Martini Vet.teenused OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11981260 OÜ Tsooru küla Registreeritud 23.08.2010
Võrdle

Martini Vet.teenused OÜ (OÜ), Tsooru küla, registrikood 11981260, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Veterinaaria. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 4 240 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
5 500 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2023 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Veterinaaria · EMTAK 75

  • Müügitulu · 2025 4 240 €
    tegevusala mediaan 57 512 € · ettevõtteid tegevusalal: 204
  • Puhasrentaablus · 2025 55,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 178

Maksud ja käive

2022 I kv – 2023 IV kv
Käive, € 2022 II kv: 800 € · −1,2% võrreldes 2022 I kv · tegevusala mediaan 22 010 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002022 I kv Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 18 520 €I·222022 II kv Ettevõte: 800 € Tegevusala mediaan: 22 010 €II·222023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 25 900 €IV·23010 00020 00030 0002022 I kv Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 18 520 €I·222022 II kv Ettevõte: 800 € Tegevusala mediaan: 22 010 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 25 900 €IV·23
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2023 IV kv: 5 500 € · +3 007,3% võrreldes 2022 II kv
02 0004 0006 0002022 I kv Ettevõte: 300 €I·222022 II kv Ettevõte: 177 €II·222023 IV kv Ettevõte: 5 500 €IV·2302 0004 0006 0002022 I kv Ettevõte: 300 €I·222022 II kv Ettevõte: 177 €2023 IV kv Ettevõte: 5 500 €IV·23
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2023 IV kv — 5 500 — —
2022 II kv 800 177 69 —
2022 I kv 810 300 207 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 4 240 € · −3,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 57 512 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 26 788 € Tegevusala mediaan: 46 506 €20192020 Ettevõte: 17 847 € Tegevusala mediaan: 44 956 €20202021 Ettevõte: 10 173 € Tegevusala mediaan: 44 781 €20212022 Ettevõte: 4 830 € Tegevusala mediaan: 39 986 €20222023 Ettevõte: 4 423 € Tegevusala mediaan: 41 278 €20232024 Ettevõte: 4 376 € Tegevusala mediaan: 50 161 €20242025 Ettevõte: 4 240 € Tegevusala mediaan: 57 512 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 26 788 € Tegevusala mediaan: 46 506 €20192020 Ettevõte: 17 847 € Tegevusala mediaan: 44 956 €2021 Ettevõte: 10 173 € Tegevusala mediaan: 44 781 €20212022 Ettevõte: 4 830 € Tegevusala mediaan: 39 986 €2023 Ettevõte: 4 423 € Tegevusala mediaan: 41 278 €20232024 Ettevõte: 4 376 € Tegevusala mediaan: 50 161 €2025 Ettevõte: 4 240 € Tegevusala mediaan: 57 512 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 355 € · +54,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 115 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 061 € Tegevusala mediaan: 2 169 €20192020 Ettevõte: 5 491 € Tegevusala mediaan: 2 152 €20202021 Ettevõte: -2 282 € Tegevusala mediaan: 2 708 €20212022 Ettevõte: -504 € Tegevusala mediaan: 2 832 €20222023 Ettevõte: -3 514 € Tegevusala mediaan: 2 612 €20232024 Ettevõte: 1 527 € Tegevusala mediaan: 2 597 €20242025 Ettevõte: 2 355 € Tegevusala mediaan: 3 115 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 061 € Tegevusala mediaan: 2 169 €20192020 Ettevõte: 5 491 € Tegevusala mediaan: 2 152 €2021 Ettevõte: -2 282 € Tegevusala mediaan: 2 708 €20212022 Ettevõte: -504 € Tegevusala mediaan: 2 832 €2023 Ettevõte: -3 514 € Tegevusala mediaan: 2 612 €20232024 Ettevõte: 1 527 € Tegevusala mediaan: 2 597 €2025 Ettevõte: 2 355 € Tegevusala mediaan: 3 115 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 55,5 % · +20,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-100-500501002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 52,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20192020 Ettevõte: 30,8 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: -22,4 % Tegevusala mediaan: 8,2 %20212022 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -79,4 % Tegevusala mediaan: 8,4 %20232024 Ettevõte: 34,9 % Tegevusala mediaan: 6,1 %20242025 Ettevõte: 55,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 52,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20192020 Ettevõte: 30,8 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: -22,4 % Tegevusala mediaan: 8,2 %20212022 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -79,4 % Tegevusala mediaan: 8,4 %20232024 Ettevõte: 34,9 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025 Ettevõte: 55,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 7 981 € · +31,2% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 28 524 €20192020 Ettevõte: 32 998 €20202021 Ettevõte: 30 727 €20212022 Ettevõte: 30 115 €20222023 Ettevõte: 4 746 €20232024 Ettevõte: 6 085 €20242025 Ettevõte: 7 981 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 28 524 €20192020 Ettevõte: 32 998 €2021 Ettevõte: 30 727 €20212022 Ettevõte: 30 115 €2023 Ettevõte: 4 746 €20232024 Ettevõte: 6 085 €2025 Ettevõte: 7 981 €2025
Omakapital, € 2025: 7 933 € · +30,8% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 27 386 €20192020 Ettevõte: 32 877 €20202021 Ettevõte: 30 593 €20212022 Ettevõte: 30 090 €20222023 Ettevõte: 4 576 €20232024 Ettevõte: 6 063 €20242025 Ettevõte: 7 933 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 27 386 €20192020 Ettevõte: 32 877 €2021 Ettevõte: 30 593 €20212022 Ettevõte: 30 090 €2023 Ettevõte: 4 576 €20232024 Ettevõte: 6 063 €2025 Ettevõte: 7 933 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 4 240 2 355 0 7 981 7 933 0
2024 4 376 1 527 0 6 085 6 063 0
2023 4 423 -3 514 0 4 746 4 576 0
2022 4 830 -504 519 30 115 30 090 0
2021 10 173 -2 282 2 075 30 727 30 593 0
2020 17 847 5 491 2 075 32 998 32 877 1
2019 26 788 14 061 2 075 28 524 27 386 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
55,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
29,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
166,27
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 19.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 75001Veterinaaria Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20053162 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20053162 / M1
01.10.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 11.10.2018 Puudused kõrvaldatud
02.10.2018
PDF
Ä 20053162 / 4
01.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
01.10.2018
PDF
Ä 20053162 / 3
08.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.02.2018
PDF
Ä 20053162 / 2
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20053162
23.08.2010
Esmakanne Jõustunud
23.08.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes