Stay Puft OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12121677 OÜ Tallinn Registreeritud 17.06.2011
Võrdle

Stay Puft OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12121677, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 24 € ja töötajaid .

Käive
24 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
56 €
↓ 69,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused · EMTAK 62

  • Käive · 2026 III kv 24 €
    tegevusala mediaan 19 078 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 345
  • Müügitulu · 2023 2 521 €
    tegevusala mediaan 15 500 € · ettevõtteid tegevusalal: 12 149
  • Puhasrentaablus · 2023 -1 153,8 %
    tegevusala mediaan 17,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 370

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 24 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 19 078 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 7 € Tegevusala mediaan: 20 666 €IV·232024 I kv Ettevõte: 21 € Tegevusala mediaan: 20 684 €2024 II kv Ettevõte: 503 € Tegevusala mediaan: 20 460 €II·242024 III kv Ettevõte: 850 € Tegevusala mediaan: 19 818 €2024 IV kv Ettevõte: 21 € Tegevusala mediaan: 20 482 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 € Tegevusala mediaan: 20 692 €2025 II kv Ettevõte: 21 € Tegevusala mediaan: 21 060 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 € Tegevusala mediaan: 20 327 €2025 IV kv Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 21 191 €IV·252026 I kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 20 665 €2026 II kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 20 000 €II·262026 III kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 21 € Tegevusala mediaan: 20 482 €2025 I kv Ettevõte: 21 € Tegevusala mediaan: 20 692 €I·252025 II kv Ettevõte: 21 € Tegevusala mediaan: 21 060 €2025 III kv Ettevõte: 7 € Tegevusala mediaan: 20 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 21 191 €2026 I kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 20 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2026 III kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 56 € · −69,1% võrreldes 2026 II kv
0501001502002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 200 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 200 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 181 €II·262026 III kv Ettevõte: 56 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 200 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 200 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 181 €2026 III kv Ettevõte: 56 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 24 56 — —
2026 II kv 24 181 — —
2026 I kv 24 — — —
2025 IV kv 40 200 — —
2025 III kv 7 — — —
2025 II kv 21 200 — —
2025 I kv 21 — — —
2024 IV kv 21 — — —
2024 III kv 850 — — —
2024 II kv 503 — — —
2024 I kv 21 — — —
2023 IV kv 7 — — —
2023 III kv 16 — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 1 331 164 — —
2022 III kv 101 630 19 234 4 406 —
2022 II kv 24 501 17 020 13 219 1
2022 I kv 13 629 8 429 8 813 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2014 – 2023
Müügitulu, tuh € 2023: 2 521 € · −98,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 15 500 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
0501001502014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 075 €20202021 Ettevõte: 11 600 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 125 177 € Tegevusala mediaan: 15 007 €20222023 Ettevõte: 2 521 € Tegevusala mediaan: 15 500 €20230501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 075 €2021 Ettevõte: 11 600 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 125 177 € Tegevusala mediaan: 15 007 €2023 Ettevõte: 2 521 € Tegevusala mediaan: 15 500 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: -29 087 € · −283,4% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 383 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 314 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: -3 611 € Tegevusala mediaan: 617 €20202021 Ettevõte: 7 884 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: 15 864 € Tegevusala mediaan: 300 €20222023 Ettevõte: -29 087 € Tegevusala mediaan: 383 €2023-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 314 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: -3 611 € Tegevusala mediaan: 617 €2021 Ettevõte: 7 884 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: 15 864 € Tegevusala mediaan: 300 €2023 Ettevõte: -29 087 € Tegevusala mediaan: 383 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -1 153,8 % · −1 166,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 17,8 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 250-1 000-750-500-25002502014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,4 %20202021 Ettevõte: 68,0 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 19,1 %20222023 Ettevõte: -1 153,8 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2023-1 250-1 000-750-500-25002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,4 %2021 Ettevõte: 68,0 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 19,1 %2023 Ettevõte: -1 153,8 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2023: 155 897 € · −16,6% võrreldes 2022
0501001502002014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 143 045 €20192020 Ettevõte: 142 604 €20202021 Ettevõte: 153 213 €20212022 Ettevõte: 186 863 €20222023 Ettevõte: 155 897 €20230501001502002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 143 045 €20192020 Ettevõte: 142 604 €2021 Ettevõte: 153 213 €20212022 Ettevõte: 186 863 €2023 Ettevõte: 155 897 €2023
Omakapital, € 2023: 67 833 € · −30,0% võrreldes 2022
020 00040 00060 00080 000100 0002014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 76 783 €20192020 Ettevõte: 73 172 €20202021 Ettevõte: 81 056 €20212022 Ettevõte: 96 920 €20222023 Ettevõte: 67 833 €2023020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 76 783 €20192020 Ettevõte: 73 172 €2021 Ettevõte: 81 056 €20212022 Ettevõte: 96 920 €2023 Ettevõte: 67 833 €2023
Töötajad 2023: 0 · −100,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02014 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120230,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 2 521 -29 087 0 155 897 67 833 0
2022 125 177 15 864 64 587 186 863 96 920 1
2021 11 600 7 884 0 153 213 81 056 0
2020 0 -3 611 0 142 604 73 172 0
2019 0 2 314 0 143 045 76 783 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
-1 153,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-42,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-18,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
43,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
56,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,97
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 11.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 62031Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10157267 / M5
15.05.2026
Aruandetrahvimäärus 16.06.2026 Jõustunud
17.06.2026
PDF
Ä 10157267 / M4
08.03.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 20.04.2026 Jõustunud
21.03.2026
PDF
Ä 10157267 / M3
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 08.08.2024 Puudused kõrvaldatud
09.08.2024
PDF
Ä 10157267 / M2
05.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 04.11.2023 Puudused kõrvaldatud
17.10.2023
PDF
Ä 10157267 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10157267 / 6
08.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.10.2018
PDF
Ä 10157267 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10157267 / 4
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10157267 / 3
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10157267 / M1
20.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 23.08.2016 Puudused kõrvaldatud
21.03.2016
PDF
Ä 10157267 / 2
20.10.2015
Muutmiskanne Jõustunud
20.10.2015
PDF
Ä 10157267
17.06.2011
Esmakanne Jõustunud
17.06.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes