OÜ TULIK INVEST
OÜ TULIK INVEST (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 11449200, staatus: pankrotis. Põhitegevusala: Lõbustusparkide ja temaatiliste lõbustusparkide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 500 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 500 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
- Müügitulu · 2023 187 562 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 318
- Puhasrentaablus · 2023 176,9 %parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 730
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 500 | — | — | — |
| 2026 II kv | 914 | — | — | — |
| 2026 I kv | 2 619 | 153 | — | — |
| 2025 IV kv | 13 055 | 1 209 | — | — |
| 2025 III kv | 17 952 | 1 967 | — | — |
| 2025 II kv | 19 425 | 1 640 | — | — |
| 2025 I kv | 16 964 | 1 181 | — | — |
| 2024 IV kv | 27 118 | — | — | — |
| 2024 III kv | 58 119 | 8 662 | 2 947 | 6 |
| 2024 II kv | 519 479 | 9 993 | 8 681 | 7 |
| 2024 I kv | 35 641 | 9 991 | 10 420 | 7 |
| 2023 IV kv | 36 328 | 10 837 | 10 230 | 7 |
| 2023 III kv | 67 051 | 13 408 | 11 139 | 7 |
| 2023 II kv | 38 550 | 10 202 | 9 386 | 8 |
| 2023 I kv | 60 503 | 9 141 | 9 236 | 7 |
| 2022 IV kv | 92 494 | 12 760 | 9 427 | 7 |
| 2022 III kv | 134 799 | 27 586 | 11 775 | 5 |
| 2022 II kv | 80 124 | 22 149 | 9 791 | 10 |
| 2022 I kv | 71 231 | 30 070 | 25 825 | 8 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 187 562 | 331 816 | 106 269 | 4 726 974 | 380 726 | 4 |
| 2022 | 372 604 | -348 081 | 105 548 | 4 807 151 | 48 911 | 7 |
| 2021 | 329 158 | -371 245 | 208 523 | 4 893 098 | -500 308 | 14 |
| 2020 | 135 627 | -148 986 | 82 888 | 4 979 702 | -129 063 | 5 |
| 2019 | 4 562 | -40 751 | 12 825 | 3 689 406 | 9 055 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2023
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 10.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 21.06.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Tullio LiblikJuhatuse liige · alates 09.09.2008
- Nasdaq CSD SEOsade registripidaja · alates 07.01.2020
- Anne TammerPankrotihaldur · alates 02.12.2024
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Omanikukonto: TLK PRIVAAT OÜJuriidiline isik · 12470969 · 5 327 €
- Omanikukonto: Mari LiblikFüüsiline isik · 4 475 €
- Omanikukonto: Karolina LiblikFüüsiline isik · 3 623 €
Tegelikud kasusaajad
- SANDRO BATISTAkaudne osalus · alates 13.01.2023
- Valvi Liblikkaudne osalus · alates 13.01.2023
- Karolina Liblikotsene osalus · alates 05.02.2020
- Mari Liblikotsene osalus · alates 05.02.2020
Asutajad ja muud isikud
- Advokaadibüroo LEXTAL OÜAsutaja · 40 000 € · 14.11.2007
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 93211Lõbustusparkide ja temaatiliste lõbustusparkide tegevus Põhitegevus
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Muudatuste ajalugu
| Mis | Väärtus | Periood |
|---|---|---|
| Staatus | Pankrotis | 02.12.2024 – praegu |
| Staatus | Registrisse kantud | 20.11.2007 – praegu |
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30036106 / 17 17.07.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.07.2025 |
||
| Ä 30036106 / 16 02.12.2024 |
Pankroti väljakuulutamiskanne | Jõustunud 02.12.2024 |
||
| Ä 30036106 / 15 23.10.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.10.2024 |
||
| Ä 30036106 / 14 18.04.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 18.04.2024 |
||
| Ä 30036106 / 13 22.12.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.12.2022 |
||
| Ä 30036106 / M2 21.07.2022 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara | 23.01.2023 | Puudused kõrvaldatud 20.06.2023 |
|
| Ä 30036106 / 12 08.12.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.12.2021 |
||
| Ä 30036106 / M1 07.12.2021 |
Korraldav määrus | 17.12.2021 | Puudused kõrvaldatud 07.12.2021 |
|
| Ä 30036106 / 11 11.01.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.01.2021 |
||
| Ä 30036106 / 10 23.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.10.2020 |
||
| Ä 30036106 / 9 17.04.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.04.2020 |
||
| Ä 30036106 / 8 17.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.03.2020 |
||
| Ä 30036106 / 7 07.01.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2020 |
||
| Ä 30036106 / 6 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 30036106 / 5 23.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.12.2017 |
||
| Ä 30036106 / 4 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 30036106 / 3 06.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.11.2017 |
||
| Ä 30036106 / 2 26.09.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.09.2011 |
||
| Ä 113909 / 3 10.09.2008 |
Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu | Jõustunud 10.09.2008 |
||
| Ä 36106 09.09.2008 |
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne | Jõustunud 09.09.2008 |
||
| Ä 113909 / 2 05.09.2008 |
Märkus | Jõustunud 05.09.2008 |
||
| Ä 113909 20.11.2007 |
Esmakanne | Jõustunud 20.11.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes