Järvamaa Rakenduslik Kolledž
Registrisse kantud Registrikood 70008546
Täidesaatva riigivõimu asutus või riigi muu institutsioon Paide linn Registreeritud 04.09.2008
Järvamaa Rakenduslik Kolledž (Täidesaatva riigivõimu asutus või riigi muu institutsioon), Paide linn, registrikood 70008546, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kutseõppeasutused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 306 316 € ja töötajaid 152.
Käive
306 316 €
↑ 3,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
414 637 €
↓ 6,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
435 783 €
↓ 5,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
152
−6 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 306 316 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 8 170 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 274
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 867 €parem kui 83% ettevõteteltegevusala mediaan 1 198 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 039
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 306 316 | 414 637 | 435 783 | 152 |
| 2026 II kv | 297 232 | 441 490 | 463 098 | 158 |
| 2026 I kv | 271 471 | 467 866 | 467 382 | 179 |
| 2025 IV kv | 428 495 | 520 136 | 501 122 | 177 |
| 2025 III kv | 326 631 | 423 234 | 449 106 | 167 |
| 2025 II kv | 320 829 | 423 356 | 440 870 | 160 |
| 2025 I kv | 311 740 | 462 490 | 460 203 | 177 |
| 2024 IV kv | 388 897 | 415 310 | 418 596 | 174 |
| 2024 III kv | 161 144 | 386 844 | 405 492 | 163 |
| 2024 II kv | 301 256 | 394 147 | 392 568 | 154 |
| 2024 I kv | 317 460 | 446 764 | 441 148 | 171 |
| 2023 IV kv | 414 376 | 376 863 | 372 003 | 170 |
| 2023 III kv | 136 175 | 331 781 | 350 323 | 148 |
| 2023 II kv | 247 024 | 350 081 | 364 161 | 152 |
| 2023 I kv | 254 675 | 335 962 | 342 964 | 170 |
| 2022 IV kv | 574 681 | 350 406 | 301 773 | 162 |
| 2022 III kv | 210 451 | 295 154 | 312 617 | 165 |
| 2022 II kv | 250 661 | 310 826 | 321 809 | 164 |
| 2022 I kv | 179 810 | 340 173 | 355 693 | 217 |
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
956 €
Käive töötaja kohta kvartalis
2 015 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Juhatus
- Rein OselinAsutuse esindusõiguslik isik · alates 29.01.2018
- Haridus- ja TeadusministeeriumKõrgemalseisev asutus · alates 04.09.2008
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 85321Kutseõppeasutused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| G 50045838 / 7 02.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.01.2026 |
||
| G 50045838 / 6 03.05.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2021 |
||
| G 50045838 / 5 10.04.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.04.2019 |
||
| G 50045838 / 4 13.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.02.2018 |
||
| G 50045838 / 3 29.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.01.2018 |
||
| G 50045838 / 2 13.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.12.2017 |
||
| G 50045838 04.09.2008 |
Esmakanne | Jõustunud 04.09.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes