Ainson turism OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14378050 OÜ Kassilaane küla Registreeritud 27.11.2017
Võrdle

Ainson turism OÜ (OÜ), Kassilaane küla, registrikood 14378050, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 15 654 € ja töötajaid 3.

Käive
15 654 €
Riiklikud maksud
2 800 €
↑ 83,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 416 €
↓ 18,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 15 654 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 472 €
    tegevusala mediaan 1 226 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 276
  • Müügitulu · 2025 78 300 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 12,2 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 15 654 € · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 002 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 304 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19 485 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 991 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 393 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19 023 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19 272 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 822 €2025 IV kv Ettevõte: 28 132 € Tegevusala mediaan: 18 964 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 633 € Tegevusala mediaan: 17 087 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 725 €II·262026 III kv Ettevõte: 15 654 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 132 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 4 633 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 15 654 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 472 € · −18,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 226 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 599 € Tegevusala mediaan: 1 083 €IV·232024 I kv Ettevõte: 184 € Tegevusala mediaan: 1 091 €2024 II kv Ettevõte: 2 € Tegevusala mediaan: 1 128 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 560 € Tegevusala mediaan: 1 119 €2024 IV kv Ettevõte: 1 091 € Tegevusala mediaan: 1 188 €IV·242025 I kv Ettevõte: 483 € Tegevusala mediaan: 1 209 €2025 II kv Ettevõte: 79 € Tegevusala mediaan: 1 257 €II·252025 III kv Ettevõte: 213 € Tegevusala mediaan: 1 175 €2025 IV kv Ettevõte: 1 054 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·252026 I kv Ettevõte: 519 € Tegevusala mediaan: 1 232 €2026 II kv Ettevõte: 580 € Tegevusala mediaan: 1 221 €II·262026 III kv Ettevõte: 472 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 091 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 I kv Ettevõte: 483 € Tegevusala mediaan: 1 209 €I·252025 II kv Ettevõte: 79 € Tegevusala mediaan: 1 257 €2025 III kv Ettevõte: 213 € Tegevusala mediaan: 1 175 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 054 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2026 I kv Ettevõte: 519 € Tegevusala mediaan: 1 232 €I·262026 II kv Ettevõte: 580 € Tegevusala mediaan: 1 221 €2026 III kv Ettevõte: 472 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·26012342024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 800 € · +83,2% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 492 €IV·232024 I kv Ettevõte: 135 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 732 €2024 IV kv Ettevõte: 1 851 €IV·242025 I kv Ettevõte: 424 €2025 II kv Ettevõte: 208 €II·252025 III kv Ettevõte: 509 €2025 IV kv Ettevõte: 8 396 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 520 €2026 II kv Ettevõte: 1 528 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 800 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 1 851 €2025 I kv Ettevõte: 424 €I·252025 II kv Ettevõte: 208 €2025 III kv Ettevõte: 509 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 396 €2026 I kv Ettevõte: 2 520 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 528 €2026 III kv Ettevõte: 2 800 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 15 654 2 800 1 416 3
2026 II kv — 1 528 1 741 3
2026 I kv 4 633 2 520 2 077 4
2025 IV kv 28 132 8 396 3 161 3
2025 III kv — 509 638 3
2025 II kv — 208 236 3
2025 I kv — 424 483 1
2024 IV kv — 1 851 2 181 2
2024 III kv — 2 732 3 120 2
2024 II kv — — 5 3
2024 I kv — 135 184 1
2023 IV kv — 492 599 1
2023 III kv — — — 1
2022 II kv — — 28 —
2022 I kv — — 15 —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
157 €
Käive töötaja kohta kvartalis
5 218 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 78 300 € · +76,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 53 101 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 3 820 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 12 369 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 5 022 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 23 215 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 44 455 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 78 300 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 53 101 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 3 820 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 12 369 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 5 022 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 23 215 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 44 455 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 78 300 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 9 584 € · +172,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20 897 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -14 889 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: 10 814 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: -1 080 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: 10 697 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 3 517 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: 9 584 € Tegevusala mediaan: 275 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20 897 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -14 889 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: 10 814 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: -1 080 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: 10 697 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 3 517 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: 9 584 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 12,2 % · +4,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
-400-300-200-10001002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39,4 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -389,8 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: 87,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: -21,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 46,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 7,9 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: 12,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-400-300-200-10001002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39,4 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -389,8 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: 87,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: -21,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 46,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 7,9 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: 12,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 46 671 € · +43,3% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 22 664 €20192020 Ettevõte: 5 643 €20202021 Ettevõte: 16 456 €20212022 Ettevõte: 17 876 €20222023 Ettevõte: 29 052 €20232024 Ettevõte: 32 572 €20242025 Ettevõte: 46 671 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 22 664 €20192020 Ettevõte: 5 643 €2021 Ettevõte: 16 456 €20212022 Ettevõte: 17 876 €2023 Ettevõte: 29 052 €20232024 Ettevõte: 32 572 €2025 Ettevõte: 46 671 €2025
Omakapital, € 2025: 41 673 € · +29,9% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 20 531 €20192020 Ettevõte: 5 643 €20202021 Ettevõte: 16 456 €20212022 Ettevõte: 17 876 €20222023 Ettevõte: 28 573 €20232024 Ettevõte: 32 089 €20242025 Ettevõte: 41 673 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 20 531 €20192020 Ettevõte: 5 643 €2021 Ettevõte: 16 456 €20212022 Ettevõte: 17 876 €2023 Ettevõte: 28 573 €20232024 Ettevõte: 32 089 €2025 Ettevõte: 41 673 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 78 300 9 584 24 881 46 671 41 673 3
2024 44 455 3 517 19 472 32 572 32 089 3
2023 23 215 10 697 4 103 29 052 28 573 1
2022 5 022 -1 080 1 017 17 876 17 876 1
2021 12 369 10 814 0 16 456 16 456 0
2020 3 820 -14 889 0 5 643 5 643 0
2019 53 101 20 897 21 129 22 664 20 531 1
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
12,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
23,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
20,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
89,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
10,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,02
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
26 100 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
691 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 10.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50070517 / 4
19.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
19.04.2024
PDF
Ä 50070517 / M2
12.04.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.05.2024 Puudused kõrvaldatud
19.04.2024
PDF
Ä 50070517 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50070517 / M1
09.05.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 08.06.2022 Puudused kõrvaldatud
30.05.2022
PDF
Ä 50070517 / 2
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50070517
27.11.2017
Esmakanne Jõustunud
27.11.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes