Matungue Ponbamali OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14603110 OÜ Tallinn Registreeritud 08.11.2018
Võrdle

Matungue Ponbamali OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14603110, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2024 II kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2024 I kv
Riiklikud maksud
97 860 €
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2024 I kv
Töötajad
—

2024 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Müügitulu · 2023 20 820 €
    tegevusala mediaan 37 270 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 409
  • Puhasrentaablus · 2023 6,9 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 732

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 II kv
Käive, tuh € 2024 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 21 373 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01002003002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 418 €I·222022 II kv Ettevõte: 8 108 € Tegevusala mediaan: 28 822 €II·222022 III kv Ettevõte: 216 € Tegevusala mediaan: 30 049 €III·222022 IV kv Ettevõte: 391 € Tegevusala mediaan: 29 508 €IV·222023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 726 €I·232023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 000 €II·232023 III kv Ettevõte: 250 667 € Tegevusala mediaan: 27 263 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 238 917 € Tegevusala mediaan: 19 618 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·2401002003002022 III kv Ettevõte: 216 € Tegevusala mediaan: 30 049 €2022 IV kv Ettevõte: 391 € Tegevusala mediaan: 29 508 €IV·222023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 726 €2023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 000 €II·232023 III kv Ettevõte: 250 667 € Tegevusala mediaan: 27 263 €2023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 238 917 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 I kv: 1 237 € · −7,0% võrreldes 2023 IV kv · tegevusala mediaan 1 097 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 021 €I·222022 II kv Ettevõte: 310 € Tegevusala mediaan: 1 054 €II·222022 III kv Ettevõte: 781 € Tegevusala mediaan: 1 108 €III·222022 IV kv Ettevõte: 391 € Tegevusala mediaan: 1 173 €IV·222023 I kv Ettevõte: 1 640 € Tegevusala mediaan: 1 119 €I·232023 II kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 1 060 €II·232023 III kv Ettevõte: 2 435 € Tegevusala mediaan: 1 118 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 330 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 237 € Tegevusala mediaan: 1 097 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €II·2405001 0001 5002 0002 5002022 III kv Ettevõte: 781 € Tegevusala mediaan: 1 108 €2022 IV kv Ettevõte: 391 € Tegevusala mediaan: 1 173 €IV·222023 I kv Ettevõte: 1 640 € Tegevusala mediaan: 1 119 €2023 II kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 1 060 €II·232023 III kv Ettevõte: 2 435 € Tegevusala mediaan: 1 118 €2023 IV kv Ettevõte: 1 330 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 237 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €II·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 IV kv
01232022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 2IV·222023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 3II·232023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: —II·2401232022 III kv Ettevõte: 12022 IV kv Ettevõte: 2IV·222023 I kv Ettevõte: 12023 II kv Ettevõte: 3II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: —II·24
Riiklikud maksud, € 2024 II kv: 97 860 €
020 00040 00060 00080 000100 0002022 I kv Ettevõte: 0 €I·222022 II kv Ettevõte: 0 €II·222022 III kv Ettevõte: 0 €III·222022 IV kv Ettevõte: 0 €IV·222023 I kv Ettevõte: 22 €I·232023 II kv Ettevõte: 0 €II·232023 III kv Ettevõte: 0 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €I·242024 II kv Ettevõte: 97 860 €II·24020 00040 00060 00080 000100 0002022 III kv Ettevõte: 0 €2022 IV kv Ettevõte: 0 €IV·222023 I kv Ettevõte: 22 €2023 II kv Ettevõte: 0 €II·232023 III kv Ettevõte: 0 €2023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 97 860 €II·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 II kv — 97 860 — —
2024 I kv 238 917 — 1 237 1
2023 IV kv — — 1 330 1
2023 III kv 250 667 — 2 435 1
2023 II kv — — 1 674 3
2023 I kv — 22 1 640 1
2022 IV kv 391 — 781 2
2022 III kv 216 — 781 1
2022 II kv 8 108 — 310 1
2022 I kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2023
Müügitulu, € 2023: 20 820 € · +1 229,5% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 37 270 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 6 924 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 12 839 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 71 316 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 1 566 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 20 820 € Tegevusala mediaan: 37 270 €2023020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 6 924 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 12 839 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 71 316 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 1 566 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 20 820 € Tegevusala mediaan: 37 270 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: 1 429 € · +85,6% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 253 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002019 Ettevõte: 685 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 863 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 2 640 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 770 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 1 429 € Tegevusala mediaan: 253 €202301 0002 0003 0002019 Ettevõte: 685 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 863 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 2 640 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 770 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 1 429 € Tegevusala mediaan: 253 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 6,9 % · −42,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
010203040502019 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 49,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023010203040502019 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 49,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2023: 394 400 € · +3,1% võrreldes 2022
01002003004002019 Ettevõte: 864 €20192020 Ettevõte: 41 477 €20202021 Ettevõte: 8 376 €20212022 Ettevõte: 382 680 €20222023 Ettevõte: 394 400 €202301002003004002019 Ettevõte: 864 €20192020 Ettevõte: 41 477 €2021 Ettevõte: 8 376 €20212022 Ettevõte: 382 680 €2023 Ettevõte: 394 400 €2023
Omakapital, € 2023: 18 975 € · +9,0% võrreldes 2022
010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 685 €20192020 Ettevõte: 41 477 €20202021 Ettevõte: 8 376 €20212022 Ettevõte: 17 412 €20222023 Ettevõte: 18 975 €2023010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 685 €20192020 Ettevõte: 41 477 €2021 Ettevõte: 8 376 €20212022 Ettevõte: 17 412 €2023 Ettevõte: 18 975 €2023
Töötajad 2023: 1 · +0,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220230,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 20 820 1 429 22 613 394 400 18 975 1
2022 1 566 770 8 073 382 680 17 412 1
2021 71 316 2 640 0 8 376 8 376 0
2020 12 839 863 0 41 477 41 477 0
2019 6 924 685 0 864 685 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
6,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
7,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
4,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
95,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
20 820 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 884 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.10.2022 – 30.09.2023 25.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.10.2021 – 30.09.2022 16.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.10.2020 – 30.09.2021 29.12.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 30.09.2020 16.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 08.11.2018 – 31.12.2019 03.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Lauri Hansberg
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 17.04.2024

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50106582 / M8
07.04.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 23.05.2026 Jõustunud
23.04.2026
PDF
Ä 50106582 / M7
15.08.2025
Aruandetrahvimäärus 30.08.2025 Jõustunud
02.09.2025
PDF
Ä 50106582 / M6
01.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 14.08.2025 Jõustunud
15.07.2025
PDF
Ä 50106582 / M5
02.06.2025
Aruandetrahvimäärus 28.06.2025 Jõustunud
01.07.2025
PDF
Ä 50106582 / M4
07.04.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 24.05.2025 Jõustunud
24.04.2025
PDF
Ä 50106582 / M3
21.01.2025
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 19.02.2025 Jõustunud
20.02.2025
PDF
Ä 50106582 / 14
16.12.2024
Kandemäärus ex officio Jõustunud
16.12.2024
PDF
Ä 50106582 / M2
22.11.2024
Korraldav määrus 09.12.2024 Jõustunud
22.11.2024
PDF
Ä 50106582 / 13
17.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
17.04.2024
PDF
Ä 50106582 / 12
15.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
15.04.2024
PDF
Ä 50106582 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50106582 / 10
13.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
13.03.2023
PDF
Ä 50106582 / 9
19.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2022
PDF
Ä 50106582 / 8
14.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
14.01.2022
PDF
Ä 50106582 / 7
13.01.2022
Eitav kandemäärus Jõustunud
28.01.2022
PDF
Ä 50106582 / 6
21.12.2021
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2021
PDF
Ä 50106582 / 5
07.12.2021
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2021
PDF
Ä 50106582 / M1
29.07.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 28.08.2021 Puudused kõrvaldatud
16.08.2021
PDF
Ä 50106582 / 4
06.05.2021
Muutmiskanne Jõustunud
06.05.2021
PDF
Ä 50106582 / 3
21.11.2019
Muutmiskanne Jõustunud
21.11.2019
PDF
Ä 50106582 / 2
12.12.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.12.2018
PDF
Ä 50106582
08.11.2018
Esmakanne Jõustunud
08.11.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes