Tiigitehnika OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12656504 OÜ Kuldre küla Registreeritud 05.05.2014
Võrdle

Tiigitehnika OÜ (OÜ), Kuldre küla, registrikood 12656504, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata rajatiste ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 99 180 € ja töötajaid 1.

Käive
99 180 €
↓ 1,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 680 €
↓ 4,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 063 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rajatiste ehitus · EMTAK 42

  • Käive · 2026 III kv 99 180 €
    tegevusala mediaan 52 240 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 125
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 063 €
    tegevusala mediaan 1 750 € · ettevõtteid tegevusalal: 933
  • Müügitulu · 2025 108 338 €
    tegevusala mediaan 88 960 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 426
  • Puhasrentaablus · 2025 11,5 %
    tegevusala mediaan 5,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 185

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 99 180 € · −1,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 52 240 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 49 421 € Tegevusala mediaan: 57 537 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 167 € Tegevusala mediaan: 30 131 €2024 II kv Ettevõte: 50 079 € Tegevusala mediaan: 43 636 €II·242024 III kv Ettevõte: 76 561 € Tegevusala mediaan: 55 552 €2024 IV kv Ettevõte: 77 301 € Tegevusala mediaan: 59 411 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 799 € Tegevusala mediaan: 34 084 €2025 II kv Ettevõte: 56 051 € Tegevusala mediaan: 44 234 €II·252025 III kv Ettevõte: 34 763 € Tegevusala mediaan: 54 940 €2025 IV kv Ettevõte: 29 831 € Tegevusala mediaan: 60 220 €IV·252026 I kv Ettevõte: 55 278 € Tegevusala mediaan: 36 839 €2026 II kv Ettevõte: 100 874 € Tegevusala mediaan: 44 874 €II·262026 III kv Ettevõte: 99 180 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 77 301 € Tegevusala mediaan: 59 411 €2025 I kv Ettevõte: 14 799 € Tegevusala mediaan: 34 084 €I·252025 II kv Ettevõte: 56 051 € Tegevusala mediaan: 44 234 €2025 III kv Ettevõte: 34 763 € Tegevusala mediaan: 54 940 €III·252025 IV kv Ettevõte: 29 831 € Tegevusala mediaan: 60 220 €2026 I kv Ettevõte: 55 278 € Tegevusala mediaan: 36 839 €I·262026 II kv Ettevõte: 100 874 € Tegevusala mediaan: 44 874 €2026 III kv Ettevõte: 99 180 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 063 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 750 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 696 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2024 II kv Ettevõte: 1 055 € Tegevusala mediaan: 1 448 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 432 € Tegevusala mediaan: 1 657 €2024 IV kv Ettevõte: 1 432 € Tegevusala mediaan: 1 890 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 412 € Tegevusala mediaan: 1 717 €2025 II kv Ettevõte: 1 327 € Tegevusala mediaan: 1 538 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 327 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2025 IV kv Ettevõte: 1 327 € Tegevusala mediaan: 2 070 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 721 €2026 II kv Ettevõte: 1 063 € Tegevusala mediaan: 1 482 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 063 € Tegevusala mediaan: 1 750 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 432 € Tegevusala mediaan: 1 890 €2025 I kv Ettevõte: 1 412 € Tegevusala mediaan: 1 717 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 327 € Tegevusala mediaan: 1 538 €2025 III kv Ettevõte: 1 327 € Tegevusala mediaan: 1 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 327 € Tegevusala mediaan: 2 070 €2026 I kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 721 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 063 € Tegevusala mediaan: 1 482 €2026 III kv Ettevõte: 1 063 € Tegevusala mediaan: 1 750 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 11 680 € · −4,4% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 6 972 €IV·232024 I kv Ettevõte: 119 €2024 II kv Ettevõte: 5 308 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 971 €2024 IV kv Ettevõte: 5 322 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 164 €2025 II kv Ettevõte: 9 238 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 132 €2025 IV kv Ettevõte: 4 128 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 171 €2026 II kv Ettevõte: 12 218 €II·262026 III kv Ettevõte: 11 680 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 5 322 €2025 I kv Ettevõte: 2 164 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 238 €2025 III kv Ettevõte: 3 132 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 128 €2026 I kv Ettevõte: 6 171 €I·262026 II kv Ettevõte: 12 218 €2026 III kv Ettevõte: 11 680 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 99 180 11 680 1 063 1
2026 II kv 100 874 12 218 1 063 1
2026 I kv 55 278 6 171 1 151 1
2025 IV kv 29 831 4 128 1 327 1
2025 III kv 34 763 3 132 1 327 1
2025 II kv 56 051 9 238 1 327 1
2025 I kv 14 799 2 164 1 412 1
2024 IV kv 77 301 5 322 1 432 1
2024 III kv 76 561 11 971 1 432 1
2024 II kv 50 079 5 308 1 055 1
2024 I kv 3 167 119 — 1
2023 IV kv 49 421 6 972 — —
2023 III kv 51 925 3 958 — —
2023 II kv 23 909 2 207 537 —
2023 I kv 9 820 2 219 797 1
2022 IV kv 45 336 4 597 781 1
2022 III kv 82 979 8 705 781 1
2022 II kv 66 726 1 167 781 1
2022 I kv 102 214 12 681 742 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
354 €
Käive töötaja kohta kvartalis
99 180 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 108 338 € · −27,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 88 960 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 76 099 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 229 389 € Tegevusala mediaan: 79 900 €20202021 Ettevõte: 415 980 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 213 183 € Tegevusala mediaan: 83 429 €20222023 Ettevõte: 99 116 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 150 087 € Tegevusala mediaan: 74 590 €20242025 Ettevõte: 108 338 € Tegevusala mediaan: 88 960 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 76 099 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 229 389 € Tegevusala mediaan: 79 900 €2021 Ettevõte: 415 980 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 213 183 € Tegevusala mediaan: 83 429 €2023 Ettevõte: 99 116 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 150 087 € Tegevusala mediaan: 74 590 €2025 Ettevõte: 108 338 € Tegevusala mediaan: 88 960 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 12 445 € · +192,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 500 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15 795 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: 15 545 € Tegevusala mediaan: 1 997 €20202021 Ettevõte: 43 968 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 14 635 € Tegevusala mediaan: 2 069 €20222023 Ettevõte: 15 533 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: -13 489 € Tegevusala mediaan: 1 984 €20242025 Ettevõte: 12 445 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15 795 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: 15 545 € Tegevusala mediaan: 1 997 €2021 Ettevõte: 43 968 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 14 635 € Tegevusala mediaan: 2 069 €2023 Ettevõte: 15 533 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: -13 489 € Tegevusala mediaan: 1 984 €2025 Ettevõte: 12 445 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 11,5 % · +20,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,0 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20202021 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20222023 Ettevõte: 15,7 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: -9,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20242025 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2021 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023 Ettevõte: 15,7 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: -9,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 163 323 € · +18,9% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 58 491 €20192020 Ettevõte: 74 017 €20202021 Ettevõte: 141 999 €20212022 Ettevõte: 140 740 €20222023 Ettevõte: 149 316 €20232024 Ettevõte: 137 379 €20242025 Ettevõte: 163 323 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 58 491 €20192020 Ettevõte: 74 017 €2021 Ettevõte: 141 999 €20212022 Ettevõte: 140 740 €2023 Ettevõte: 149 316 €20232024 Ettevõte: 137 379 €2025 Ettevõte: 163 323 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 146 916 € · +9,3% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 55 788 €20192020 Ettevõte: 73 833 €20202021 Ettevõte: 117 792 €20212022 Ettevõte: 132 427 €20222023 Ettevõte: 147 960 €20232024 Ettevõte: 134 471 €20242025 Ettevõte: 146 916 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 55 788 €20192020 Ettevõte: 73 833 €2021 Ettevõte: 117 792 €20212022 Ettevõte: 132 427 €2023 Ettevõte: 147 960 €20232024 Ettevõte: 134 471 €2025 Ettevõte: 146 916 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 108 338 12 445 14 309 163 323 146 916 0
2024 150 087 -13 489 15 126 137 379 134 471 0
2023 99 116 15 533 2 910 149 316 147 960 0
2022 213 183 14 635 10 596 140 740 132 427 0
2021 415 980 43 968 6 251 141 999 117 792 0
2020 229 389 15 545 0 74 017 73 833 0
2019 76 099 15 795 167 58 491 55 788 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
10,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
10,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,58
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.09.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 42991Mujal liigitamata rajatiste ehitus Põhitegevus
  • 47121Muu spetsialiseerimata jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10195760 / M2
02.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 06.12.2024 Puudused kõrvaldatud
14.09.2024
PDF
Ä 10195760 / M1
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 13.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 10195760 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10195760 / 6
03.11.2021
Muutmiskanne Jõustunud
03.11.2021
PDF
Ä 10195760 / 5
29.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2020
PDF
Ä 10195760 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 10195760 / 3
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10195760 / 2
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10195760
05.05.2014
Esmakanne Jõustunud
05.05.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes