AS Hiiu Kalur

Registrisse kantud Registrikood 10031183 AS Kärdla linn Registreeritud 17.05.1996
Võrdle

AS Hiiu Kalur (AS), Kärdla linn, registrikood 10031183, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Merekalapüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 174 220 € ja töötajaid 35.

Käive
174 220 €
↓ 90,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
119 413 €
↓ 80,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
114 708 €
↓ 53,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
35
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kalapüük ja vesiviljelus · EMTAK 03

  • Käive · 2026 III kv 174 220 €
    tegevusala mediaan 7 941 € · ettevõtteid tegevusalal: 224
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 277 €
    tegevusala mediaan 1 157 € · ettevõtteid tegevusalal: 107
  • Müügitulu · 2025 5,8 mln €
    tegevusala mediaan 5 197 € · ettevõtteid tegevusalal: 374
  • Puhasrentaablus · 2025 82,5 %
    tegevusala mediaan 8,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 242

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 174 220 € · −90,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 7 941 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 779 004 € Tegevusala mediaan: 6 479 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 223 860 € Tegevusala mediaan: 4 560 €2024 II kv Ettevõte: 1 133 874 € Tegevusala mediaan: 16 653 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 942 € Tegevusala mediaan: 7 301 €2024 IV kv Ettevõte: 1 415 699 € Tegevusala mediaan: 6 570 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 647 245 € Tegevusala mediaan: 5 402 €2025 II kv Ettevõte: 953 115 € Tegevusala mediaan: 15 560 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 420 € Tegevusala mediaan: 7 075 €2025 IV kv Ettevõte: 2 038 558 € Tegevusala mediaan: 5 525 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 798 471 € Tegevusala mediaan: 6 094 €2026 II kv Ettevõte: 1 783 719 € Tegevusala mediaan: 16 213 €II·262026 III kv Ettevõte: 174 220 € Tegevusala mediaan: 7 941 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 415 699 € Tegevusala mediaan: 6 570 €2025 I kv Ettevõte: 2 647 245 € Tegevusala mediaan: 5 402 €I·252025 II kv Ettevõte: 953 115 € Tegevusala mediaan: 15 560 €2025 III kv Ettevõte: 3 420 € Tegevusala mediaan: 7 075 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 038 558 € Tegevusala mediaan: 5 525 €2026 I kv Ettevõte: 2 798 471 € Tegevusala mediaan: 6 094 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 783 719 € Tegevusala mediaan: 16 213 €2026 III kv Ettevõte: 174 220 € Tegevusala mediaan: 7 941 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kalapüük ja vesiviljelus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 277 € · −56,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 3 763 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 056 € Tegevusala mediaan: 891 €2024 II kv Ettevõte: 6 013 € Tegevusala mediaan: 819 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 811 € Tegevusala mediaan: 963 €2024 IV kv Ettevõte: 2 923 € Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 238 € Tegevusala mediaan: 997 €2025 II kv Ettevõte: 6 236 € Tegevusala mediaan: 1 076 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 333 € Tegevusala mediaan: 1 087 €2025 IV kv Ettevõte: 4 628 € Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 500 € Tegevusala mediaan: 1 055 €2026 II kv Ettevõte: 7 461 € Tegevusala mediaan: 1 071 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 277 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 2 923 € Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: 6 238 € Tegevusala mediaan: 997 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 236 € Tegevusala mediaan: 1 076 €2025 III kv Ettevõte: 3 333 € Tegevusala mediaan: 1 087 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 628 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2026 I kv Ettevõte: 7 500 € Tegevusala mediaan: 1 055 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 461 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2026 III kv Ettevõte: 3 277 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kalapüük ja vesiviljelus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 35 · +6,1% võrreldes 2026 II kv
0102030402023 IV kv Ettevõte: 39IV·232024 I kv Ettevõte: 402024 II kv Ettevõte: 37II·242024 III kv Ettevõte: 362024 IV kv Ettevõte: 35IV·242025 I kv Ettevõte: 342025 II kv Ettevõte: 35II·252025 III kv Ettevõte: 342025 IV kv Ettevõte: 33IV·252026 I kv Ettevõte: 342026 II kv Ettevõte: 33II·262026 III kv Ettevõte: 35III·260102030402024 IV kv Ettevõte: 352025 I kv Ettevõte: 34I·252025 II kv Ettevõte: 352025 III kv Ettevõte: 34III·252025 IV kv Ettevõte: 332026 I kv Ettevõte: 34I·262026 II kv Ettevõte: 332026 III kv Ettevõte: 35III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 119 413 € · −80,4% võrreldes 2026 II kv
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 643 301 €IV·232024 I kv Ettevõte: 869 114 €2024 II kv Ettevõte: 448 927 €II·242024 III kv Ettevõte: 95 374 €2024 IV kv Ettevõte: 349 433 €IV·242025 I kv Ettevõte: 711 231 €2025 II kv Ettevõte: 392 012 €II·252025 III kv Ettevõte: 105 809 €2025 IV kv Ettevõte: 586 992 €IV·252026 I kv Ettevõte: 874 314 €2026 II kv Ettevõte: 610 029 €II·262026 III kv Ettevõte: 119 413 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 349 433 €2025 I kv Ettevõte: 711 231 €I·252025 II kv Ettevõte: 392 012 €2025 III kv Ettevõte: 105 809 €III·252025 IV kv Ettevõte: 586 992 €2026 I kv Ettevõte: 874 314 €I·262026 II kv Ettevõte: 610 029 €2026 III kv Ettevõte: 119 413 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 174 220 119 413 114 708 35
2026 II kv 1 783 719 610 029 246 200 33
2026 I kv 2 798 471 874 314 255 012 34
2025 IV kv 2 038 558 586 992 152 715 33
2025 III kv 3 420 105 809 113 313 34
2025 II kv 953 115 392 012 218 245 35
2025 I kv 2 647 245 711 231 212 100 34
2024 IV kv 1 415 699 349 433 102 297 35
2024 III kv 8 942 95 374 101 198 36
2024 II kv 1 133 874 448 927 222 479 37
2024 I kv 3 223 860 869 114 242 226 40
2023 IV kv 2 779 004 643 301 146 738 39
2023 III kv 66 857 101 119 107 445 38
2023 II kv 1 110 068 381 754 207 073 38
2023 I kv 1 577 512 456 701 193 381 38
2022 IV kv 1 943 448 469 940 156 460 38
2022 III kv 55 026 86 125 91 644 38
2022 II kv 685 587 254 614 169 756 36
2022 I kv 1 443 683 402 557 178 360 37
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 092 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 978 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 5 809 462 € · +12,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 5 197 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 032 362 € Tegevusala mediaan: 7 000 €20192020 Ettevõte: 3 367 137 € Tegevusala mediaan: 4 359 €20202021 Ettevõte: 3 210 973 € Tegevusala mediaan: 5 207 €20212022 Ettevõte: 3 742 211 € Tegevusala mediaan: 4 106 €20222023 Ettevõte: 6 662 214 € Tegevusala mediaan: 5 142 €20232024 Ettevõte: 5 184 701 € Tegevusala mediaan: 4 999 €20242025 Ettevõte: 5 809 462 € Tegevusala mediaan: 5 197 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 032 362 € Tegevusala mediaan: 7 000 €20192020 Ettevõte: 3 367 137 € Tegevusala mediaan: 4 359 €2021 Ettevõte: 3 210 973 € Tegevusala mediaan: 5 207 €20212022 Ettevõte: 3 742 211 € Tegevusala mediaan: 4 106 €2023 Ettevõte: 6 662 214 € Tegevusala mediaan: 5 142 €20232024 Ettevõte: 5 184 701 € Tegevusala mediaan: 4 999 €2025 Ettevõte: 5 809 462 € Tegevusala mediaan: 5 197 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kalapüük ja vesiviljelus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 4 794 755 € · +47,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -140 996 € Tegevusala mediaan: 52 €20192020 Ettevõte: 712 876 € Tegevusala mediaan: 27 €20202021 Ettevõte: 1 052 007 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 823 694 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 4 707 581 € Tegevusala mediaan: 6 €20232024 Ettevõte: 3 251 835 € Tegevusala mediaan: 9 €20242025 Ettevõte: 4 794 755 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-1 00001 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -140 996 € Tegevusala mediaan: 52 €20192020 Ettevõte: 712 876 € Tegevusala mediaan: 27 €2021 Ettevõte: 1 052 007 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 823 694 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 4 707 581 € Tegevusala mediaan: 6 €20232024 Ettevõte: 3 251 835 € Tegevusala mediaan: 9 €2025 Ettevõte: 4 794 755 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kalapüük ja vesiviljelus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 82,5 % · +19,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,7 % · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
-200204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4,6 % Tegevusala mediaan: 9,5 %20192020 Ettevõte: 21,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 11,1 %20222023 Ettevõte: 70,7 % Tegevusala mediaan: 12,9 %20232024 Ettevõte: 62,7 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20242025 Ettevõte: 82,5 % Tegevusala mediaan: 8,7 %2025-200204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -4,6 % Tegevusala mediaan: 9,5 %20192020 Ettevõte: 21,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 11,1 %2023 Ettevõte: 70,7 % Tegevusala mediaan: 12,9 %20232024 Ettevõte: 62,7 % Tegevusala mediaan: 14,5 %2025 Ettevõte: 82,5 % Tegevusala mediaan: 8,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kalapüük ja vesiviljelus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 24 016 654 € · +18,2% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 531 385 €20192020 Ettevõte: 15 369 246 €20202021 Ettevõte: 14 675 477 €20212022 Ettevõte: 14 813 889 €20222023 Ettevõte: 18 586 122 €20232024 Ettevõte: 20 324 273 €20242025 Ettevõte: 24 016 654 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 531 385 €20192020 Ettevõte: 15 369 246 €2021 Ettevõte: 14 675 477 €20212022 Ettevõte: 14 813 889 €2023 Ettevõte: 18 586 122 €20232024 Ettevõte: 20 324 273 €2025 Ettevõte: 24 016 654 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 23 288 333 € · +25,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 945 585 €20192020 Ettevõte: 8 658 461 €20202021 Ettevõte: 9 710 468 €20212022 Ettevõte: 10 534 162 €20222023 Ettevõte: 15 241 743 €20232024 Ettevõte: 18 493 578 €20242025 Ettevõte: 23 288 333 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 945 585 €20192020 Ettevõte: 8 658 461 €2021 Ettevõte: 9 710 468 €20212022 Ettevõte: 10 534 162 €2023 Ettevõte: 15 241 743 €20232024 Ettevõte: 18 493 578 €2025 Ettevõte: 23 288 333 €2025
Töötajad 2025: 34 · −8,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02040602016 Ettevõte: 52 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 51 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 47 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 12025010203040502018 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 50 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 47 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kalapüük ja vesiviljelus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 5 809 462 4 794 755 1 699 408 24 016 654 23 288 333 34
2024 5 184 701 3 251 835 1 481 676 20 324 273 18 493 578 37
2023 6 662 214 4 707 581 1 731 775 18 586 122 15 241 743 37
2022 3 742 211 823 694 1 453 306 14 813 889 10 534 162 37
2021 3 210 973 1 052 007 1 377 112 14 675 477 9 710 468 34
2020 3 367 137 712 876 1 353 299 15 369 246 8 658 461 47
2019 3 032 362 -140 996 1 527 813 13 531 385 7 945 585 50
2018 — — — — — 50
2017 — — — — — 51
2016 — — — — — 52
2015 — — — — — 52
2014 — — — — — 53
2013 — — — — — 57
2012 — — — — — 61
2011 — — — — — 70
2010 — — — — — 73
2008 — — — — — 112
2007 — — — — — 113
2004 — — — — — 181
2003 — — — — — 181
2002 — — — — — 208
2001 — — — — — 212
2000 — — — — — 243
1999 — — — — — 259
1997 — — — — — 260

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
82,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
20,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
20,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
13,08
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
171 626 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 165 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 07.07.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.07.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 08.07.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 20.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.10.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
3 300 000 € AS LHV Pank 29.09.2020 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Urmas Reimann
    Juhatuse liige · alates 04.09.2008
  • Tanel Esta
    Juhatuse liige · alates 17.09.2013

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 03111Merekalapüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30029717 / M8
06.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.08.2025 Puudused kõrvaldatud
08.07.2025
PDF
Ä 30029717 / M7
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.08.2024 Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
PDF
Ä 30029717 / M6
29.09.2023
Korraldav määrus 13.10.2023 Puudused kõrvaldatud
03.10.2023
PDF
K 30029717 / 14
29.09.2020
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
29.09.2020
PDF
K 30029717 / M5
25.09.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.10.2020 Puudused kõrvaldatud
29.09.2020
PDF
Ä 30029717 / 13
05.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.06.2018
PDF
Ä 30029717 / M4
01.06.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.06.2018 Puudused kõrvaldatud
04.06.2018
PDF
Ä 30029717 / 12
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30029717 / 11
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 30029717 / 10
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30029717 / 9
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 30029717 / 8
02.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2016
PDF
Ä 30029717 / 7
17.09.2013
Muutmiskanne Jõustunud
17.09.2013
PDF
Ä 30029717 / M3
06.09.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.10.2013 Puudused kõrvaldatud
16.09.2013
PDF
Ä 30029717 / 6
06.08.2013
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
23.08.2013
PDF
Ä 30029717 / M2
03.07.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.08.2013 Jõustunud
03.07.2013
PDF
Ä 30029717 / 5
11.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
11.03.2013
PDF
Ä 30029717 / 4
20.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2011
PDF
Ä 30029717 / M1
01.06.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
01.06.2011
PDF
K 30029718 / 3
25.11.2010
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud
25.11.2010
PDF
Ä 29717 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 29717 / 2
04.09.2008
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
04.09.2008
PDF
K 29718 / 2
04.09.2008
ÄS §33 lg 7.1 täitmine Jõustunud
04.09.2008
PDF
Ä 29717
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 1948 / 10
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
K 29718
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
K 16966 / 3
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 1948 / 9
24.09.2003
Eitav kandeotsus Jõustunud PDF
Ä 1948 / M5
07.05.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 15.07.2003 Jõustunud PDF
Ä 1948 / 8
25.02.2003
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 1948 / M4
12.02.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 21.04.2003 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes