Real Deal OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16015587 OÜ Pärnu linn Registreeritud 24.07.2020
Võrdle

Real Deal OÜ (OÜ), Pärnu linn, registrikood 16015587, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 496 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
133 €
↓ 71,3% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Müügitulu · 2025 496 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687

Maksud ja käive

2022 IV kv – 2026 I kv
Käive, € 2024 IV kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 052 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002022 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 325 €IV·222023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 835 €2023 II kv Ettevõte: 5 500 € Tegevusala mediaan: 14 929 €II·232023 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 446 €2023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 237 €I·2605 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 091 €2024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 762 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 140 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 237 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 133 € · −71,3% võrreldes 2025 IV kv
02 0004 0006 0008 00010 0002022 IV kv Ettevõte: —IV·222023 I kv Ettevõte: —2023 II kv Ettevõte: 621 €II·232023 III kv Ettevõte: 93 €2023 IV kv Ettevõte: 9 787 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 72 €2025 IV kv Ettevõte: 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 133 €I·2602 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 9 787 €2024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 72 €I·252025 IV kv Ettevõte: 464 €2026 I kv Ettevõte: 133 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 133 — —
2025 IV kv — 464 — —
2025 I kv — 72 — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — 9 787 — —
2023 III kv — 93 — —
2023 II kv 5 500 621 — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 496 € · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 48 359 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 496 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 48 359 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 496 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 547 € · +663,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 00040 0002021 Ettevõte: -8 318 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -215 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 34 445 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -97 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 547 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-10 000010 00020 00030 00040 0002021 Ettevõte: -8 318 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -215 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 34 445 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -97 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 547 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 71,2 % · tegevusala mediaan 28,4 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
0204060802021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 71,2 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,0 %20250204060802021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 71,2 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 34 979 € · −67,5% võrreldes 2024
02550751001252021 Ettevõte: 73 282 €20212022 Ettevõte: 73 067 €20222023 Ettevõte: 107 512 €20232024 Ettevõte: 107 471 €20242025 Ettevõte: 34 979 €202502550751001252021 Ettevõte: 73 282 €20212022 Ettevõte: 73 067 €2023 Ettevõte: 107 512 €20232024 Ettevõte: 107 471 €2025 Ettevõte: 34 979 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 28 862 € · −71,4% võrreldes 2024
02550751001252021 Ettevõte: 66 682 €20212022 Ettevõte: 66 467 €20222023 Ettevõte: 100 912 €20232024 Ettevõte: 100 815 €20242025 Ettevõte: 28 862 €202502550751001252021 Ettevõte: 66 682 €20212022 Ettevõte: 66 467 €2023 Ettevõte: 100 912 €20232024 Ettevõte: 100 815 €2025 Ettevõte: 28 862 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 496 547 0 34 979 28 862 0
2024 0 -97 0 107 471 100 815 0
2023 48 359 34 445 0 107 512 100 912 0
2022 0 -215 0 73 067 66 467 0
2021 0 -8 318 0 73 282 66 682 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
110,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
82,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
17,5 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 24.07.2020 – 31.12.2021 10.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Top 1 OÜ
    Juriidiline isik · 16106769 · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50150956 / M6
21.03.2025
Korduv aruandetrahvimäärus 05.04.2025 Jõustunud
08.04.2025
PDF
Ä 50150956 / 9
13.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
13.03.2025
PDF
Ä 50150956 / M5
08.01.2025
Aruandetrahvimäärus 01.02.2025 Jõustunud
04.02.2025
PDF
Ä 50150956 / M4
10.11.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 30.12.2024 Jõustunud
30.11.2024
PDF
Ä 50150956 / 8
21.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
21.10.2024
PDF
Ä 50150956 / 7
15.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
15.10.2024
PDF
Ä 50150956 / M3
16.05.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 12.06.2024 Jõustunud
13.06.2024
PDF
Ä 50150956 / M2
09.02.2024
Aruandetrahvimäärus 10.03.2024 Jõustunud
11.03.2024
PDF
Ä 50150956 / M1
16.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 15.01.2024 Jõustunud
16.12.2023
PDF
Ä 50150956 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50150956 / 5
30.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
30.03.2023
PDF
Ä 50150956 / 4
15.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
15.12.2021
PDF
Ä 50150956 / 3
13.10.2021
Muutmiskanne Jõustunud
13.10.2021
PDF
Ä 50150956 / 2
30.07.2020
Muutmiskanne Jõustunud
30.07.2020
PDF
Ä 50150956
24.07.2020
Esmakanne Jõustunud
24.07.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes