NORD PROJEKT OÜ
NORD PROJEKT OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10056556, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 407 519 € ja töötajaid 14.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 407 519 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 16 250 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 781
- Tööjõumaksud töötaja kohta 4 653 €parem kui 90% ettevõteteltegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
- Müügitulu · 2025 1,1 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
- Puhasrentaablus · 2025 -24,6 %parem kui 12% ettevõteteltegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 407 519 | 111 912 | 65 144 | 14 |
| 2026 II kv | 294 184 | 106 118 | 70 876 | 14 |
| 2026 I kv | 309 976 | 119 022 | 79 073 | 15 |
| 2025 IV kv | 326 385 | 132 342 | 92 300 | 15 |
| 2025 III kv | 325 520 | 121 097 | 81 924 | 19 |
| 2025 II kv | 271 512 | 97 057 | 74 973 | 17 |
| 2025 I kv | 382 112 | 116 230 | 73 942 | 17 |
| 2024 IV kv | 307 901 | 116 919 | 69 669 | 17 |
| 2024 III kv | 236 667 | 101 926 | 70 241 | 16 |
| 2024 II kv | 380 997 | 108 505 | 59 862 | 16 |
| 2024 I kv | 261 413 | 93 922 | 83 416 | 15 |
| 2023 IV kv | 519 280 | 133 044 | 72 832 | 17 |
| 2023 III kv | 311 269 | 90 083 | 65 569 | 20 |
| 2023 II kv | 247 605 | 82 563 | 63 272 | 18 |
| 2023 I kv | 364 143 | 115 948 | 79 997 | 17 |
| 2022 IV kv | 377 495 | 75 479 | 54 218 | 16 |
| 2022 III kv | 110 654 | 60 950 | 53 259 | 16 |
| 2022 II kv | 225 080 | 68 600 | 51 221 | 15 |
| 2022 I kv | 187 583 | 78 816 | 57 191 | 15 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 110 705 | -272 970 | 772 718 | 340 777 | 151 213 | 21 |
| 2024 | 1 080 277 | -62 718 | 655 458 | 654 145 | 424 283 | 17 |
| 2023 | 1 473 073 | 42 568 | 654 294 | 858 000 | 536 501 | 17 |
| 2022 | 1 095 456 | 32 274 | 560 006 | 809 535 | 493 933 | 14 |
| 2021 | 1 213 012 | 180 968 | 504 941 | 666 604 | 461 659 | 13 |
| 2020 | 1 155 923 | 164 046 | 446 815 | 469 945 | 330 691 | 14 |
| 2019 | 666 498 | -105 897 | 493 322 | 280 213 | 166 645 | 17 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 28 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 25 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 25 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 25 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 25 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 26 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 26 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 25.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 19.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 29.06.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 07.02.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Karl KirsimäeJuhatuse liige · alates 26.01.2024
- Karmo RaudverJuhatuse liige · alates 17.04.2024
- Nasdaq CSD SEOsade registripidaja · alates 26.01.2024
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Omanikukonto: OÜ N ja N VaradJuriidiline isik · 14891468 · 18 022 €
- Omanikukonto: Largo invest OÜJuriidiline isik · 14882073 · 9 011 €
- Omanikukonto: OÜ WEIKALJuriidiline isik · 10377823 · 9 011 €
- Omanikukonto: Karl KirsimäeFüüsiline isik · 4 506 €
- Omanikukonto: ANDRES SAARFüüsiline isik · 4 506 €
- Omanikukonto: MAJESTICAL OÜJuriidiline isik · 14801057 · 100 €
- Omanikukonto: NORD PROJEKT OÜJuriidiline isik · 10056556 · 100 €
- Omanikukonto: KARMO RAUDVERFüüsiline isik · 100 €
Omanikuna ettevõtetes
- 0,22%
Tegelikud kasusaajad
- Karl Kirsimäekõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.07.2026
- Karmo Raudverkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.07.2026
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 71121Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10003439 / 27 07.11.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2025 |
||
| Ä 10003439 / 26 01.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.07.2024 |
||
| Ä 10003439 / 25 17.04.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.04.2024 |
||
| Ä 10003439 / 24 26.01.2024 |
Ümberkujundamiskanne | Jõustunud 26.01.2024 |
||
| Ä 10003439 / M14 10.01.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 09.02.2024 | Puudused kõrvaldatud 26.01.2024 |
|
| Ä 10003439 / M13 29.12.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.01.2024 | Puudused kõrvaldatud 26.01.2024 |
|
| Ä 10003439 / M12 21.12.2023 |
Korraldav määrus | 31.12.2023 | Jõustunud 21.12.2023 |
|
| Ä 10003439 / M11 25.08.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 08.09.2023 | Jõustunud 25.08.2023 |
|
| Ä 10003439 / 23 08.10.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.10.2021 |
||
| Ä 10003439 / 22 11.08.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.08.2021 |
||
| Ä 10003439 / 21 25.08.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.08.2020 |
||
| Ä 10003439 / M10 14.08.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.09.2020 | Puudused kõrvaldatud 25.08.2020 |
|
| Ä 10003439 / 20 19.06.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.06.2020 |
||
| Ä 10003439 / 19 08.06.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.06.2020 |
||
| Ä 10003439 / 18 11.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.03.2020 |
||
| Ä 10003439 / 17 14.02.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.02.2020 |
||
| Ä 10003439 / M9 07.02.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 21.02.2020 | Puudused kõrvaldatud 14.02.2020 |
|
| Ä 10003439 / 16 05.06.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.06.2019 |
||
| Ä 10003439 / M8 30.05.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.06.2019 | Puudused kõrvaldatud 05.06.2019 |
|
| Ä 10003439 / 15 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10003439 / 14 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10003439 / 13 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 10003439 / 12 26.02.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.02.2015 |
||
| Ä 10003439 / M7 25.02.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.03.2015 | Puudused kõrvaldatud 26.02.2015 |
|
| Ä 10003439 / 11 03.06.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.06.2014 |
||
| Ä 10003439 / M6 30.05.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 14.07.2014 | Puudused kõrvaldatud 03.06.2014 |
|
| Ä 10003439 / M5 23.05.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.06.2014 | Puudused kõrvaldatud 03.06.2014 |
|
| Ä 10003439 / 10 09.04.2014 |
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) | Jõustunud 09.04.2014 |
||
| Ä 10003439 / M4 24.03.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.04.2014 | Puudused kõrvaldatud 09.04.2014 |
|
| Ä 10003439 / 9 14.02.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.02.2014 |
||
| Ä 10003439 / 8 21.09.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.09.2011 |
||
| Ä 10003439 / M3 30.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.09.2011 | Jõustunud 30.06.2011 |
|
| Ä 3439 / 7 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 15.12.2008 |
||
| Ä 3439 / 6 12.04.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.04.2007 |
||
| Ä 3439 / 5 08.02.2007 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 16.02.2007 |
||
| Ä 3439 / 4 16.09.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 3439 / M2 18.07.2005 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 01.09.2005 | Jõustunud | |
| Ä 3439 / 3 18.12.2002 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes