OÜ POEESIA LABOR (OÜ), Sindi linn, registrikood 14189857, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm). 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 21 176 € ja töötajaid 1.
Käive
—
Riiklikud maksud
978 €
↑ 24,6%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 205 €
↑ 23,2%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Nahatöötlemine ning nahktoodete ja muust materjalist toodete tootmine · EMTAK 15
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 205 € · +23,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 234 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Nahatöötlemine ning nahktoodete ja muust materjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 978 € · +24,6% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
978
1 205
1
2026 II kv
—
785
978
1
2026 I kv
—
843
1 004
1
2025 IV kv
—
365
408
1
2025 III kv
—
274
308
1
2025 II kv
—
1 016
1 133
1
2025 I kv
—
853
957
1
2024 IV kv
—
894
1 002
1
2024 III kv
—
768
865
1
2024 II kv
—
825
928
1
2024 I kv
—
794
894
1
2023 IV kv
—
595
673
1
2023 III kv
—
556
629
1
2023 II kv
—
622
703
1
2023 I kv
—
738
831
1
2022 IV kv
—
720
802
1
2022 III kv
—
736
822
1
2022 II kv
—
514
576
1
2022 I kv
—
509
575
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
402 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2017 – 2024
Müügitulu, € 2024: 21 176 € · +16,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 9 848 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Nahatöötlemine ning nahktoodete ja muust materjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2024: -1 229 € · −997,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 30 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Nahatöötlemine ning nahktoodete ja muust materjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2024: -5,8 % · −5,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,5 % · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Nahatöötlemine ning nahktoodete ja muust materjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2024: 2 213 € · −27,3% võrreldes 2023Omakapital, € 2024: 352 € · −77,7% võrreldes 2023Töötajad2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1,5 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Nahatöötlemine ning nahktoodete ja muust materjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2024
21 176
-1 229
12 608
2 213
352
1
2023
18 144
-112
10 160
3 043
1 580
1
2022
18 407
-1 318
9 313
2 978
1 693
1
2021
15 267
1 048
8 917
4 024
3 011
1
2020
11 954
-1 872
7 935
2 987
1 963
1
2019
12 372
-759
7 317
2 263
1 334
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Puhasrentaablus
-5,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-349,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-55,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
15,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
84,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,09
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
21 176 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 051 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)