Harjumaa Haljastus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 10377303
OÜ Keila linn Registreeritud 05.02.1998
Võrdle
Harjumaa Haljastus OÜ (OÜ), Keila linn, registrikood 10377303, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 56 347 € ja töötajaid 4.
Käive
56 347 €
↑ 104,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 614 €
↑ 37,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 393 €
↓ 9,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Käive · 2026 III kv 56 347 €
parem kui 68% ettevõtetel
tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 348 €
parem kui 57% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
Müügitulu · 2025 384 585 €
parem kui 86% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
Puhasrentaablus · 2025 10,6 %
parem kui 67% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 56 347 € · +104,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
0 25 50 75 100 125 2023 IV kv
Ettevõte: 107 222 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 315 €
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: 53 455 €
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 59 843 €
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 85 135 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 40 421 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: 102 186 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 123 182 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: 112 923 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 26 710 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 27 603 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 56 347 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 85 135 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: 40 421 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 102 186 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: 123 182 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 112 923 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: 26 710 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 27 603 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: 56 347 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 348 € · −9,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 1 498 €
Tegevusala mediaan: 1 145 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 187 €
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 162 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 509 €
Tegevusala mediaan: 1 142 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 016 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 973 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 038 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 041 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 684 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 652 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 485 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 348 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 016 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2025 I kv
Ettevõte: 973 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 038 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 041 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 684 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 652 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 485 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 348 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 4 5 2023 IV kv
Ettevõte: 4 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 2024 II kv
Ettevõte: 4 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 2024 IV kv
Ettevõte: 4 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 2025 II kv
Ettevõte: 5 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 2025 IV kv
Ettevõte: 4 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 2026 II kv
Ettevõte: 4 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 III·26 0 1 2 3 4 5 2024 IV kv
Ettevõte: 4 2025 I kv
Ettevõte: 4 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 5 2025 III kv
Ettevõte: 4 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 2026 I kv
Ettevõte: 4 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 2026 III kv
Ettevõte: 4 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 7 614 € · +37,2% võrreldes 2026 II kv
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2023 IV kv
Ettevõte: 13 201 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 10 678 € 2024 II kv
Ettevõte: 4 295 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 9 761 € 2024 IV kv
Ettevõte: 9 968 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 142 € 2025 II kv
Ettevõte: 14 336 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 17 316 € 2025 IV kv
Ettevõte: 22 334 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 8 742 € 2026 II kv
Ettevõte: 5 548 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 7 614 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: 9 968 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 142 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 14 336 € 2025 III kv
Ettevõte: 17 316 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 22 334 € 2026 I kv
Ettevõte: 8 742 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 5 548 € 2026 III kv
Ettevõte: 7 614 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 384 585 € · +85,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 322 184 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 256 274 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 209 870 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 194 564 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 262 167 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 207 330 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 2025
Ettevõte: 384 585 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 322 184 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 256 274 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2021
Ettevõte: 209 870 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 194 564 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2023
Ettevõte: 262 167 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 207 330 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2025
Ettevõte: 384 585 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 40 805 € · +6 971,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-40 000 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 49 625 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: 18 364 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: -29 150 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 5 303 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: 11 708 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 577 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 2025
Ettevõte: 40 805 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 49 625 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: 18 364 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2021
Ettevõte: -29 150 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 5 303 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2023
Ettevõte: 11 708 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 577 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2025
Ettevõte: 40 805 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 10,6 % · +10,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-20 -10 0 10 20 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 15,4 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: 7,2 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: -13,9 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 2,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: 4,5 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 0,3 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 2025
Ettevõte: 10,6 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 -20 -10 0 10 20 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 15,4 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: 7,2 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2021
Ettevõte: -13,9 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 2,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023
Ettevõte: 4,5 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 0,3 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025
Ettevõte: 10,6 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 281 079 € · +65,3% võrreldes 2024
0 100 200 300 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 115 412 € 2019 2020
Ettevõte: 128 889 € 2020 2021
Ettevõte: 101 435 € 2021 2022
Ettevõte: 104 717 € 2022 2023
Ettevõte: 123 177 € 2023 2024
Ettevõte: 169 999 € 2024 2025
Ettevõte: 281 079 € 2025 0 100 200 300 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 115 412 € 2019 2020
Ettevõte: 128 889 € 2021
Ettevõte: 101 435 € 2021 2022
Ettevõte: 104 717 € 2023
Ettevõte: 123 177 € 2023 2024
Ettevõte: 169 999 € 2025
Ettevõte: 281 079 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 106 371 € · +62,2% võrreldes 2024
0 25 50 75 100 125 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 58 765 € 2019 2020
Ettevõte: 77 128 € 2020 2021
Ettevõte: 47 978 € 2021 2022
Ettevõte: 53 281 € 2022 2023
Ettevõte: 64 989 € 2023 2024
Ettevõte: 65 566 € 2024 2025
Ettevõte: 106 371 € 2025 0 25 50 75 100 125 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 58 765 € 2019 2020
Ettevõte: 77 128 € 2021
Ettevõte: 47 978 € 2021 2022
Ettevõte: 53 281 € 2023
Ettevõte: 64 989 € 2023 2024
Ettevõte: 65 566 € 2025
Ettevõte: 106 371 € 2025
Töötajad 2025: 5 · +25,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 5 2016
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 4 5 2018
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
28.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
01.04.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
08.09.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
01.03.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
07.04.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
06.11.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Revo Kulla kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 27.05.2024
Timo Tasane kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 27.05.2024
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes