Valgamaa Kutseõppekeskus
Registrisse kantud Registrikood 70005571
Täidesaatva riigivõimu asutus või riigi muu institutsioon Valga linn Registreeritud 05.11.1999
Võrdle
Valgamaa Kutseõppekeskus (Täidesaatva riigivõimu asutus või riigi muu institutsioon), Valga linn, registrikood 70005571, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kutseõppeasutused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 312 € ja töötajaid 71.
Käive
5 312 €
↓ 88,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
285 356 €
↑ 37,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
300 891 €
↑ 38,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
71
+10 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85
Käive · 2026 III kv 5 312 €
parem kui 39% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8 170 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 274
Tööjõumaksud töötaja kohta 4 238 €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 198 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 039
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 5 312 € · −88,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 8 170 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: 40 610 €
Tegevusala mediaan: 12 167 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 34 795 €
Tegevusala mediaan: 11 214 € 2024 II kv
Ettevõte: 42 683 €
Tegevusala mediaan: 10 708 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 18 083 €
Tegevusala mediaan: 7 966 € 2024 IV kv
Ettevõte: 55 219 €
Tegevusala mediaan: 11 391 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 36 874 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € 2025 II kv
Ettevõte: 40 199 €
Tegevusala mediaan: 11 590 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 8 467 €
Tegevusala mediaan: 9 084 € 2025 IV kv
Ettevõte: 47 261 €
Tegevusala mediaan: 10 603 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 29 459 €
Tegevusala mediaan: 10 589 € 2026 II kv
Ettevõte: 44 435 €
Tegevusala mediaan: 11 116 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 5 312 €
Tegevusala mediaan: 8 170 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 55 219 €
Tegevusala mediaan: 11 391 € 2025 I kv
Ettevõte: 36 874 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 40 199 €
Tegevusala mediaan: 11 590 € 2025 III kv
Ettevõte: 8 467 €
Tegevusala mediaan: 9 084 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 47 261 €
Tegevusala mediaan: 10 603 € 2026 I kv
Ettevõte: 29 459 €
Tegevusala mediaan: 10 589 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 44 435 €
Tegevusala mediaan: 11 116 € 2026 III kv
Ettevõte: 5 312 €
Tegevusala mediaan: 8 170 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 4 238 € · +19,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 198 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 650 €
Tegevusala mediaan: 1 011 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 168 €
Tegevusala mediaan: 1 061 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 970 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 066 €
Tegevusala mediaan: 1 056 € 2024 IV kv
Ettevõte: 4 014 €
Tegevusala mediaan: 1 051 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 677 €
Tegevusala mediaan: 1 132 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 425 €
Tegevusala mediaan: 1 260 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 940 €
Tegevusala mediaan: 1 134 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 221 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 704 €
Tegevusala mediaan: 1 116 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 559 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 238 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 IV kv
Ettevõte: 4 014 €
Tegevusala mediaan: 1 051 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 677 €
Tegevusala mediaan: 1 132 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 425 €
Tegevusala mediaan: 1 260 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 940 €
Tegevusala mediaan: 1 134 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 221 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 704 €
Tegevusala mediaan: 1 116 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 559 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2026 III kv
Ettevõte: 4 238 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 71 · +16,4% võrreldes 2026 II kv
0 20 40 60 80 100 2023 IV kv
Ettevõte: 67 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 69 2024 II kv
Ettevõte: 45 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 66 2024 IV kv
Ettevõte: 58 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 84 2025 II kv
Ettevõte: 63 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 71 2025 IV kv
Ettevõte: 77 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 81 2026 II kv
Ettevõte: 61 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 71 III·26 0 20 40 60 80 100 2024 IV kv
Ettevõte: 58 2025 I kv
Ettevõte: 84 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 63 2025 III kv
Ettevõte: 71 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 77 2026 I kv
Ettevõte: 81 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 61 2026 III kv
Ettevõte: 71 III·26
Riiklikud maksud , tuh € 2026 III kv: 285 356 € · +37,5% võrreldes 2026 II kv
0 100 200 300 2023 IV kv
Ettevõte: 173 859 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 209 747 € 2024 II kv
Ettevõte: 172 463 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 193 884 € 2024 IV kv
Ettevõte: 228 417 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 217 958 € 2025 II kv
Ettevõte: 206 859 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 264 855 € 2025 IV kv
Ettevõte: 242 526 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 286 680 € 2026 II kv
Ettevõte: 207 501 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 285 356 € III·26 0 100 200 300 2024 IV kv
Ettevõte: 228 417 € 2025 I kv
Ettevõte: 217 958 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 206 859 € 2025 III kv
Ettevõte: 264 855 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 242 526 € 2026 I kv
Ettevõte: 286 680 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 207 501 € 2026 III kv
Ettevõte: 285 356 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
85321 Kutseõppeasutused
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes