Youmito Bambayavel OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12982095
OÜ Tallinn Registreeritud 21.01.2016
Võrdle
Youmito Bambayavel OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12982095, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine. 2023. aasta aruande järgi oli müügitulu 68 023 € ja töötajaid 2.
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2024 II kv
2024 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Müügitulu · 2023 68 023 €
parem kui 65% ettevõtetel
tegevusala mediaan 35 936 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 614
Puhasrentaablus · 2023 18,9 %
parem kui 76% ettevõtetel
tegevusala mediaan 4,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 682
Maksud ja käive
2022 I kv – 2024 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2024 II kv: 26 316 € · −50,0% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 18 660 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2022 I kv
Ettevõte: 1 030 €
Tegevusala mediaan: 18 956 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 16 874 €
Tegevusala mediaan: 22 464 € 2022 III kv
Ettevõte: 20 172 €
Tegevusala mediaan: 24 537 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 33 594 €
Tegevusala mediaan: 26 090 € 2023 I kv
Ettevõte: 6 495 €
Tegevusala mediaan: 19 443 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 3 704 €
Tegevusala mediaan: 20 443 € 2023 III kv
Ettevõte: 6 584 €
Tegevusala mediaan: 23 447 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 20 208 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € 2024 I kv
Ettevõte: 52 609 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 26 316 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 21 547 € III·24 0 20 000 40 000 60 000 2022 IV kv
Ettevõte: 33 594 €
Tegevusala mediaan: 26 090 € 2023 I kv
Ettevõte: 6 495 €
Tegevusala mediaan: 19 443 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 3 704 €
Tegevusala mediaan: 20 443 € 2023 III kv
Ettevõte: 6 584 €
Tegevusala mediaan: 23 447 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 20 208 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € 2024 I kv
Ettevõte: 52 609 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 26 316 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 21 547 € III·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2024 I kv: 185 € · tegevusala mediaan 1 105 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2022 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 959 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 985 € 2022 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 041 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 053 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 039 € 2023 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2024 I kv
Ettevõte: 185 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 141 € III·24 0 250 500 750 1 000 1 250 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 053 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 039 € 2023 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2024 I kv
Ettevõte: 185 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 141 € III·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2024 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 IV kv
0 1 2 3 2022 I kv
Ettevõte: — I·22 2022 II kv
Ettevõte: — 2022 III kv
Ettevõte: — III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 3 2023 I kv
Ettevõte: — I·23 2023 II kv
Ettevõte: — 2023 III kv
Ettevõte: 2 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 2024 I kv
Ettevõte: 1 I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: — III·24 0 1 2 3 2022 IV kv
Ettevõte: 3 2023 I kv
Ettevõte: — I·23 2023 II kv
Ettevõte: — 2023 III kv
Ettevõte: 2 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 2024 I kv
Ettevõte: 1 I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: — III·24
Riiklikud maksud , € 2024 III kv: 150 €
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2022 I kv
Ettevõte: 0 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 33 € 2022 III kv
Ettevõte: 553 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: — 2023 I kv
Ettevõte: 4 250 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 647 € 2023 III kv
Ettevõte: 21 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 927 € 2024 I kv
Ettevõte: 785 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 0 € 2024 III kv
Ettevõte: 150 € III·24 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2022 IV kv
Ettevõte: — 2023 I kv
Ettevõte: 4 250 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 647 € 2023 III kv
Ettevõte: 21 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 927 € 2024 I kv
Ettevõte: 785 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 0 € 2024 III kv
Ettevõte: 150 € III·24
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2023
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2023: 68 023 € · −6,6% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 35 936 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 35 486 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 4 262 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2020 2021
Ettevõte: 30 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 72 823 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 68 023 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 35 486 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 4 262 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2021
Ettevõte: 30 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 72 823 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2023
Ettevõte: 68 023 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2023: 12 857 € · +16,5% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 581 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
-30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -9 381 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: -25 730 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2020 2021
Ettevõte: -3 579 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: 11 036 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: 12 857 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 -30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -9 381 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: -25 730 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2021
Ettevõte: -3 579 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: 11 036 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2023
Ettevõte: 12 857 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2023: 18,9 % · +3,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,4 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-800 -600 -400 -200 0 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -26,4 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: -603,7 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: 15,2 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: 18,9 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 -800 -600 -400 -200 0 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -26,4 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: -603,7 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: 15,2 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2023
Ettevõte: 18,9 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2023: 111 350 € · +57,8% võrreldes 2022
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 177 778 € 2019 2020
Ettevõte: 25 330 € 2020 2021
Ettevõte: 49 695 € 2021 2022
Ettevõte: 70 579 € 2022 2023
Ettevõte: 111 350 € 2023 0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 177 778 € 2019 2020
Ettevõte: 25 330 € 2021
Ettevõte: 49 695 € 2021 2022
Ettevõte: 70 579 € 2023
Ettevõte: 111 350 € 2023
Omakapital , € 2023: 5 783 € · +183,5% võrreldes 2022
-20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 11 348 € 2019 2020
Ettevõte: -14 383 € 2020 2021
Ettevõte: -17 962 € 2021 2022
Ettevõte: -6 925 € 2022 2023
Ettevõte: 5 783 € 2023 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2016
Ettevõte: — 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 11 348 € 2019 2020
Ettevõte: -14 383 € 2021
Ettevõte: -17 962 € 2021 2022
Ettevõte: -6 925 € 2023
Ettevõte: 5 783 € 2023
Töötajad 2023: 2 · −33,3% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 0 1 2 3 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2023
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
29.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
29.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
29.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
29.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
29.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Juhatuse andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
Lauri Hansberg kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 19.06.2024
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
4339 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes