Pärnu linn, Aisa tn 1 korteriühistu
Pärnu linn, Aisa tn 1 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80095049, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 256 812 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 290 €parem kui 19% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 256 812 €parem kui 93% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -12,3 %parem kui 15% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 278 | 290 | 1 |
| 2026 II kv | — | 327 | 340 | 1 |
| 2026 I kv | — | 278 | 290 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 278 | 290 | 1 |
| 2025 III kv | — | 607 | 634 | 1 |
| 2025 II kv | — | 287 | 298 | 2 |
| 2025 I kv | — | 235 | 245 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 229 | 240 | 1 |
| 2024 III kv | — | 229 | 240 | 1 |
| 2024 II kv | — | 261 | 278 | 1 |
| 2024 I kv | — | 227 | 247 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 227 | 247 | 1 |
| 2023 III kv | — | 227 | 247 | 1 |
| 2023 II kv | — | 261 | 280 | 1 |
| 2023 I kv | — | 227 | 247 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 227 | 247 | 1 |
| 2022 III kv | — | 227 | 247 | 1 |
| 2022 II kv | — | 261 | 280 | 1 |
| 2022 I kv | — | 227 | 247 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 256 812 | -31 622 | 3 516 | 416 152 | 46 536 | 1 |
| 2024 | 95 724 | 71 234 | 2 412 | 292 192 | 78 158 | 1 |
| 2023 | 32 591 | 1 326 | 2 412 | 30 345 | 6 924 | 1 |
| 2022 | 11 626 | -105 | 2 412 | 41 854 | 5 598 | 1 |
| 2021 | 11 643 | 367 | 2 563 | 31 830 | 5 703 | 1 |
| 2020 | 13 341 | -289 | 4 402 | 28 417 | 5 336 | 2 |
| 2019 | 16 163 | -18 | 4 577 | 29 572 | 5 625 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 23.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 21.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 06.09.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 22.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Kaja MartinsonJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Monika NiiboJuhatuse liige · alates 06.08.2018
- Katry KaskJuhatuse liige · alates 22.06.2023
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 30011626 / 15 22.06.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.06.2023 |
||
| Ü 30011626 / M4 12.06.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.07.2023 | Puudused kõrvaldatud 22.06.2023 |
|
| Ü 30011626 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 30011626 / 13 06.08.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.08.2018 |
||
| M 30011626 / 12 06.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30011626 / 11 06.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30011626 / 10 06.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30011626 / 9 19.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2017 |
||
| M 30011626 / 8 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| M 30011626 / 7 30.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 30.09.2016 |
||
| M 30011626 / 6 27.06.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.06.2013 |
||
| M 30011626 / M3 21.06.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 21.07.2013 | Puudused kõrvaldatud 25.06.2013 |
|
| M 11626 / 5 08.10.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.10.2009 |
||
| M 11626 / 4 12.02.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.02.2007 |
||
| M 11626 / M2 08.02.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 11.04.2007 | Jõustunud 10.02.2007 |
|
| M 11626 / 3 04.04.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 11626 / 2 26.11.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes