Haridus- ja Teadusministeerium

Registrisse kantud Registrikood 70000740 Täidesaatva riigivõimu asutus või riigi muu institutsioon Tartu linn Registreeritud 06.01.1999
Võrdle

Haridus- ja Teadusministeerium (Täidesaatva riigivõimu asutus või riigi muu institutsioon), Tartu linn, registrikood 70000740, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Täitev- ja seadusandlike organite tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 66 961 € ja töötajaid 309.

Käive
66 961 €
↑ 23,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 449 318 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 552 442 €
↓ 0,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
309
−5 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus · EMTAK 84

  • Käive · 2026 III kv 66 961 €
    tegevusala mediaan 17 675 € · ettevõtteid tegevusalal: 99
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 024 €
    tegevusala mediaan 6 752 € · ettevõtteid tegevusalal: 142

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 66 961 € · +23,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 17 675 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 77 258 € Tegevusala mediaan: 19 185 €IV·232024 I kv Ettevõte: 644 866 € Tegevusala mediaan: 22 422 €2024 II kv Ettevõte: 71 096 € Tegevusala mediaan: 22 670 €II·242024 III kv Ettevõte: 549 545 € Tegevusala mediaan: 13 024 €2024 IV kv Ettevõte: 103 037 € Tegevusala mediaan: 16 357 €IV·242025 I kv Ettevõte: 633 071 € Tegevusala mediaan: 24 166 €2025 II kv Ettevõte: 149 612 € Tegevusala mediaan: 23 739 €II·252025 III kv Ettevõte: 107 355 € Tegevusala mediaan: 14 731 €2025 IV kv Ettevõte: 104 604 € Tegevusala mediaan: 21 100 €IV·252026 I kv Ettevõte: 624 169 € Tegevusala mediaan: 19 797 €2026 II kv Ettevõte: 54 211 € Tegevusala mediaan: 15 851 €II·262026 III kv Ettevõte: 66 961 € Tegevusala mediaan: 17 675 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 103 037 € Tegevusala mediaan: 16 357 €2025 I kv Ettevõte: 633 071 € Tegevusala mediaan: 24 166 €I·252025 II kv Ettevõte: 149 612 € Tegevusala mediaan: 23 739 €2025 III kv Ettevõte: 107 355 € Tegevusala mediaan: 14 731 €III·252025 IV kv Ettevõte: 104 604 € Tegevusala mediaan: 21 100 €2026 I kv Ettevõte: 624 169 € Tegevusala mediaan: 19 797 €I·262026 II kv Ettevõte: 54 211 € Tegevusala mediaan: 15 851 €2026 III kv Ettevõte: 66 961 € Tegevusala mediaan: 17 675 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 024 € · +1,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 6 752 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 087 € Tegevusala mediaan: 5 420 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 402 € Tegevusala mediaan: 5 516 €2024 II kv Ettevõte: 5 308 € Tegevusala mediaan: 5 518 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 475 € Tegevusala mediaan: 5 747 €2024 IV kv Ettevõte: 5 137 € Tegevusala mediaan: 5 572 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 077 € Tegevusala mediaan: 6 089 €2025 II kv Ettevõte: 4 508 € Tegevusala mediaan: 6 042 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 273 € Tegevusala mediaan: 6 096 €2025 IV kv Ettevõte: 5 162 € Tegevusala mediaan: 6 785 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 012 € Tegevusala mediaan: 6 341 €2026 II kv Ettevõte: 4 952 € Tegevusala mediaan: 6 685 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 024 € Tegevusala mediaan: 6 752 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 5 137 € Tegevusala mediaan: 5 572 €2025 I kv Ettevõte: 6 077 € Tegevusala mediaan: 6 089 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 508 € Tegevusala mediaan: 6 042 €2025 III kv Ettevõte: 5 273 € Tegevusala mediaan: 6 096 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 162 € Tegevusala mediaan: 6 785 €2026 I kv Ettevõte: 6 012 € Tegevusala mediaan: 6 341 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 952 € Tegevusala mediaan: 6 685 €2026 III kv Ettevõte: 5 024 € Tegevusala mediaan: 6 752 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Avalik haldus ja riigikaitse; kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 309 · −1,6% võrreldes 2026 II kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 476IV·232024 I kv Ettevõte: 3842024 II kv Ettevõte: 358II·242024 III kv Ettevõte: 4182024 IV kv Ettevõte: 356IV·242025 I kv Ettevõte: 3022025 II kv Ettevõte: 389II·252025 III kv Ettevõte: 3672025 IV kv Ettevõte: 358IV·252026 I kv Ettevõte: 3102026 II kv Ettevõte: 314II·262026 III kv Ettevõte: 309III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 3562025 I kv Ettevõte: 302I·252025 II kv Ettevõte: 3892025 III kv Ettevõte: 367III·252025 IV kv Ettevõte: 3582026 I kv Ettevõte: 310I·262026 II kv Ettevõte: 3142026 III kv Ettevõte: 309III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 1 449 318 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 862 385 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 112 265 €2024 II kv Ettevõte: 1 828 555 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 899 357 €2024 IV kv Ettevõte: 1 766 547 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 880 848 €2025 II kv Ettevõte: 1 681 532 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 832 332 €2025 IV kv Ettevõte: 1 755 917 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 902 658 €2026 II kv Ettevõte: 1 449 251 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 449 318 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 766 547 €2025 I kv Ettevõte: 1 880 848 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 681 532 €2025 III kv Ettevõte: 1 832 332 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 755 917 €2026 I kv Ettevõte: 1 902 658 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 449 251 €2026 III kv Ettevõte: 1 449 318 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 66 961 1 449 318 1 552 442 309
2026 II kv 54 211 1 449 251 1 554 925 314
2026 I kv 624 169 1 902 658 1 863 776 310
2025 IV kv 104 604 1 755 917 1 847 927 358
2025 III kv 107 355 1 832 332 1 935 304 367
2025 II kv 149 612 1 681 532 1 753 532 389
2025 I kv 633 071 1 880 848 1 835 339 302
2024 IV kv 103 037 1 766 547 1 828 770 356
2024 III kv 549 545 1 899 357 1 870 511 418
2024 II kv 71 096 1 828 555 1 900 342 358
2024 I kv 644 866 2 112 265 2 074 343 384
2023 IV kv 77 258 1 862 385 1 945 288 476
2023 III kv 49 899 1 920 027 1 996 738 485
2023 II kv 76 415 1 972 282 2 048 610 498
2023 I kv 606 228 2 153 117 2 113 509 304
2022 IV kv 42 123 2 022 279 2 103 592 340
2022 III kv 92 683 2 050 175 2 110 448 381
2022 II kv 122 117 2 088 966 2 150 724 352
2022 I kv 503 215 2 315 633 2 299 816 342
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 675 €
Käive töötaja kohta kvartalis
217 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 84111Täitev- ja seadusandlike organite tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
G 50048171 / 8
03.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
03.04.2025
PDF
G 50048171 / 7
16.08.2021
Muutmiskanne Jõustunud
16.08.2021
PDF
G 50048171 / 6
25.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
25.01.2019
PDF
G 50048171 / 5
22.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
22.01.2019
PDF
G 50048171 / 4
22.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
22.05.2018
PDF
G 50048171 / 3
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
G 50048171 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes