Investor X OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12732429 OÜ Tallinn Registreeritud 08.10.2014
Võrdle

Investor X OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12732429, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 484 € ja töötajaid .

Käive
2 484 €
↓ 71,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 2 484 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Müügitulu · 2024 53 035 €
    tegevusala mediaan 60 216 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 685
  • Puhasrentaablus · 2024 -97,0 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 870

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 484 € · −71,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 7 443 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 994 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 6 689 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 444 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 10 104 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 348 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 24 777 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 788 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 8 722 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 448 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 8 602 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 484 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 10 104 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 11 348 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 24 777 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 8 788 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 722 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 8 448 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 602 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 2 484 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 II kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 960 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 I kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 2 290 € · +223,4% võrreldes 2026 I kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 64 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 680 €2025 II kv Ettevõte: 5 539 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 412 €2025 IV kv Ettevõte: 24 024 €IV·252026 I kv Ettevõte: 708 €2026 II kv Ettevõte: 2 290 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 805 €2025 I kv Ettevõte: 680 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 539 €2025 III kv Ettevõte: 1 412 €III·252025 IV kv Ettevõte: 24 024 €2026 I kv Ettevõte: 708 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 290 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 484 — — —
2026 II kv 8 602 2 290 — —
2026 I kv 8 448 708 — —
2025 IV kv 8 722 24 024 — —
2025 III kv 8 788 1 412 — —
2025 II kv 24 777 5 539 — —
2025 I kv 11 348 680 — —
2024 IV kv 10 104 805 — —
2024 III kv 4 444 — — —
2024 II kv 6 689 64 — 1
2024 I kv 3 994 — — 1
2023 IV kv 7 443 — — 1
2023 III kv 8 772 — — 1
2023 II kv 4 519 — — 1
2023 I kv 4 215 — — 1
2022 IV kv 2 578 — — 1
2022 III kv 24 695 5 519 — 1
2022 II kv 5 319 19 153 — 1
2022 I kv 2 025 285 — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 53 035 € · +74,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 60 216 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
01002003004002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 51 047 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 300 923 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 174 704 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 34 790 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 30 475 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 53 035 € Tegevusala mediaan: 60 216 €202401002003004002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 51 047 € Tegevusala mediaan: 78 948 €2020 Ettevõte: 300 923 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 174 704 € Tegevusala mediaan: 71 656 €2022 Ettevõte: 34 790 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 30 475 € Tegevusala mediaan: 63 715 €2024 Ettevõte: 53 035 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -51 421 € · −16,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 134 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 00040 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21 343 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 8 757 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -8 885 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -12 707 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -44 204 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -51 421 € Tegevusala mediaan: 134 €2024-60 000-40 000-20 000020 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21 343 € Tegevusala mediaan: 1 086 €2020 Ettevõte: 8 757 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -8 885 € Tegevusala mediaan: 1 415 €2022 Ettevõte: -12 707 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -44 204 € Tegevusala mediaan: 370 €2024 Ettevõte: -51 421 € Tegevusala mediaan: 134 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -97,0 % · +48,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 41,8 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -36,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -145,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -97,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2024-150-100-500502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 41,8 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2022 Ettevõte: -36,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -145,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2024 Ettevõte: -97,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 967 835 € · +5,2% võrreldes 2023
02004006008001 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 570 868 €20192020 Ettevõte: 565 294 €20202021 Ettevõte: 571 340 €20212022 Ettevõte: 649 533 €20222023 Ettevõte: 919 583 €20232024 Ettevõte: 967 835 €202402004006008001 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 570 868 €2020 Ettevõte: 565 294 €20202021 Ettevõte: 571 340 €2022 Ettevõte: 649 533 €20222023 Ettevõte: 919 583 €2024 Ettevõte: 967 835 €2024
Omakapital, € 2024: -89 549 € · −134,9% võrreldes 2023
-100 000-75 000-50 000-25 000025 00050 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 848 €20192020 Ettevõte: 32 605 €20202021 Ettevõte: 18 783 €20212022 Ettevõte: 6 076 €20222023 Ettevõte: -38 128 €20232024 Ettevõte: -89 549 €2024-100 000-75 000-50 000-25 000025 00050 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 848 €2020 Ettevõte: 32 605 €20202021 Ettevõte: 18 783 €2022 Ettevõte: 6 076 €20222023 Ettevõte: -38 128 €2024 Ettevõte: -89 549 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220240,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 53 035 -51 421 0 967 835 -89 549 0
2023 30 475 -44 204 0 919 583 -38 128 0
2022 34 790 -12 707 0 649 533 6 076 1
2021 174 704 -8 885 0 571 340 18 783 1
2020 300 923 8 757 0 565 294 32 605 1
2019 51 047 21 343 0 570 868 23 848 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-95,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-5,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-9,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
109,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,41
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.09.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 22.10.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 12.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46191Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10200854 / 9
14.03.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
14.03.2025
PDF
Ä 10200854 / 8
31.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
31.10.2024
PDF
Ä 10200854 / 7
21.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
21.10.2024
PDF
Ä 10200854 / M6
30.08.2024
Aruandetrahvimäärus 27.09.2024 Jõustunud
28.09.2024
PDF
Ä 10200854 / M5
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 09.08.2024 Jõustunud
10.07.2024
PDF
Ä 10200854 / M4
01.04.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 02.05.2024 Puudused kõrvaldatud
11.05.2024
PDF
Ä 10200854 / M3
20.12.2023
Aruandetrahvimäärus 24.01.2024 Puudused kõrvaldatud
11.05.2024
PDF
Ä 10200854 / M2
09.11.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 09.12.2023 Puudused kõrvaldatud
11.05.2024
PDF
Ä 10200854 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10200854 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10200854 / 4
08.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2017
PDF
Ä 10200854 / 3
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10200854 / 2
22.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2015
PDF
Ä 10200854 / M1
21.12.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.01.2016 Puudused kõrvaldatud
22.12.2015
PDF
Ä 10200854
08.10.2014
Esmakanne Jõustunud
08.10.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes