Oravamõisa OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16234757 OÜ Kõivsaare küla Registreeritud 20.05.2021
Võrdle

Oravamõisa OÜ (OÜ), Kõivsaare küla, registrikood 16234757, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 124 045 € ja töötajaid 2.

Käive
124 045 €
↑ 87,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
64 €
↓ 33,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 124 045 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 32 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 275 505 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 44,7 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 124 045 € · +87,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 89 459 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 26 338 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 5 200 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 100 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 94 377 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 38 321 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 30 346 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 30 820 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 176 708 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 107 019 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 66 102 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 124 045 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 94 377 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 38 321 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 30 346 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 30 820 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 176 708 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 107 019 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 66 102 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 124 045 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 32 € · −66,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 78 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 118 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 119 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 119 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 119 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 104 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 96 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 32 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 118 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 119 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 119 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 119 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 104 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 96 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 32 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +100,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 3 568 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 092 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 42 €2024 IV kv Ettevõte: 1 127 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 034 €2025 II kv Ettevõte: 435 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 812 €2025 IV kv Ettevõte: 458 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 128 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 1 127 €2025 I kv Ettevõte: 3 034 €I·252025 II kv Ettevõte: 435 €2025 III kv Ettevõte: 7 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 458 €2026 I kv Ettevõte: 21 128 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 124 045 — 64 2
2026 II kv 66 102 — 96 1
2026 I kv 107 019 21 128 104 1
2025 IV kv 176 708 458 119 1
2025 III kv 30 820 7 812 119 1
2025 II kv 30 346 435 119 1
2025 I kv 38 321 3 034 118 1
2024 IV kv 94 377 1 127 117 1
2024 III kv 14 100 42 117 1
2024 II kv 5 200 — 117 1
2024 I kv 26 338 3 092 117 1
2023 IV kv 89 459 3 568 78 1
2023 III kv 18 861 7 576 255 1
2023 II kv 500 — 117 1
2023 I kv — 5 838 78 1
2022 IV kv 131 792 — — —
2022 III kv 7 000 — — —
2022 II kv 3 375 — — —
2022 I kv 1 470 — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
11 €
Käive töötaja kohta kvartalis
62 023 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 275 505 € · +167,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
01002003002021 Ettevõte: 1 570 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 142 167 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 135 158 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 103 136 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 275 505 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202501002003002021 Ettevõte: 1 570 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 142 167 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 135 158 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 103 136 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 275 505 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 123 057 € · +185,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
-200-10001002002021 Ettevõte: 1 858 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 61 849 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 13 766 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -143 601 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 123 057 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-200-10001002002021 Ettevõte: 1 858 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 61 849 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 13 766 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -143 601 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 123 057 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 44,7 % · +183,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
-200-10001002002021 Ettevõte: 118,3 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 43,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 10,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -139,2 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 44,7 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-200-10001002002021 Ettevõte: 118,3 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 43,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 10,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -139,2 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 44,7 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 639 859 € · +48,9% võrreldes 2024
02004006008002021 Ettevõte: 89 078 €20212022 Ettevõte: 286 299 €20222023 Ettevõte: 358 280 €20232024 Ettevõte: 429 708 €20242025 Ettevõte: 639 859 €202502004006008002021 Ettevõte: 89 078 €20212022 Ettevõte: 286 299 €2023 Ettevõte: 358 280 €20232024 Ettevõte: 429 708 €2025 Ettevõte: 639 859 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 187 809 € · +985,6% võrreldes 2024
0501001502002021 Ettevõte: 88 356 €20212022 Ettevõte: 147 205 €20222023 Ettevõte: 183 821 €20232024 Ettevõte: 17 300 €20242025 Ettevõte: 187 809 €20250501001502002021 Ettevõte: 88 356 €20212022 Ettevõte: 147 205 €2023 Ettevõte: 183 821 €20232024 Ettevõte: 17 300 €2025 Ettevõte: 187 809 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 275 505 123 057 8 649 639 859 187 809 1
2024 103 136 -143 601 8 633 429 708 17 300 1
2023 135 158 13 766 7 003 358 280 183 821 1
2022 142 167 61 849 0 286 299 147 205 0
2021 1 570 1 858 0 89 078 88 356 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
44,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
65,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
19,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
29,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
70,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
275 506 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
721 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 20.05.2021 – 31.12.2021 02.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
  • 01611Taimekasvatuse abitegevused
  • 02201Metsavarumine
  • 02401Metsamajandust abistavad tegevused
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50174474 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50174474 / 4
08.05.2023
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
23.05.2023
PDF
Ä 50174474 / 3
04.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
04.05.2023
PDF
Ä 50174474 / M1
04.04.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.05.2023 Jõustunud
20.04.2023
PDF
Ä 50174474 / 2
31.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2023
PDF
Ä 50174474
20.05.2021
Esmakanne Jõustunud
20.05.2021
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes