Rekap Spordiklubi OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14347368, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordi- ja jõusaalide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 22 188 € ja töötajaid 0.
Käive
—
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive, € 2025 III kv: 508 € · −88,4% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 14 227 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 IV kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2025 IV kv: 403 €
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
—
—
1
2026 II kv
—
—
—
1
2026 I kv
—
—
—
1
2025 IV kv
—
403
—
1
2025 III kv
508
—
—
1
2025 II kv
4 375
—
—
1
2025 I kv
4 410
399
—
1
2024 IV kv
12 645
2 689
—
1
2024 III kv
5 327
390
—
1
2024 II kv
13 587
1 465
716
1
2024 I kv
17 239
3 410
1 789
1
2023 IV kv
20 900
4 455
1 615
2
2023 III kv
17 341
2 486
1 681
2
2023 II kv
23 630
3 143
1 401
2
2023 I kv
32 524
5 260
797
2
2022 IV kv
27 771
3 609
813
1
2022 III kv
4 676
3 211
813
1
2022 II kv
—
2 356
813
1
2022 I kv
—
1 750
679
1
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 22 188 € · −39,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 136 € · +85,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: -9,6 % · +29,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 21 471 € · −4,9% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 1 741 € · −55,1% võrreldes 2024Töötajad2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
22 188
-2 136
0
21 471
1 741
0
2024
36 424
-14 287
4 642
22 569
3 877
1
2023
70 322
4 190
21 227
27 439
18 164
2
2022
73 168
2 796
10 514
21 127
13 974
1
2021
44 576
-8 038
7 205
11 449
8 678
1
2020
12 460
15 298
3 130
20 319
16 716
1
2019
19 123
318
0
2 925
1 418
0
2018
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.