Achilleus Jalakliinik OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14096127 OÜ Rakvere linn Registreeritud 12.08.2016
Võrdle

Achilleus Jalakliinik OÜ (OÜ), Rakvere linn, registrikood 14096127, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Õendusabi osutamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 93 428 € ja töötajaid 14.

Käive
93 428 €
↓ 6,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
38 499 €
↓ 11,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
32 641 €
↓ 3,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
14
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Käive · 2026 III kv 93 428 €
    tegevusala mediaan 9 428 € · ettevõtteid tegevusalal: 351
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 332 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 504 609 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 4,2 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 93 428 € · −6,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 428 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 449 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 178 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 724 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 004 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 247 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 575 €2025 II kv Ettevõte: 15 852 € Tegevusala mediaan: 10 078 €II·252025 III kv Ettevõte: 25 773 € Tegevusala mediaan: 8 917 €2025 IV kv Ettevõte: 46 656 € Tegevusala mediaan: 11 366 €IV·252026 I kv Ettevõte: 54 685 € Tegevusala mediaan: 10 630 €2026 II kv Ettevõte: 99 436 € Tegevusala mediaan: 11 295 €II·262026 III kv Ettevõte: 93 428 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 247 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 575 €I·252025 II kv Ettevõte: 15 852 € Tegevusala mediaan: 10 078 €2025 III kv Ettevõte: 25 773 € Tegevusala mediaan: 8 917 €III·252025 IV kv Ettevõte: 46 656 € Tegevusala mediaan: 11 366 €2026 I kv Ettevõte: 54 685 € Tegevusala mediaan: 10 630 €I·262026 II kv Ettevõte: 99 436 € Tegevusala mediaan: 11 295 €2026 III kv Ettevõte: 93 428 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 332 € · −3,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 305 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 042 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 1 097 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 181 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 2 028 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 315 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 2 445 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 371 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 3 525 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 287 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 2 403 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 332 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 028 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 2 315 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 445 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 3 371 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 525 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 2 287 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 403 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 2 332 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 14 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0510152023 IV kv Ettevõte: 11IV·232024 I kv Ettevõte: 112024 II kv Ettevõte: 11II·242024 III kv Ettevõte: 102024 IV kv Ettevõte: 10IV·242025 I kv Ettevõte: 102025 II kv Ettevõte: 13II·252025 III kv Ettevõte: 122025 IV kv Ettevõte: 12IV·252026 I kv Ettevõte: 142026 II kv Ettevõte: 14II·262026 III kv Ettevõte: 14III·260510152024 IV kv Ettevõte: 102025 I kv Ettevõte: 10I·252025 II kv Ettevõte: 132025 III kv Ettevõte: 12III·252025 IV kv Ettevõte: 122026 I kv Ettevõte: 14I·262026 II kv Ettevõte: 142026 III kv Ettevõte: 14III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 38 499 € · −11,5% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 13 256 €IV·232024 I kv Ettevõte: 10 491 €2024 II kv Ettevõte: 11 086 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 236 €2024 IV kv Ettevõte: 18 794 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 303 €2025 II kv Ettevõte: 29 293 €II·252025 III kv Ettevõte: 37 647 €2025 IV kv Ettevõte: 40 989 €IV·252026 I kv Ettevõte: 35 881 €2026 II kv Ettevõte: 43 510 €II·262026 III kv Ettevõte: 38 499 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 18 794 €2025 I kv Ettevõte: 21 303 €I·252025 II kv Ettevõte: 29 293 €2025 III kv Ettevõte: 37 647 €III·252025 IV kv Ettevõte: 40 989 €2026 I kv Ettevõte: 35 881 €I·262026 II kv Ettevõte: 43 510 €2026 III kv Ettevõte: 38 499 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 93 428 38 499 32 641 14
2026 II kv 99 436 43 510 33 642 14
2026 I kv 54 685 35 881 32 018 14
2025 IV kv 46 656 40 989 42 295 12
2025 III kv 25 773 37 647 40 454 12
2025 II kv 15 852 29 293 31 791 13
2025 I kv — 21 303 23 147 10
2024 IV kv — 18 794 20 276 10
2024 III kv — 20 236 21 810 10
2024 II kv — 11 086 12 068 11
2024 I kv — 10 491 11 459 11
2023 IV kv — 13 256 14 360 11
2023 III kv — 16 110 17 432 12
2023 II kv — 9 169 9 923 11
2023 I kv — 4 909 3 691 11
2022 IV kv — 2 821 2 990 8
2022 III kv — 5 316 2 986 7
2022 II kv — 2 379 2 529 7
2022 I kv — 2 396 2 553 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
777 €
Käive töötaja kohta kvartalis
6 673 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 504 609 € · +68,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
02004006002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 70 454 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 40 514 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 59 993 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 65 989 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 158 295 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 298 877 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 504 609 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 70 454 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 40 514 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 59 993 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 65 989 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 158 295 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 298 877 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 504 609 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 21 292 € · −46,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 751 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: -194 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 8 807 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 11 677 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 12 367 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 39 981 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 21 292 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 751 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: -194 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 8 807 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 11 677 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 12 367 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 39 981 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 21 292 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 4,2 % · −9,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
-5051015202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8,2 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 17,7 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 13,4 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8,2 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 17,7 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 13,4 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 128 158 € · +39,5% võrreldes 2024
0501001502017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 647 €20192020 Ettevõte: 14 365 €20202021 Ettevõte: 12 848 €20212022 Ettevõte: 15 593 €20222023 Ettevõte: 25 023 €20232024 Ettevõte: 91 842 €20242025 Ettevõte: 128 158 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 647 €20192020 Ettevõte: 14 365 €2021 Ettevõte: 12 848 €20212022 Ettevõte: 15 593 €2023 Ettevõte: 25 023 €20232024 Ettevõte: 91 842 €2025 Ettevõte: 128 158 €2025
Omakapital, € 2025: 44 426 € · −13,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 437 €20192020 Ettevõte: 10 243 €20202021 Ettevõte: 7 550 €20212022 Ettevõte: 9 227 €20222023 Ettevõte: 14 894 €20232024 Ettevõte: 51 316 €20242025 Ettevõte: 44 426 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 437 €20192020 Ettevõte: 10 243 €2021 Ettevõte: 7 550 €20212022 Ettevõte: 9 227 €2023 Ettevõte: 14 894 €20232024 Ettevõte: 51 316 €2025 Ettevõte: 44 426 €2025
Töötajad 2025: 10 · +11,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
02468102017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 2202502468102018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 504 609 21 292 362 514 128 158 44 426 10
2024 298 877 39 981 205 715 91 842 51 316 9
2023 158 295 12 367 131 812 25 023 14 894 7
2022 65 989 11 677 31 578 15 593 9 227 1
2021 59 993 8 807 29 960 12 848 7 550 1
2020 40 514 -194 20 589 14 365 10 243 1
2019 70 454 5 751 37 484 12 647 10 437 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
47,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
16,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
34,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
65,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,76
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
50 461 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 021 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 31.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86941Õendusabi osutamine Põhitegevus
  • 46462Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
  • 8699Muud mujal liigitamata tervishoiualad
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50035238 / 8
21.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
21.10.2025
PDF
Ä 50035238 / 7
21.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2023
PDF
Ä 50035238 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50035238 / 5
31.01.2023
Muutmiskanne Jõustunud
31.01.2023
PDF
Ä 50035238 / 4
01.12.2020
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2020
PDF
Ä 50035238 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50035238 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50035238
12.08.2016
Esmakanne Jõustunud
12.08.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes