SAAREMAA KONVERENTS OÜ
Registrisse kantud Registrikood 11761535
OÜ Kuressaare linn Registreeritud 09.11.2009
Võrdle
SAAREMAA KONVERENTS OÜ (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 11761535, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge. EMTA andmetel oli 2024 IV kv käive 801 032 € ja töötajaid .
Käive
801 032 €
↑ 418,2% võrreldes: 2024 III kv
Riiklikud maksud
169 507 €
↑ 11 695,9% võrreldes: 2024 III kv
Tööjõumaksud
1 002 €
↑ 0,0% võrreldes: 2024 III kv
2024 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47
Käive · 2024 IV kv 801 032 €
parem kui 93% ettevõtetel
tegevusala mediaan 25 287 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 502
Müügitulu · 2023 157 612 €
parem kui 77% ettevõtetel
tegevusala mediaan 20 219 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 610
Puhasrentaablus · 2023 0,2 %
parem kui 35% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 772
Maksud ja käive
2022 I kv – 2024 IV kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2024 IV kv: 801 032 € · +418,2% võrreldes 2024 III kv · tegevusala mediaan 25 287 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 1 000 2022 I kv
Ettevõte: 42 243 €
Tegevusala mediaan: 26 518 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 375 498 €
Tegevusala mediaan: 31 295 € 2022 III kv
Ettevõte: 304 265 €
Tegevusala mediaan: 30 040 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 30 299 €
Tegevusala mediaan: 29 734 € 2023 I kv
Ettevõte: 29 363 €
Tegevusala mediaan: 25 931 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 20 859 €
Tegevusala mediaan: 29 432 € 2023 III kv
Ettevõte: 20 221 €
Tegevusala mediaan: 29 076 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 45 045 €
Tegevusala mediaan: 26 822 € 2024 I kv
Ettevõte: 463 600 €
Tegevusala mediaan: 23 252 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 85 194 €
Tegevusala mediaan: 26 104 € 2024 III kv
Ettevõte: 154 586 €
Tegevusala mediaan: 24 916 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 801 032 €
Tegevusala mediaan: 25 287 € IV·24 0 200 400 600 800 1 000 2023 I kv
Ettevõte: 29 363 €
Tegevusala mediaan: 25 931 € 2023 II kv
Ettevõte: 20 859 €
Tegevusala mediaan: 29 432 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 20 221 €
Tegevusala mediaan: 29 076 € 2023 IV kv
Ettevõte: 45 045 €
Tegevusala mediaan: 26 822 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 463 600 €
Tegevusala mediaan: 23 252 € 2024 II kv
Ettevõte: 85 194 €
Tegevusala mediaan: 26 104 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 154 586 €
Tegevusala mediaan: 24 916 € 2024 IV kv
Ettevõte: 801 032 €
Tegevusala mediaan: 25 287 € IV·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2024 III kv: 1 002 € · tegevusala mediaan 1 048 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2022 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 821 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 855 € 2022 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 912 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 913 € 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 916 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 937 € 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 976 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 970 € 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 001 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 009 € 2024 III kv
Ettevõte: 1 002 €
Tegevusala mediaan: 1 048 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 053 € IV·24 0 250 500 750 1 000 1 250 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 916 € 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 937 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 976 € 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 970 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 001 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 009 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 002 €
Tegevusala mediaan: 1 048 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 053 € IV·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2024 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 I kv
Ettevõte: — I·22 2022 II kv
Ettevõte: — 2022 III kv
Ettevõte: — III·22 2022 IV kv
Ettevõte: — 2023 I kv
Ettevõte: — I·23 2023 II kv
Ettevõte: — 2023 III kv
Ettevõte: — III·23 2023 IV kv
Ettevõte: — 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: 1 2024 III kv
Ettevõte: 1 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 I kv
Ettevõte: — 2023 II kv
Ettevõte: — II·23 2023 III kv
Ettevõte: — 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24
Riiklikud maksud , tuh € 2024 IV kv: 169 507 € · +11 695,9% võrreldes 2024 III kv
0 50 100 150 200 2022 I kv
Ettevõte: 0 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 14 873 € 2022 III kv
Ettevõte: 17 189 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 0 € 2023 I kv
Ettevõte: 0 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 479 € 2023 III kv
Ettevõte: 0 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € 2024 I kv
Ettevõte: 10 776 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 33 315 € 2024 III kv
Ettevõte: 1 437 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 169 507 € IV·24 0 50 100 150 200 2023 I kv
Ettevõte: 0 € 2023 II kv
Ettevõte: 479 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 0 € 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 10 776 € 2024 II kv
Ettevõte: 33 315 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 437 € 2024 IV kv
Ettevõte: 169 507 € IV·24
Majandusnäitajad aastate kaupa
2014 – 2023
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2023: 157 612 € · −69,3% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 20 219 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 2014
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2014 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 81 105 €
Tegevusala mediaan: 25 000 € 2019 2020
Ettevõte: 77 489 €
Tegevusala mediaan: 21 429 € 2020 2021
Ettevõte: 65 806 €
Tegevusala mediaan: 23 333 € 2021 2022
Ettevõte: 513 881 €
Tegevusala mediaan: 22 895 € 2022 2023
Ettevõte: 157 612 €
Tegevusala mediaan: 20 219 € 2023 0 200 400 600 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 81 105 €
Tegevusala mediaan: 25 000 € 2019 2020
Ettevõte: 77 489 €
Tegevusala mediaan: 21 429 € 2021
Ettevõte: 65 806 €
Tegevusala mediaan: 23 333 € 2021 2022
Ettevõte: 513 881 €
Tegevusala mediaan: 22 895 € 2023
Ettevõte: 157 612 €
Tegevusala mediaan: 20 219 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2023: 355 € · −96,6% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 20 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2014
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2014 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 4 126 €
Tegevusala mediaan: 246 € 2019 2020
Ettevõte: 27 615 €
Tegevusala mediaan: 98 € 2020 2021
Ettevõte: -30 262 €
Tegevusala mediaan: 245 € 2021 2022
Ettevõte: 10 389 €
Tegevusala mediaan: 96 € 2022 2023
Ettevõte: 355 €
Tegevusala mediaan: 20 € 2023 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 4 126 €
Tegevusala mediaan: 246 € 2019 2020
Ettevõte: 27 615 €
Tegevusala mediaan: 98 € 2021
Ettevõte: -30 262 €
Tegevusala mediaan: 245 € 2021 2022
Ettevõte: 10 389 €
Tegevusala mediaan: 96 € 2023
Ettevõte: 355 €
Tegevusala mediaan: 20 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2023: 0,2 % · −1,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,2 % · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-60 -40 -20 0 20 40 2014
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2014 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 5,1 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2019 2020
Ettevõte: 35,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2020 2021
Ettevõte: -46,0 %
Tegevusala mediaan: 3,3 % 2021 2022
Ettevõte: 2,0 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2022 2023
Ettevõte: 0,2 %
Tegevusala mediaan: 2,2 % 2023 -60 -40 -20 0 20 40 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 5,1 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2019 2020
Ettevõte: 35,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2021
Ettevõte: -46,0 %
Tegevusala mediaan: 3,3 % 2021 2022
Ettevõte: 2,0 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2023
Ettevõte: 0,2 %
Tegevusala mediaan: 2,2 % 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2023: 2 391 166 € · +58,7% võrreldes 2022
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2014
Ettevõte: — 2014 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 550 077 € 2019 2020
Ettevõte: 658 973 € 2020 2021
Ettevõte: 1 048 298 € 2021 2022
Ettevõte: 1 506 498 € 2022 2023
Ettevõte: 2 391 166 € 2023 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 550 077 € 2019 2020
Ettevõte: 658 973 € 2021
Ettevõte: 1 048 298 € 2021 2022
Ettevõte: 1 506 498 € 2023
Ettevõte: 2 391 166 € 2023
Omakapital , € 2023: 14 648 € · +2,5% võrreldes 2022
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2014
Ettevõte: — 2014 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 6 760 € 2019 2020
Ettevõte: 34 375 € 2020 2021
Ettevõte: 4 057 € 2021 2022
Ettevõte: 14 293 € 2022 2023
Ettevõte: 14 648 € 2023 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 6 760 € 2019 2020
Ettevõte: 34 375 € 2021
Ettevõte: 4 057 € 2021 2022
Ettevõte: 14 293 € 2023
Ettevõte: 14 648 € 2023
Töötajad 2023: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2014
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2014 2015
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2023
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
28.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
06.04.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
15.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
25.03.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
14.05.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Nasdaq CSD SE Osade registripidaja · alates 28.09.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
47991 Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
Põhitegevus
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes