Dikiuru Jiribam OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14403144
OÜ Tallinn Registreeritud 08.01.2018
Võrdle
Dikiuru Jiribam OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14403144, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2022. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 021 855 € ja töötajaid 2.
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Müügitulu · 2022 1 mln €
parem kui 93% ettevõtetel
tegevusala mediaan 39 550 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 011
Puhasrentaablus · 2022 10,0 %
parem kui 65% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 471
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2023 IV kv: 41 092 € · tegevusala mediaan 26 427 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 41 092 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2023 IV kv: 822 € · tegevusala mediaan 1 145 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 822 €
Tegevusala mediaan: 1 145 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 142 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 149 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 208 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 254 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 183 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 188 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 149 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 208 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 254 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 183 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 166 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2023 IV kv: 5 077 €
0 2 000 4 000 6 000 2023 IV kv
Ettevõte: 5 077 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2022
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2022: 1 021 855 € · −26,4% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 39 550 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 866 734 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 907 028 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 1 388 809 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 1 021 855 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 866 734 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2020
Ettevõte: 907 028 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 1 388 809 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2022
Ettevõte: 1 021 855 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2022: 102 054 € · +39,6% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 398 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-25 0 25 50 75 100 125 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 68 270 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: -1 645 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: 73 109 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 102 054 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 -25 0 25 50 75 100 125 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 68 270 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2020
Ettevõte: -1 645 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: 73 109 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2022
Ettevõte: 102 054 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2022: 10,0 % · +4,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
-3 0 3 5 8 10 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 7,9 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: -0,2 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: 5,3 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 10,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 -3 0 3 5 8 10 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 7,9 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2020
Ettevõte: -0,2 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: 5,3 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2022
Ettevõte: 10,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2022: 268 317 € · −6,7% võrreldes 2021
0 100 200 300 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 106 173 € 2019 2020
Ettevõte: 153 447 € 2020 2021
Ettevõte: 287 437 € 2021 2022
Ettevõte: 268 317 € 2022 0 100 200 300 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 106 173 € 2020
Ettevõte: 153 447 € 2020 2021
Ettevõte: 287 437 € 2022
Ettevõte: 268 317 € 2022
Omakapital , tuh € 2022: 139 167 € · −2,2% võrreldes 2021
0 50 100 150 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 70 802 € 2019 2020
Ettevõte: 69 157 € 2020 2021
Ettevõte: 142 266 € 2021 2022
Ettevõte: 139 167 € 2022 0 50 100 150 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 70 802 € 2020
Ettevõte: 69 157 € 2020 2021
Ettevõte: 142 266 € 2022
Ettevõte: 139 167 € 2022
Töötajad 2022: 2 · −50,0% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2022
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
19.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
13.04.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Juhatuse andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
Lauri Hansberg kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 11.12.2023
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
41201 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes