359 €20242025 Ettevõte: 902 727 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 37 919 €20192020 Ettevõte: 34 628 €2021 Ettevõte: 49 449 €20212022 Ettevõte: 56 426 €2023 Ettevõte: 71 177 €20232024 Ettevõte: 64 359 €2025 Ettevõte: 902 727 €2025
Omakapital, € 2025: 7 500 € · +50,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 922 €20192020 Ettevõte: 4 024 €20202021 Ettevõte: 4 186 €20212022 Ettevõte: 3 742 €20222023 Ettevõte: 5 000 €20232024 Ettevõte: 5 000 €20242025 Ettevõte: 7 500 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 922 €20192020 Ettevõte: 4 024 €2021 Ettevõte: 4 186 €20212022 Ettevõte: 3 742 €2023 Ettevõte: 5 000 €20232024 Ettevõte: 5 000 €2025 Ettevõte: 7 500 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 719 781 0 13 201 902 727 7 500 2
2024 40 721 0 10 736 64 359 5 000 2
2023 20 377 1 258 9 576 71 177 5 000 2
2022 22 086 -444 8 248 56 426 3 742 2
2021 14 936 162 8 409 49 449 4 186 2
2020 24 798 102 8 139 34 628 4 024 2
2019 17 046 475 7 712 37 919 3 922 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
0,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
99,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
359 891 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
550 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 22.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 20018885 / 17
09.10.2026
Muutmiskanne Jõustunud
09.10.2026
PDF
Ü 20018885 / 16
07.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
07.04.2026
PDF
Ü 20018885 / 15
24.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
24.07.2025
PDF
Ü 20018885 / M5
22.07.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.08.2025 Puudused kõrvaldatud
24.07.2025
PDF
Ü 20018885 / M4
30.10.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 13.11.2024 Puudused kõrvaldatud
06.11.2024
PDF
Ü 20018885 / 14
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 20018885 / 13
28.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
28.03.2018
PDF
Ü 20018885 / M3
26.03.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.04.2018 Puudused kõrvaldatud
28.03.2018
PDF
M 20018885 / 12
06.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20018885 / 11
06.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20018885 / 10
06.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20018885 / 9
05.01.2018
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
05.01.2018
PDF
M 20018885 / 8
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
M 20018885 / 7
14.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
14.11.2016
PDF
M 20018885 / 6
31.03.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2016
PDF
M 20018885 / M2
29.03.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.04.2016 Puudused kõrvaldatud
31.03.2016
PDF
M 20018885 / 5
14.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
14.03.2013
PDF
M 20018885 / M1
12.03.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.04.2013 Jõustunud
12.03.2013
PDF
M 20018885 / 4
19.04.2011
Muutmiskanne Jõustunud
19.04.2011
PDF
M 20018885 / 3
22.04.2010
Muutmiskanne Jõustunud
22.04.2010
PDF
M 18885 / 2
27.03.2008
Muutmiskanne Jõustunud
27.03.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes