OÜ N ja N Varad

Registrisse kantud Registrikood 14891468 OÜ Tallinn Registreeritud 20.01.2020
Võrdle

OÜ N ja N Varad (OÜ), Tallinn, registrikood 14891468, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 500 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
500 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Müügitulu · 2025 500 €
    tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 500 € · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 8 250 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 18 630 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 4 000 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 098 €20242025 Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 23 548 €202505 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 8 250 € Tegevusala mediaan: 21 696 €2021 Ettevõte: 18 630 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 4 000 € Tegevusala mediaan: 23 304 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2025 Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 910 € · −114,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 8 060 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: 10 785 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 3 521 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: -479 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 19 587 € Tegevusala mediaan: 1 691 €20242025 Ettevõte: -2 910 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 8 060 € Tegevusala mediaan: 2 183 €2021 Ettevõte: 10 785 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 3 521 € Tegevusala mediaan: 1 794 €2023 Ettevõte: -479 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 19 587 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2025 Ettevõte: -2 910 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2022: 88,0 % · +30,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 16,6 % · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0204060801002020 Ettevõte: 97,7 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: 57,9 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 88,0 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,3 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,1 %20250204060801002020 Ettevõte: 97,7 % Tegevusala mediaan: 16,8 %2021 Ettevõte: 57,9 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 88,0 % Tegevusala mediaan: 16,6 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,3 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 107 027 € · −2,6% võrreldes 2024
02550751001252020 Ettevõte: 76 523 €20202021 Ettevõte: 87 308 €20212022 Ettevõte: 90 829 €20222023 Ettevõte: 90 350 €20232024 Ettevõte: 109 937 €20242025 Ettevõte: 107 027 €202502550751001252020 Ettevõte: 76 523 €2021 Ettevõte: 87 308 €20212022 Ettevõte: 90 829 €2023 Ettevõte: 90 350 €20232024 Ettevõte: 109 937 €2025 Ettevõte: 107 027 €2025
Omakapital, € 2025: 41 064 € · −6,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 10 560 €20202021 Ettevõte: 21 345 €20212022 Ettevõte: 24 866 €20222023 Ettevõte: 24 387 €20232024 Ettevõte: 43 974 €20242025 Ettevõte: 41 064 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 10 560 €2021 Ettevõte: 21 345 €20212022 Ettevõte: 24 866 €2023 Ettevõte: 24 387 €20232024 Ettevõte: 43 974 €2025 Ettevõte: 41 064 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 500 -2 910 0 107 027 41 064 0
2024 0 19 587 0 109 937 43 974 0
2023 0 -479 0 90 350 24 387 0
2022 4 000 3 521 0 90 829 24 866 0
2021 18 630 10 785 0 87 308 21 345 0
2020 8 250 8 060 0 76 523 10 560 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-582,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
38,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
61,6 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 20.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71121Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50137665 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50137665
20.01.2020
Esmakanne Jõustunud
20.01.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes