Ndokniok Mbabang OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14628127 OÜ Tallinn Registreeritud 18.12.2018
Võrdle

Ndokniok Mbabang OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14628127, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ajutise tööjõu rent. EMTA andmetel oli 2023 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
68 €
↓ 31,3% võrreldes: 2023 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2023 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Müügitulu · 2023 0 €
    tegevusala mediaan 34 915 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 163

Maksud ja käive

2022 I kv – 2023 III kv
Käive, € 2023 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 34 622 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 140 €I·222022 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 539 €II·222022 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 589 €III·222022 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 40 137 €IV·222023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 31 593 €I·232023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 33 516 €II·232023 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 622 €III·23010 00020 00030 00040 00050 0002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 140 €I·222022 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 539 €2022 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 589 €III·222022 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 40 137 €2023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 31 593 €I·232023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 33 516 €2023 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 622 €III·23
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 IV kv: 307 € · −36,8% võrreldes 2022 III kv · tegevusala mediaan 1 525 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·222022 II kv Ettevõte: 135 € Tegevusala mediaan: 1 169 €II·222022 III kv Ettevõte: 486 € Tegevusala mediaan: 1 316 €III·222022 IV kv Ettevõte: 307 € Tegevusala mediaan: 1 525 €IV·222023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 286 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 275 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 350 €III·2305001 0001 5002 0002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·222022 II kv Ettevõte: 135 € Tegevusala mediaan: 1 169 €2022 III kv Ettevõte: 486 € Tegevusala mediaan: 1 316 €III·222022 IV kv Ettevõte: 307 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 286 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 275 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 350 €III·23
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2022 III kv
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: —II·232023 III kv Ettevõte: —III·230,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: 12022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 12023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: —III·23
Riiklikud maksud, € 2023 III kv: 68 € · −31,3% võrreldes 2023 II kv
02004006008001 0002022 I kv Ettevõte: 613 €I·222022 II kv Ettevõte: 691 €II·222022 III kv Ettevõte: 655 €III·222022 IV kv Ettevõte: 838 €IV·222023 I kv Ettevõte: 600 €I·232023 II kv Ettevõte: 99 €II·232023 III kv Ettevõte: 68 €III·2302004006008001 0002022 I kv Ettevõte: 613 €I·222022 II kv Ettevõte: 691 €2022 III kv Ettevõte: 655 €III·222022 IV kv Ettevõte: 838 €2023 I kv Ettevõte: 600 €I·232023 II kv Ettevõte: 99 €2023 III kv Ettevõte: 68 €III·23
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2023 III kv — 68 — —
2023 II kv — 99 — —
2023 I kv — 600 135 —
2022 IV kv — 838 307 1
2022 III kv — 655 486 1
2022 II kv — 691 135 1
2022 I kv — 613 — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2023
Müügitulu, tuh € 2023: 0 € · tegevusala mediaan 34 915 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02550751001252019 Ettevõte: 104 705 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 79 044 € Tegevusala mediaan: 26 657 €20202021 Ettevõte: 16 260 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 36 767 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 915 €202302550751001252019 Ettevõte: 104 705 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 79 044 € Tegevusala mediaan: 26 657 €2021 Ettevõte: 16 260 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 36 767 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 915 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: -6 797 € · +66,9% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 332 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002019 Ettevõte: 16 931 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 5 389 € Tegevusala mediaan: 295 €20202021 Ettevõte: -21 784 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: -20 549 € Tegevusala mediaan: 1 074 €20222023 Ettevõte: -6 797 € Tegevusala mediaan: 332 €2023-30 000-20 000-10 000010 00020 0002019 Ettevõte: 16 931 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 5 389 € Tegevusala mediaan: 295 €2021 Ettevõte: -21 784 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: -20 549 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 Ettevõte: -6 797 € Tegevusala mediaan: 332 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: -134,0 % · −140,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 7,5 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502019 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: -134,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,6 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,7 %2023-150-100-500502019 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: -134,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,6 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,7 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2023: 2 292 € · −54,4% võrreldes 2022
020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 60 574 €20192020 Ettevõte: 52 987 €20202021 Ettevõte: 24 129 €20212022 Ettevõte: 5 027 €20222023 Ettevõte: 2 292 €2023020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 60 574 €20192020 Ettevõte: 52 987 €2021 Ettevõte: 24 129 €20212022 Ettevõte: 5 027 €2023 Ettevõte: 2 292 €2023
Omakapital, € 2023: -26 810 € · −34,0% võrreldes 2022
-40 000-20 000020 00040 0002019 Ettevõte: 19 431 €20192020 Ettevõte: 24 820 €20202021 Ettevõte: 3 036 €20212022 Ettevõte: -20 013 €20222023 Ettevõte: -26 810 €2023-40 000-20 000020 00040 0002019 Ettevõte: 19 431 €20192020 Ettevõte: 24 820 €2021 Ettevõte: 3 036 €20212022 Ettevõte: -20 013 €2023 Ettevõte: -26 810 €2023
Töötajad 2023: 0 · −100,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202301232019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 0 -6 797 0 2 292 -26 810 0
2022 0 -20 549 5 519 5 027 -20 013 1
2021 16 260 -21 784 10 033 24 129 3 036 1
2020 79 044 5 389 11 561 52 987 24 820 2
2019 104 705 16 931 12 876 60 574 19 431 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Varade rentaablus (ROA)
-296,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-1 169,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1 269,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,08
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 18.12.2018 – 31.12.2019 25.01.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Lauri Hansberg
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.08.2024

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 78201Ajutise tööjõu rent Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50109281 / M3
03.01.2025
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 31.01.2025 Jõustunud
01.02.2025
PDF
Ä 50109281 / 7
03.12.2024
Kandemäärus ex officio Jõustunud
03.12.2024
PDF
Ä 50109281 / M2
18.11.2024
Korraldav määrus 02.12.2024 Jõustunud
18.11.2024
PDF
Ä 50109281 / 6
28.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
28.08.2024
PDF
Ä 50109281 / 5
23.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
23.08.2024
PDF
Ä 50109281 / M1
14.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 13.08.2024 Puudused kõrvaldatud
02.08.2024
PDF
Ä 50109281 / 4
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50109281 / 3
10.03.2021
Muutmiskanne Jõustunud
10.03.2021
PDF
Ä 50109281 / 2
29.08.2019
Muutmiskanne Jõustunud
29.08.2019
PDF
Ä 50109281
18.12.2018
Esmakanne Jõustunud
18.12.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes