Magus Ministeerium OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14379078
OÜ Tallinn Registreeritud 28.11.2017
Võrdle
Magus Ministeerium OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14379078, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu toitlustamine. EMTA andmetel oli 2022 IV kv käive 748 € ja töötajaid .
Käive
748 €
↓ 78,6% võrreldes: 2022 III kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2022 III kv
2022 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56
Maksud ja käive
2022 I kv – 2022 IV kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2022 IV kv: 748 € · −78,6% võrreldes 2022 III kv · tegevusala mediaan 38 860 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2022 I kv
Ettevõte: 1 668 €
Tegevusala mediaan: 27 103 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 2 311 €
Tegevusala mediaan: 37 776 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 3 496 €
Tegevusala mediaan: 49 560 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 748 €
Tegevusala mediaan: 38 860 € IV·22 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2022 I kv
Ettevõte: 1 668 €
Tegevusala mediaan: 27 103 € 2022 II kv
Ettevõte: 2 311 €
Tegevusala mediaan: 37 776 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 3 496 €
Tegevusala mediaan: 49 560 € 2022 IV kv
Ettevõte: 748 €
Tegevusala mediaan: 38 860 € IV·22 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2022 IV kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2022 III kv
0 50 100 150 200 2022 I kv
Ettevõte: 90 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 126 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 157 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·22 0 50 100 150 200 2022 I kv
Ettevõte: 90 € 2022 II kv
Ettevõte: 126 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 157 € 2022 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·22
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 173 €
Tegevusala mediaan: 52 702 € 2019 2020
Ettevõte: 11 730 €
Tegevusala mediaan: 39 939 € 2020 2021
Ettevõte: 13 441 €
Tegevusala mediaan: 41 164 € 2021 2022
Ettevõte: 7 999 €
Tegevusala mediaan: 49 263 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 45 008 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 46 351 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 47 451 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 173 €
Tegevusala mediaan: 52 702 € 2019 2020
Ettevõte: 11 730 €
Tegevusala mediaan: 39 939 € 2021
Ettevõte: 13 441 €
Tegevusala mediaan: 41 164 € 2021 2022
Ettevõte: 7 999 €
Tegevusala mediaan: 49 263 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 45 008 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 46 351 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 47 451 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-1 500 -1 000 -500 0 500 1 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -5 €
Tegevusala mediaan: 271 € 2019 2020
Ettevõte: 433 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020 2021
Ettevõte: 727 €
Tegevusala mediaan: 101 € 2021 2022
Ettevõte: -1 160 €
Tegevusala mediaan: 216 € 2022 2023
Ettevõte: -18 €
Tegevusala mediaan: 198 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 146 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 68 € 2025 -1 500 -1 000 -500 0 500 1 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -5 €
Tegevusala mediaan: 271 € 2019 2020
Ettevõte: 433 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2021
Ettevõte: 727 €
Tegevusala mediaan: 101 € 2021 2022
Ettevõte: -1 160 €
Tegevusala mediaan: 216 € 2023
Ettevõte: -18 €
Tegevusala mediaan: 198 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 146 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 68 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2022: -14,5 % · −19,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,2 % · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-15 -10 -5 0 5 10 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1,7 % 2019 2020
Ettevõte: 3,7 %
Tegevusala mediaan: 0,8 % 2020 2021
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 1,8 % 2021 2022
Ettevõte: -14,5 %
Tegevusala mediaan: 2,2 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1,3 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1,1 % 2025 -15 -10 -5 0 5 10 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1,7 % 2019 2020
Ettevõte: 3,7 %
Tegevusala mediaan: 0,8 % 2021
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 1,8 % 2021 2022
Ettevõte: -14,5 %
Tegevusala mediaan: 2,2 % 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1,3 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 2 500 € · +0,0% võrreldes 2024
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 511 € 2019 2020
Ettevõte: 3 134 € 2020 2021
Ettevõte: 3 678 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2022 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 2 500 € 2024 2025
Ettevõte: 2 500 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 511 € 2019 2020
Ettevõte: 3 134 € 2021
Ettevõte: 3 678 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 2 500 € 2025
Ettevõte: 2 500 € 2025
Omakapital , € 2025: 0 €
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 511 € 2019 2020
Ettevõte: 2 933 € 2020 2021
Ettevõte: 3 660 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2022 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 0 € 2024 2025
Ettevõte: 0 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 511 € 2019 2020
Ettevõte: 2 933 € 2021
Ettevõte: 3 660 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 0 € 2025
Ettevõte: 0 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 4 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2025 0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 4 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
01.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
01.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
30.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
20.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
26.01.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
15.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
11.07.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
56291 Muu toitlustamine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes