Valga vald, Valga linn, Tähe tn 13 korteriühistu
Valga vald, Valga linn, Tähe tn 13 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80037460, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 11 126 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 316 €parem kui 21% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 11 126 €parem kui 46% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 5,8 %parem kui 50% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 612 | 631 | 2 |
| 2026 II kv | — | 633 | 652 | 2 |
| 2026 I kv | — | 612 | 629 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 633 | 648 | 2 |
| 2025 III kv | — | 816 | 839 | 2 |
| 2025 II kv | — | 633 | 648 | 2 |
| 2025 I kv | — | 599 | 613 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 593 | 607 | 2 |
| 2024 III kv | — | 673 | 691 | 2 |
| 2024 II kv | — | 613 | 628 | 2 |
| 2024 I kv | — | 620 | 634 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 654 | 669 | 1 |
| 2023 III kv | — | 734 | 753 | 2 |
| 2023 II kv | — | 674 | 690 | 2 |
| 2023 I kv | — | 634 | 648 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 552 | 562 | 2 |
| 2022 III kv | — | 587 | 603 | 2 |
| 2022 II kv | — | 522 | 533 | 2 |
| 2022 I kv | — | 392 | 403 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 126 | 650 | 6 999 | 29 819 | 5 218 | 0 |
| 2024 | 10 489 | 945 | 6 654 | 29 014 | 5 513 | 0 |
| 2023 | 8 667 | 313 | 6 806 | 31 239 | 5 590 | 0 |
| 2022 | 8 667 | 897 | 6 127 | 38 317 | 4 978 | 0 |
| 2021 | 8 667 | 1 328 | 5 934 | 43 217 | 3 434 | 0 |
| 2020 | 7 995 | 560 | 5 860 | 46 252 | 2 107 | 0 |
| 2019 | 6 455 | -176 | 5 401 | 47 544 | 1 222 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 17.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 18.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 22.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Inga LehesJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Peeter SaimraJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Sven LehesJuhatuse liige · alates 06.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 20011484 / 16 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 20011484 / 15 23.11.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.11.2020 |
||
| M 20011484 / 14 06.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20011484 / 13 06.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20011484 / 12 06.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20011484 / 11 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| M 20011484 / 10 03.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2017 |
||
| M 20011484 / 9 12.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.09.2017 |
||
| M 20011484 / 8 18.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 18.11.2016 |
||
| M 20011484 / 7 03.02.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.02.2014 |
||
| M 20011484 / M5 11.12.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 26.12.2013 | Puudused kõrvaldatud 11.12.2013 |
|
| M 20011484 / 6 11.12.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.12.2013 |
||
| M 20011484 / 5 10.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.07.2013 |
||
| M 20011484 / M4 18.06.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.07.2013 | Puudused kõrvaldatud 10.07.2013 |
|
| M 20011484 / M3 13.01.2011 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 13.07.2011 | Puudused kõrvaldatud 19.06.2011 |
|
| M 11484 / 4 28.01.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.01.2010 |
||
| M 11484 / 3 02.02.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes