Aktsiaselts Läätsa Kalatööstus

Registrisse kantud Registrikood 10448569 AS Läätsa küla Registreeritud 06.05.1998
Võrdle

Aktsiaselts Läätsa Kalatööstus (AS), Läätsa küla, registrikood 10448569, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 574 848 € ja töötajaid 44.

Käive
2 574 848 €
↓ 6,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
186 938 €
↓ 10,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
101 268 €
↑ 2,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
44
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toiduainete tootmine · EMTAK 10

  • Käive · 2026 III kv 2,6 mln €
    tegevusala mediaan 45 078 € · ettevõtteid tegevusalal: 614
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 302 €
    tegevusala mediaan 1 325 € · ettevõtteid tegevusalal: 551
  • Müügitulu · 2025 13,6 mln €
    tegevusala mediaan 18 772 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 075
  • Puhasrentaablus · 2025 -8,1 %
    tegevusala mediaan 2,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 817

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 2 574 848 € · −6,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 45 078 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 272 955 € Tegevusala mediaan: 54 156 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 185 526 € Tegevusala mediaan: 49 728 €2024 II kv Ettevõte: 3 912 022 € Tegevusala mediaan: 55 467 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 553 351 € Tegevusala mediaan: 52 453 €2024 IV kv Ettevõte: 4 384 515 € Tegevusala mediaan: 55 699 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 212 891 € Tegevusala mediaan: 45 267 €2025 II kv Ettevõte: 3 461 637 € Tegevusala mediaan: 45 781 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 003 603 € Tegevusala mediaan: 42 511 €2025 IV kv Ettevõte: 2 813 678 € Tegevusala mediaan: 43 779 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 013 256 € Tegevusala mediaan: 42 208 €2026 II kv Ettevõte: 2 747 809 € Tegevusala mediaan: 43 291 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 574 848 € Tegevusala mediaan: 45 078 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 384 515 € Tegevusala mediaan: 55 699 €2025 I kv Ettevõte: 4 212 891 € Tegevusala mediaan: 45 267 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 461 637 € Tegevusala mediaan: 45 781 €2025 III kv Ettevõte: 3 003 603 € Tegevusala mediaan: 42 511 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 813 678 € Tegevusala mediaan: 43 779 €2026 I kv Ettevõte: 3 013 256 € Tegevusala mediaan: 42 208 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 747 809 € Tegevusala mediaan: 43 291 €2026 III kv Ettevõte: 2 574 848 € Tegevusala mediaan: 45 078 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 302 € · +7,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 325 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 563 € Tegevusala mediaan: 1 130 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 563 € Tegevusala mediaan: 1 255 €2024 II kv Ettevõte: 1 744 € Tegevusala mediaan: 1 151 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 540 € Tegevusala mediaan: 1 235 €2024 IV kv Ettevõte: 1 589 € Tegevusala mediaan: 1 242 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 156 € Tegevusala mediaan: 1 334 €2025 II kv Ettevõte: 2 078 € Tegevusala mediaan: 1 237 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 108 € Tegevusala mediaan: 1 349 €2025 IV kv Ettevõte: 2 129 € Tegevusala mediaan: 1 355 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 365 € Tegevusala mediaan: 1 278 €2026 II kv Ettevõte: 2 142 € Tegevusala mediaan: 1 307 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 302 € Tegevusala mediaan: 1 325 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 589 € Tegevusala mediaan: 1 242 €2025 I kv Ettevõte: 2 156 € Tegevusala mediaan: 1 334 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 078 € Tegevusala mediaan: 1 237 €2025 III kv Ettevõte: 2 108 € Tegevusala mediaan: 1 349 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 129 € Tegevusala mediaan: 1 355 €2026 I kv Ettevõte: 2 365 € Tegevusala mediaan: 1 278 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 142 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2026 III kv Ettevõte: 2 302 € Tegevusala mediaan: 1 325 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 44 · −4,3% võrreldes 2026 II kv
02040602023 IV kv Ettevõte: 48IV·232024 I kv Ettevõte: 482024 II kv Ettevõte: 47II·242024 III kv Ettevõte: 522024 IV kv Ettevõte: 56IV·242025 I kv Ettevõte: 502025 II kv Ettevõte: 49II·252025 III kv Ettevõte: 512025 IV kv Ettevõte: 49IV·252026 I kv Ettevõte: 472026 II kv Ettevõte: 46II·262026 III kv Ettevõte: 44III·2602040602024 IV kv Ettevõte: 562025 I kv Ettevõte: 50I·252025 II kv Ettevõte: 492025 III kv Ettevõte: 51III·252025 IV kv Ettevõte: 492026 I kv Ettevõte: 47I·262026 II kv Ettevõte: 462026 III kv Ettevõte: 44III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 186 938 € · −10,9% võrreldes 2026 II kv
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 176 626 €IV·232024 I kv Ettevõte: 158 401 €2024 II kv Ettevõte: 156 739 €II·242024 III kv Ettevõte: 211 972 €2024 IV kv Ettevõte: 155 864 €IV·242025 I kv Ettevõte: 397 537 €2025 II kv Ettevõte: 57 510 €II·252025 III kv Ettevõte: 347 055 €2025 IV kv Ettevõte: 271 572 €IV·252026 I kv Ettevõte: 250 995 €2026 II kv Ettevõte: 209 761 €II·262026 III kv Ettevõte: 186 938 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 155 864 €2025 I kv Ettevõte: 397 537 €I·252025 II kv Ettevõte: 57 510 €2025 III kv Ettevõte: 347 055 €III·252025 IV kv Ettevõte: 271 572 €2026 I kv Ettevõte: 250 995 €I·262026 II kv Ettevõte: 209 761 €2026 III kv Ettevõte: 186 938 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 574 848 186 938 101 268 44
2026 II kv 2 747 809 209 761 98 522 46
2026 I kv 3 013 256 250 995 111 162 47
2025 IV kv 2 813 678 271 572 104 332 49
2025 III kv 3 003 603 347 055 107 520 51
2025 II kv 3 461 637 57 510 101 803 49
2025 I kv 4 212 891 397 537 107 802 50
2024 IV kv 4 384 515 155 864 88 965 56
2024 III kv 3 553 351 211 972 80 084 52
2024 II kv 3 912 022 156 739 81 971 47
2024 I kv 5 185 526 158 401 75 029 48
2023 IV kv 4 272 955 176 626 75 034 48
2023 III kv 3 539 781 236 938 67 454 45
2023 II kv 4 076 254 221 448 69 630 44
2023 I kv 3 363 330 157 097 67 077 43
2022 IV kv 4 074 665 246 808 65 955 49
2022 III kv 3 480 019 319 231 63 183 50
2022 II kv 2 890 946 124 148 59 408 46
2022 I kv 2 317 564 34 841 54 169 46
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
767 €
Käive töötaja kohta kvartalis
58 519 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 13 637 726 € · −25,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 18 772 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 024 289 € Tegevusala mediaan: 30 835 €20192020 Ettevõte: 7 547 920 € Tegevusala mediaan: 25 856 €20202021 Ettevõte: 8 222 051 € Tegevusala mediaan: 27 831 €20212022 Ettevõte: 11 935 299 € Tegevusala mediaan: 27 183 €20222023 Ettevõte: 17 057 338 € Tegevusala mediaan: 25 465 €20232024 Ettevõte: 18 392 071 € Tegevusala mediaan: 20 780 €20242025 Ettevõte: 13 637 726 € Tegevusala mediaan: 18 772 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 024 289 € Tegevusala mediaan: 30 835 €20192020 Ettevõte: 7 547 920 € Tegevusala mediaan: 25 856 €2021 Ettevõte: 8 222 051 € Tegevusala mediaan: 27 831 €20212022 Ettevõte: 11 935 299 € Tegevusala mediaan: 27 183 €2023 Ettevõte: 17 057 338 € Tegevusala mediaan: 25 465 €20232024 Ettevõte: 18 392 071 € Tegevusala mediaan: 20 780 €2025 Ettevõte: 13 637 726 € Tegevusala mediaan: 18 772 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -1 104 644 € · −209,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9 969 € Tegevusala mediaan: 589 €20192020 Ettevõte: 520 184 € Tegevusala mediaan: 313 €20202021 Ettevõte: 223 051 € Tegevusala mediaan: 539 €20212022 Ettevõte: 41 764 € Tegevusala mediaan: 195 €20222023 Ettevõte: 31 265 € Tegevusala mediaan: 144 €20232024 Ettevõte: -356 868 € Tegevusala mediaan: 84 €20242025 Ettevõte: -1 104 644 € Tegevusala mediaan: 37 €2025-1 500-1 000-50005001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9 969 € Tegevusala mediaan: 589 €20192020 Ettevõte: 520 184 € Tegevusala mediaan: 313 €2021 Ettevõte: 223 051 € Tegevusala mediaan: 539 €20212022 Ettevõte: 41 764 € Tegevusala mediaan: 195 €2023 Ettevõte: 31 265 € Tegevusala mediaan: 144 €20232024 Ettevõte: -356 868 € Tegevusala mediaan: 84 €2025 Ettevõte: -1 104 644 € Tegevusala mediaan: 37 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -8,1 % · −6,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,1 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20202021 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: -8,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %2025-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,3 %2021 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: -8,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 5 257 703 € · −18,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 501 482 €20192020 Ettevõte: 3 125 337 €20202021 Ettevõte: 4 280 311 €20212022 Ettevõte: 5 041 390 €20222023 Ettevõte: 6 428 927 €20232024 Ettevõte: 6 451 443 €20242025 Ettevõte: 5 257 703 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 501 482 €20192020 Ettevõte: 3 125 337 €2021 Ettevõte: 4 280 311 €20212022 Ettevõte: 5 041 390 €2023 Ettevõte: 6 428 927 €20232024 Ettevõte: 6 451 443 €2025 Ettevõte: 5 257 703 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 779 994 € · −58,6% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 425 243 €20192020 Ettevõte: 1 945 427 €20202021 Ettevõte: 2 168 478 €20212022 Ettevõte: 2 210 242 €20222023 Ettevõte: 2 241 507 €20232024 Ettevõte: 1 884 639 €20242025 Ettevõte: 779 994 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 425 243 €20192020 Ettevõte: 1 945 427 €2021 Ettevõte: 2 168 478 €20212022 Ettevõte: 2 210 242 €2023 Ettevõte: 2 241 507 €20232024 Ettevõte: 1 884 639 €2025 Ettevõte: 779 994 €2025
Töötajad 2025: 50 · −3,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0204060802016 Ettevõte: 62 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 60 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 48 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 52 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 3202502040602018 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 48 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 52 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 13 637 726 -1 104 644 1 204 566 5 257 703 779 994 50
2024 18 392 071 -356 868 1 038 934 6 451 443 1 884 639 52
2023 17 057 338 31 265 883 216 6 428 927 2 241 507 49
2022 11 935 299 41 764 784 807 5 041 390 2 210 242 49
2021 8 222 051 223 051 682 649 4 280 311 2 168 478 48
2020 7 547 920 520 184 680 942 3 125 337 1 945 427 46
2019 8 024 289 9 969 678 624 3 501 482 1 425 243 46
2018 — — — — — 50
2017 — — — — — 60
2016 — — — — — 62
2015 — — — — — 56
2014 — — — — — 48
2013 — — — — — 40
2012 — — — — — 41
2011 — — — — — 40
2010 — — — — — 48
2009 — — — — — 50
2008 — — — — — 50
2007 — — — — — 50
2006 — — — — — 43
2005 — — — — — 41
2004 — — — — — 65
2003 — — — — — 136
2002 — — — — — 191
2001 — — — — — 300
2000 — — — — — 355
1999 — — — — — 396

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-8,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-141,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-21,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
14,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
85,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,89
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
272 755 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 008 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.07.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.04.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.09.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
4 1 105 300 € AS Hiiu Kalur 02.11.2023 – kehtib
3 10 000 000 EEK AS Hiiu Kalur 04.12.2008 – kehtib
2 4 000 000 EEK AS Hiiu Kalur 04.12.2008 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Toomas Aul
    Juhatuse liige · alates 20.10.2025

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 10201Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine Põhitegevus
  • 46181Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
  • 49411Kaubavedu maanteel
  • 77399Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
  • 96999Muu mujal liigitamata teenindus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30011937 / 35
20.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
20.10.2025
PDF
K 30011937 / 34
01.10.2025
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
01.10.2025
PDF
K 30011937 / 33
01.10.2025
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
01.10.2025
PDF
K 30011937 / 32
01.10.2025
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
01.10.2025
PDF
Ä 30011937 / 31
05.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2025
PDF
Ä 30011937 / 30
08.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2025
PDF
K 30011937 / 29
02.11.2023
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
02.11.2023
PDF
K 30011937 / M13
01.11.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.11.2023 Puudused kõrvaldatud
01.11.2023
PDF
Ä 30011937 / 28
25.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
25.05.2023
PDF
Ä 30011937 / M12
22.05.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.06.2023 Puudused kõrvaldatud
25.05.2023
PDF
Ä 30011937 / M11
28.07.2021
Korraldav määrus 27.08.2021 Puudused kõrvaldatud
02.08.2021
PDF
Ä 30011937 / M10
03.12.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 18.12.2020 Puudused kõrvaldatud
09.12.2020
PDF
K 30011937 / 27
23.09.2020
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
23.09.2020
PDF
Ä 30011937 / 26
06.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.04.2018
PDF
K 30011937 / 25
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
12.03.2018
PDF
K 30011937 / 24
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
12.03.2018
PDF
Ä 30011937 / 23
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30011937 / 22
23.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
23.12.2017
PDF
Ä 30011937 / 21
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30011937 / 20
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 30011937 / 19
21.04.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
21.04.2016
PDF
Ä 30011937 / 18
21.07.2015
Muutmiskanne Jõustunud
21.07.2015
PDF
Ä 30011937 / M9
15.07.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.07.2015 Puudused kõrvaldatud
17.07.2015
PDF
Ä 30011937 / M8
06.07.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.07.2015 Puudused kõrvaldatud
17.07.2015
PDF
Ä 30011937 / 17
30.06.2015
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
23.07.2015
PDF
Ä 30011937 / M7
11.06.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.06.2015 Jõustunud
11.06.2015
PDF
K 30011937 / 16
03.06.2014
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
03.06.2014
PDF
K 30011979 / 6
02.05.2012
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
02.05.2012
PDF
Ä 30011937 / 15
16.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2011
PDF
Ä 30011937 / 14
16.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2011
PDF
Ä 30011937 / M6
30.08.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
30.08.2011
PDF
Ä 30011937 / 13
29.07.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
02.08.2011
PDF
Ä 30011937 / M5
22.06.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.07.2011 Jõustunud
22.06.2011
PDF
K 11979 / 5
04.12.2008
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
04.12.2008
PDF
K 11979 / 4
04.12.2008
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 11937 / 12
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 11937 / 11
27.09.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
K 11979 / 3
06.06.2005
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud PDF
Ä 11937 / 10
26.01.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 11937 / 9
11.02.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 11937 / 8
10.02.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 11937 / M4
29.01.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 29.02.2004 Jõustunud PDF
Ä 11937 / 7
07.04.2003
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 11937 / 6
06.03.2002
Avaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes