Kirjeldustõlge OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14796296 OÜ Viljandi linn Registreeritud 04.09.2019
Võrdle

Kirjeldustõlge OÜ (OÜ), Viljandi linn, registrikood 14796296, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirjandus- ja heliloome. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 10 977 € ja töötajaid 1.

Käive
10 977 €
↓ 17,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 819 €
↓ 48,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 970 €
↓ 41,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Käive · 2026 III kv 10 977 €
    tegevusala mediaan 11 164 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 365
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 970 €
    tegevusala mediaan 1 096 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 077
  • Müügitulu · 2025 49 698 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 2,3 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 10 977 € · −17,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 15 708 € Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: 19 005 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 11 588 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 10 106 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 16 378 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 12 947 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 15 326 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 032 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 12 452 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 907 € Tegevusala mediaan: 10 512 €2026 II kv Ettevõte: 13 314 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 977 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 16 378 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 12 947 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 15 326 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 12 032 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 12 452 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 10 907 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 13 314 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 10 977 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 970 € · −41,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 096 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 840 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 495 € Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: 1 998 € Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 961 € Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: 2 946 € Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 1 015 €2025 II kv Ettevõte: 3 418 € Tegevusala mediaan: 1 066 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 611 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 IV kv Ettevõte: 2 779 € Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 394 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2026 II kv Ettevõte: 3 350 € Tegevusala mediaan: 1 089 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 970 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 946 € Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 1 015 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 418 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 III kv Ettevõte: 2 611 € Tegevusala mediaan: 1 085 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 779 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2026 I kv Ettevõte: 2 394 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 350 € Tegevusala mediaan: 1 089 €2026 III kv Ettevõte: 1 970 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 819 € · −48,5% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 2 761 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 097 €2024 II kv Ettevõte: 4 011 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 297 €2024 IV kv Ettevõte: 5 840 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 391 €2025 II kv Ettevõte: 6 184 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 663 €2025 IV kv Ettevõte: 5 071 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 680 €2026 II kv Ettevõte: 5 474 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 819 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 5 840 €2025 I kv Ettevõte: 3 391 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 184 €2025 III kv Ettevõte: 4 663 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 071 €2026 I kv Ettevõte: 3 680 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 474 €2026 III kv Ettevõte: 2 819 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 10 977 2 819 1 970 1
2026 II kv 13 314 5 474 3 350 1
2026 I kv 10 907 3 680 2 394 1
2025 IV kv 12 452 5 071 2 779 1
2025 III kv 12 032 4 663 2 611 1
2025 II kv 15 326 6 184 3 418 1
2025 I kv 12 947 3 391 2 051 1
2024 IV kv 16 378 5 840 2 946 1
2024 III kv 10 106 3 297 1 961 1
2024 II kv 11 588 4 011 1 998 1
2024 I kv 19 005 5 097 2 495 1
2023 IV kv 15 708 2 761 1 090 1
2023 III kv 1 300 1 436 1 344 —
2023 II kv — 1 000 1 000 —
2023 I kv — 650 650 —
2022 IV kv — 1 125 1 162 —
2022 III kv — 367 418 1
2022 II kv — 912 942 1
2022 I kv — 920 920 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
657 €
Käive töötaja kohta kvartalis
10 977 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 49 698 € · −5,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 14 878 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 27 533 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 39 914 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 66 556 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 52 305 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 49 698 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 14 878 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 27 533 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 39 914 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 66 556 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 52 305 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 49 698 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 124 € · +179,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 2 327 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: 6 007 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 4 908 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 16 853 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: -1 416 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: 1 124 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 2 327 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: 6 007 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 4 908 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: 16 853 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: -1 416 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: 1 124 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,3 % · +5,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
-1001020302020 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: 21,8 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025-1001020302020 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: 21,8 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 36 465 € · −8,8% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 4 868 €20202021 Ettevõte: 11 075 €20212022 Ettevõte: 25 563 €20222023 Ettevõte: 39 184 €20232024 Ettevõte: 39 979 €20242025 Ettevõte: 36 465 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 4 868 €2021 Ettevõte: 11 075 €20212022 Ettevõte: 25 563 €2023 Ettevõte: 39 184 €20232024 Ettevõte: 39 979 €2025 Ettevõte: 36 465 €2025
Omakapital, € 2025: 32 299 € · +3,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 4 823 €20202021 Ettevõte: 10 830 €20212022 Ettevõte: 15 738 €20222023 Ettevõte: 32 591 €20232024 Ettevõte: 31 175 €20242025 Ettevõte: 32 299 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 4 823 €2021 Ettevõte: 10 830 €20212022 Ettevõte: 15 738 €2023 Ettevõte: 32 591 €20232024 Ettevõte: 31 175 €2025 Ettevõte: 32 299 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
012342020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025012342020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 49 698 1 124 36 002 36 465 32 299 4
2024 52 305 -1 416 34 036 39 979 31 175 4
2023 66 556 16 853 26 953 39 184 32 591 4
2022 39 914 4 908 17 243 25 563 15 738 4
2021 27 533 6 007 10 645 11 075 10 830 4
2020 14 878 2 327 0 4 868 4 823 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
88,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
11,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,31
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
12 425 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
750 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 24.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 04.09.2019 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Piret Aus
    Juhatuse liige · alates 04.09.2019

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Piret Aus
    Füüsiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

  • Piret Aus
    otsene osalus · alates 04.09.2019

Asutajad ja muud isikud

  • Piret Aus
    Asutaja · 2 500 € · 04.09.2019
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 9011Kirjandus- ja heliloome Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50127418 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50127418 / 3
23.02.2021
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
06.04.2021
PDF
Ä 50127418 / 2
16.02.2021
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2021
PDF
Ä 50127418 / M1
01.02.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.02.2021 Jõustunud
01.02.2021
PDF
Ä 50127418
04.09.2019
Esmakanne Jõustunud
04.09.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes