Fjall ja Elv OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16598809 OÜ Tallinn Registreeritud 21.10.2022
Võrdle

Fjall ja Elv OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16598809, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 11 756 € ja töötajaid 1.

Käive
11 756 €
↑ 56,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 602 €
↓ 7,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
766 €
↑ 31,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 11 756 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 766 €
    tegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 52 990 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 34,3 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 11 756 € · +56,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 6 300 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 400 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 8 700 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 442 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 8 790 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 290 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 13 690 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 790 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 8 790 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 864 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 7 504 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 11 756 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 8 790 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 11 290 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 690 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 13 790 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 790 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 12 864 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 504 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 11 756 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 766 € · +31,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 649 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 354 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 909 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: 582 € Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: 766 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 582 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 766 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 602 € · −7,1% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 554 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 586 €2024 II kv Ettevõte: 2 411 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 152 €2024 IV kv Ettevõte: 1 469 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 043 €2025 II kv Ettevõte: 3 672 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 640 €2025 IV kv Ettevõte: 1 653 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 536 €2026 II kv Ettevõte: 2 800 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 602 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 469 €2025 I kv Ettevõte: 2 043 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 672 €2025 III kv Ettevõte: 3 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 653 €2026 I kv Ettevõte: 1 536 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 800 €2026 III kv Ettevõte: 2 602 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 11 756 2 602 766 1
2026 II kv 7 504 2 800 582 1
2026 I kv 12 864 1 536 381 1
2025 IV kv 8 790 1 653 531 1
2025 III kv 13 790 3 640 531 1
2025 II kv 13 690 3 672 531 1
2025 I kv 11 290 2 043 531 1
2024 IV kv 8 790 1 469 531 1
2024 III kv 11 442 3 152 909 1
2024 II kv 8 700 2 411 531 1
2024 I kv 11 400 2 586 531 1
2023 IV kv 6 300 1 554 354 1
2023 III kv 6 200 1 248 — 1
2023 II kv 7 200 1 280 — —
2023 I kv 3 300 660 — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
255 €
Käive töötaja kohta kvartalis
11 756 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, € 2025: 52 990 € · +46,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 32 300 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 36 062 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 52 990 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 32 300 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 36 062 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 52 990 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 18 171 € · +938,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 20 371 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 1 749 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 18 171 € Tegevusala mediaan: 284 €202505 00010 00015 00020 00025 0002023 Ettevõte: 20 371 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 1 749 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 18 171 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 34,3 % · +29,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
0204060802023 Ettevõte: 63,1 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: 34,3 % Tegevusala mediaan: 22,0 %20250204060802023 Ettevõte: 63,1 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: 34,3 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 56 423 € · +124,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 22 488 €20232024 Ettevõte: 25 114 €20242025 Ettevõte: 56 423 €2025020 00040 00060 0002023 Ettevõte: 22 488 €20232024 Ettevõte: 25 114 €2025 Ettevõte: 56 423 €2025
Omakapital, € 2025: 40 291 € · +82,1% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002023 Ettevõte: 20 371 €20232024 Ettevõte: 22 120 €20242025 Ettevõte: 40 291 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002023 Ettevõte: 20 371 €20232024 Ettevõte: 22 120 €2025 Ettevõte: 40 291 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 52 990 18 171 7 359 56 423 40 291 0
2024 36 062 1 749 8 406 25 114 22 120 0
2023 32 300 20 371 2 676 22 488 20 371 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
34,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
45,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
32,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
71,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
28,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,50
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 31.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 21.10.2022 – 31.12.2023 15.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50212797 / 5
04.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
04.09.2026
PDF
Ä 50212797 / 4
24.11.2025
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
19.12.2025
PDF
Ä 50212797 / M2
17.10.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.11.2025 Jõustunud
24.11.2025
PDF
Ä 50212797 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50212797 / 2
12.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2023
PDF
Ä 50212797
21.10.2022
Esmakanne Jõustunud
21.10.2022
PDF
Ä 50212797 / M1
12.10.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.10.2022 Puudused kõrvaldatud
21.10.2022
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes