Jalaravi kabinet OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14884712 OÜ Tallinn Registreeritud 09.01.2020
Võrdle

Jalaravi kabinet OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14884712, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata tervishoiualad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 84 200 € ja töötajaid 5.

Käive
84 200 €
↑ 37,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
20 311 €
↑ 40,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
9 209 €
↑ 4,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Käive · 2026 III kv 84 200 €
    tegevusala mediaan 9 428 € · ettevõtteid tegevusalal: 351
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 842 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 280 027 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 18,7 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 84 200 € · +37,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 428 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 76 333 € Tegevusala mediaan: 10 449 €IV·232024 I kv Ettevõte: 62 281 € Tegevusala mediaan: 10 178 €2024 II kv Ettevõte: 65 780 € Tegevusala mediaan: 10 724 €II·242024 III kv Ettevõte: 89 071 € Tegevusala mediaan: 8 004 €2024 IV kv Ettevõte: 105 985 € Tegevusala mediaan: 9 247 €IV·242025 I kv Ettevõte: 84 578 € Tegevusala mediaan: 9 575 €2025 II kv Ettevõte: 108 255 € Tegevusala mediaan: 10 078 €II·252025 III kv Ettevõte: 44 025 € Tegevusala mediaan: 8 917 €2025 IV kv Ettevõte: 61 213 € Tegevusala mediaan: 11 366 €IV·252026 I kv Ettevõte: 54 813 € Tegevusala mediaan: 10 630 €2026 II kv Ettevõte: 61 451 € Tegevusala mediaan: 11 295 €II·262026 III kv Ettevõte: 84 200 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 105 985 € Tegevusala mediaan: 9 247 €2025 I kv Ettevõte: 84 578 € Tegevusala mediaan: 9 575 €I·252025 II kv Ettevõte: 108 255 € Tegevusala mediaan: 10 078 €2025 III kv Ettevõte: 44 025 € Tegevusala mediaan: 8 917 €III·252025 IV kv Ettevõte: 61 213 € Tegevusala mediaan: 11 366 €2026 I kv Ettevõte: 54 813 € Tegevusala mediaan: 10 630 €I·262026 II kv Ettevõte: 61 451 € Tegevusala mediaan: 11 295 €2026 III kv Ettevõte: 84 200 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 842 € · +4,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 2 220 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 975 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 4 319 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 469 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 2 350 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 680 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 1 881 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 261 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 1 895 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 387 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 1 760 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 842 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 350 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 2 680 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 881 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 2 261 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 895 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 2 387 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 760 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 1 842 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 5II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 20 311 € · +40,8% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 27 439 €IV·232024 I kv Ettevõte: 26 012 €2024 II kv Ettevõte: 29 062 €II·242024 III kv Ettevõte: 27 666 €2024 IV kv Ettevõte: 25 378 €IV·242025 I kv Ettevõte: 23 044 €2025 II kv Ettevõte: 18 173 €II·252025 III kv Ettevõte: 14 017 €2025 IV kv Ettevõte: 17 320 €IV·252026 I kv Ettevõte: 13 594 €2026 II kv Ettevõte: 14 424 €II·262026 III kv Ettevõte: 20 311 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 25 378 €2025 I kv Ettevõte: 23 044 €I·252025 II kv Ettevõte: 18 173 €2025 III kv Ettevõte: 14 017 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 320 €2026 I kv Ettevõte: 13 594 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 424 €2026 III kv Ettevõte: 20 311 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 84 200 20 311 9 209 5
2026 II kv 61 451 14 424 8 798 5
2026 I kv 54 813 13 594 9 548 4
2025 IV kv 61 213 17 320 9 474 5
2025 III kv 44 025 14 017 9 045 4
2025 II kv 108 255 18 173 7 524 4
2025 I kv 84 578 23 044 10 719 4
2024 IV kv 105 985 25 378 11 748 5
2024 III kv 89 071 27 666 13 877 4
2024 II kv 65 780 29 062 21 596 5
2024 I kv 62 281 26 012 17 778 9
2023 IV kv 76 333 27 439 19 980 9
2023 III kv 110 179 36 163 22 929 9
2023 II kv 74 472 25 308 16 162 10
2023 I kv 64 757 19 289 13 777 9
2022 IV kv 86 027 24 246 12 161 7
2022 III kv 64 869 24 031 15 693 6
2022 II kv 55 395 18 008 11 053 6
2022 I kv 42 387 14 800 7 954 9
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
614 €
Käive töötaja kohta kvartalis
16 840 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 280 027 € · −7,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01002003004002020 Ettevõte: 39 869 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 163 742 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 258 021 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 329 965 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 302 875 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 280 027 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202501002003004002020 Ettevõte: 39 869 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 163 742 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 258 021 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 329 965 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 302 875 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 280 027 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 52 310 € · +401,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002020 Ettevõte: 14 638 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 14 459 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 1 009 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 23 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: -17 345 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 52 310 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-20 000020 00040 00060 0002020 Ettevõte: 14 638 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 14 459 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 1 009 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 23 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: -17 345 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 52 310 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,7 % · +24,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-100102030402020 Ettevõte: 36,7 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-100102030402020 Ettevõte: 36,7 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 141 214 € · +10,2% võrreldes 2024
0501001502020 Ettevõte: 22 623 €20202021 Ettevõte: 40 324 €20212022 Ettevõte: 53 703 €20222023 Ettevõte: 93 694 €20232024 Ettevõte: 128 152 €20242025 Ettevõte: 141 214 €20250501001502020 Ettevõte: 22 623 €2021 Ettevõte: 40 324 €20212022 Ettevõte: 53 703 €2023 Ettevõte: 93 694 €20232024 Ettevõte: 128 152 €2025 Ettevõte: 141 214 €2025
Omakapital, € 2025: 50 449 € · +10 280,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002020 Ettevõte: 17 138 €20202021 Ettevõte: 16 959 €20212022 Ettevõte: 18 409 €20222023 Ettevõte: 18 431 €20232024 Ettevõte: 486 €20242025 Ettevõte: 50 449 €2025020 00040 00060 0002020 Ettevõte: 17 138 €2021 Ettevõte: 16 959 €20212022 Ettevõte: 18 409 €2023 Ettevõte: 18 431 €20232024 Ettevõte: 486 €2025 Ettevõte: 50 449 €2025
Töötajad 2025: 6 · −14,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
0510152020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220250510152020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 280 027 52 310 93 516 141 214 50 449 6
2024 302 875 -17 345 174 427 128 152 486 7
2023 329 965 23 216 289 93 694 18 431 12
2022 258 021 1 009 139 032 53 703 18 409 13
2021 163 742 14 459 93 378 40 324 16 959 8
2020 39 869 14 638 29 338 22 623 17 138 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
103,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
37,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
35,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
64,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,00
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
46 671 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 299 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 09.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 8699Muud mujal liigitamata tervishoiualad Põhitegevus
  • 46462Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
  • 77401Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50136937 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50136937 / 8
05.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
05.01.2022
PDF
Ä 50136937 / M5
03.01.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.02.2022 Puudused kõrvaldatud
04.01.2022
PDF
Ä 50136937 / 7
01.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
01.07.2021
PDF
Ä 50136937 / M4
12.05.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
12.05.2021
PDF
Ä 50136937 / 6
23.04.2021
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
15.06.2021
PDF
Ä 50136937 / 5
23.04.2021
Muutmiskanne Jõustunud
23.04.2021
PDF
Ä 50136937 / M3
07.04.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.04.2021 Jõustunud
07.04.2021
PDF
Ä 50136937 / 4
11.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
11.06.2020
PDF
Ä 50136937 / M2
05.06.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.06.2020 Puudused kõrvaldatud
11.06.2020
PDF
Ä 50136937 / M1
27.05.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.06.2020 Puudused kõrvaldatud
01.06.2020
PDF
Ä 50136937 / 3
06.03.2020
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
06.03.2020
PDF
Ä 50136937 / 2
02.03.2020
Muutmiskanne Jõustunud
02.03.2020
PDF
Ä 50136937
09.01.2020
Esmakanne Jõustunud
09.01.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes