Tõlvamäe Agro OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12142343 OÜ Kalme küla Registreeritud 03.08.2011
Võrdle

Tõlvamäe Agro OÜ (OÜ), Kalme küla, registrikood 12142343, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Taimekasvatuse abitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Müügitulu · 2023 0 €
    tegevusala mediaan 9 287 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 222

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2024 I kv: 99 €
0204060801002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 99 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — 99 105 —
2023 IV kv — — 105 —
2023 III kv — 99 105 —
2023 II kv — 132 140 —
2023 I kv — 66 70 —
2022 IV kv — 99 105 —
2022 III kv 9 917 1 679 105 —
2022 II kv 929 155 105 —
2022 I kv 20 900 4 557 849 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2014 – 2023
Müügitulu, € 2023: 0 € · −100,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 9 287 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 79 889 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 2 961 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 871 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 2 629 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 287 €2023020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 79 889 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 2 961 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 871 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 2 629 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 287 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: -26 644 € · −6 239,2% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 125 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-100 000-50 000050 000100 0002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -15 344 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 76 638 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -83 324 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -26 644 € Tegevusala mediaan: 125 €2023-100 000-50 000050 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -15 344 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 76 638 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -83 324 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -26 644 € Tegevusala mediaan: 125 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2022: 16,5 % · tegevusala mediaan 20,8 % · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -19,2 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 2 588,2 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 16,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %2023-1 00001 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -19,2 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 2 588,2 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 16,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2023: 257 367 € · −8,1% võrreldes 2022
01002003004002014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 278 904 €20192020 Ettevõte: 340 549 €20202021 Ettevõte: 280 837 €20212022 Ettevõte: 280 155 €20222023 Ettevõte: 257 367 €202301002003004002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 278 904 €20192020 Ettevõte: 340 549 €2021 Ettevõte: 280 837 €20212022 Ettevõte: 280 155 €2023 Ettevõte: 257 367 €2023
Omakapital, tuh € 2023: 221 933 € · −10,7% võrreldes 2022
01002003004002014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 254 829 €20192020 Ettevõte: 331 467 €20202021 Ettevõte: 248 143 €20212022 Ettevõte: 248 577 €20222023 Ettevõte: 221 933 €202301002003004002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 254 829 €20192020 Ettevõte: 331 467 €2021 Ettevõte: 248 143 €20212022 Ettevõte: 248 577 €2023 Ettevõte: 221 933 €2023
Töötajad 2023: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232014 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 1202301232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 0 -26 644 1 596 257 367 221 933 0
2022 2 629 434 1 596 280 155 248 577 0
2021 871 -83 324 17 686 280 837 248 143 2
2020 2 961 76 638 17 367 340 549 331 467 3
2019 79 889 -15 344 24 644 278 904 254 829 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Omakapitali rentaablus (ROE)
-12,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-10,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
86,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
13,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,05
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 23.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.11.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.11.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01611Taimekasvatuse abitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20056993 / M4
10.03.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 25.04.2026 Jõustunud
26.03.2026
PDF
Ä 20056993 / 9
21.11.2025
Muutmiskanne Jõustunud
21.11.2025
PDF
Ä 20056993 / M3
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 08.08.2024 Puudused kõrvaldatud
25.07.2024
PDF
Ä 20056993 / M2
05.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 04.11.2023 Puudused kõrvaldatud
02.11.2023
PDF
Ä 20056993 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20056993 / 7
10.03.2021
Muutmiskanne Jõustunud
10.03.2021
PDF
Ä 20056993 / 6
08.03.2021
Muutmiskanne Jõustunud
08.03.2021
PDF
Ä 20056993 / 5
15.04.2020
Muutmiskanne Jõustunud
15.04.2020
PDF
Ä 20056993 / 4
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF
Ä 20056993 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20056993 / 2
15.08.2013
Muutmiskanne Jõustunud
15.08.2013
PDF
Ä 20056993 / M1
01.08.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.08.2013 Puudused kõrvaldatud
15.08.2013
PDF
Ä 20056993
03.08.2011
Esmakanne Jõustunud
03.08.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes