OÜ Kurelinna Invest
OÜ Kurelinna Invest (OÜ), Tallinn, registrikood 11193670, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 9 588 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 9 588 €parem kui 41% ettevõteteltegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 893 €parem kui 56% ettevõteteltegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
- Müügitulu · 2024 36 175 €parem kui 69% ettevõteteltegevusala mediaan 10 766 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 943
- Puhasrentaablus · 2024 0,6 %parem kui 26% ettevõteteltegevusala mediaan 25,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 662
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 9 588 | 3 712 | 1 893 | 1 |
| 2026 II kv | 9 000 | 3 406 | 2 463 | 1 |
| 2026 I kv | 9 987 | 3 679 | 1 887 | 1 |
| 2025 IV kv | 9 399 | 4 161 | 1 861 | 1 |
| 2025 III kv | 11 950 | 4 007 | 2 012 | 1 |
| 2025 II kv | 9 835 | 2 429 | 1 635 | 1 |
| 2025 I kv | 9 000 | 3 374 | 2 332 | 1 |
| 2024 IV kv | 9 199 | 3 477 | 1 794 | 1 |
| 2024 III kv | 12 309 | 2 455 | 1 625 | 1 |
| 2024 II kv | 9 000 | 3 502 | 1 644 | 1 |
| 2024 I kv | 9 437 | 2 911 | 1 805 | 1 |
| 2023 IV kv | 9 389 | 2 948 | 1 830 | 1 |
| 2023 III kv | 9 000 | 2 045 | 1 032 | 1 |
| 2023 II kv | 16 152 | 2 747 | 1 065 | 1 |
| 2023 I kv | 9 419 | 2 056 | 861 | 1 |
| 2022 IV kv | 9 184 | 2 720 | 1 699 | 1 |
| 2022 III kv | 9 200 | 2 651 | 1 925 | 1 |
| 2022 II kv | 9 337 | 3 553 | 2 238 | 1 |
| 2022 I kv | 9 200 | 3 396 | 2 110 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2024 | 36 175 | 225 | 20 173 | 26 797 | 7 289 | 1 |
| 2023 | 43 982 | 2 366 | 15 419 | 6 756 | 3 052 | 1 |
| 2022 | 37 092 | -4 129 | 20 174 | 7 166 | 2 556 | 1 |
| 2021 | 36 737 | -2 271 | 20 107 | 10 158 | 4 726 | 1 |
| 2020 | 36 282 | 1 061 | 17 477 | 11 170 | 6 997 | 1 |
| 2019 | 38 313 | 1 664 | 16 697 | 12 592 | 5 936 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 26.11.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.11.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 17.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.11.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 23.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 20.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Virko KuuskJuhatuse liige · alates 23.11.2005
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Virko KuuskFüüsiline isik · 1 917 €
- Reeva KuuskFüüsiline isik · 639 €
Tegelikud kasusaajad
- Virko Kuuskotsene osalus · alates 31.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Virko KuuskAsutaja · 40 000 € · 23.11.2005
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
- 47911Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 53201Muud posti- ja kullerteenused
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10093667 / M8 06.09.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 07.10.2026 | Puudused kõrvaldatud 22.10.2026 |
|
| Ä 10093667 / M7 13.10.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 28.10.2025 | Jõustunud 31.10.2025 |
|
| Ä 10093667 / M6 22.08.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 06.10.2025 | Jõustunud 06.09.2025 |
|
| Ä 10093667 / M5 01.09.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 05.12.2024 | Puudused kõrvaldatud 28.11.2024 |
|
| Ä 10093667 / M4 08.07.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 11.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 24.08.2024 |
|
| Ä 10093667 / 14 22.12.2023 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 08.01.2024 |
||
| Ä 10093667 / M3 25.09.2023 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 29.12.2023 | Puudused kõrvaldatud 18.12.2023 |
|
| Ä 10093667 / 13 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10093667 / M2 21.04.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 21.05.2021 | Puudused kõrvaldatud 20.05.2021 |
|
| Ä 10093667 / 12 23.01.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.01.2021 |
||
| Ä 10093667 / 11 28.05.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.05.2019 |
||
| Ä 10093667 / 10 05.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.04.2018 |
||
| Ä 10093667 / 9 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10093667 / 8 29.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2017 |
||
| Ä 10093667 / 7 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| Ä 10093667 / 6 29.08.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.08.2012 |
||
| Ä 10093667 / 5 18.01.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 19.01.2012 |
||
| Ä 10093667 / 4 02.08.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 02.08.2010 |
||
| Ä 93667 / M1 08.10.2009 |
Aruandetrahvimäärus | 06.12.2009 | Jõustunud 21.11.2009 |
|
| Ä 93667 / 3 13.02.2008 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 13.02.2008 |
||
| Ä 93667 / 2 14.11.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.11.2006 |
||
| Ä 93667 22.11.2005 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes