OÜ Alver Arhitektid

Registrisse kantud Registrikood 10405198 OÜ Tallinn Registreeritud 09.03.1998
Võrdle

OÜ Alver Arhitektid (OÜ), Tallinn, registrikood 10405198, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arhitektitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 45 000 € ja töötajaid 5.

Käive
45 000 €
↑ 22,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
24 041 €
↑ 11,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
14 744 €
↓ 3,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Käive · 2026 III kv 45 000 €
    tegevusala mediaan 16 250 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 781
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 949 €
    tegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
  • Müügitulu · 2025 215 673 €
    tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
  • Puhasrentaablus · 2025 0,6 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 45 000 € · +22,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 250 000 € Tegevusala mediaan: 17 217 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 15 638 €2024 II kv Ettevõte: 13 000 € Tegevusala mediaan: 15 992 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 000 € Tegevusala mediaan: 16 330 €2024 IV kv Ettevõte: 140 454 € Tegevusala mediaan: 17 266 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 215 €2025 II kv Ettevõte: 41 000 € Tegevusala mediaan: 16 150 €II·252025 III kv Ettevõte: 70 860 € Tegevusala mediaan: 16 910 €2025 IV kv Ettevõte: 80 000 € Tegevusala mediaan: 17 310 €IV·252026 I kv Ettevõte: 43 813 € Tegevusala mediaan: 15 906 €2026 II kv Ettevõte: 36 740 € Tegevusala mediaan: 16 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 45 000 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 140 454 € Tegevusala mediaan: 17 266 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 215 €I·252025 II kv Ettevõte: 41 000 € Tegevusala mediaan: 16 150 €2025 III kv Ettevõte: 70 860 € Tegevusala mediaan: 16 910 €III·252025 IV kv Ettevõte: 80 000 € Tegevusala mediaan: 17 310 €2026 I kv Ettevõte: 43 813 € Tegevusala mediaan: 15 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 36 740 € Tegevusala mediaan: 16 256 €2026 III kv Ettevõte: 45 000 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 949 € · −3,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 751 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 2 421 € Tegevusala mediaan: 1 648 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 174 € Tegevusala mediaan: 1 639 €2024 II kv Ettevõte: 2 958 € Tegevusala mediaan: 1 671 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 331 € Tegevusala mediaan: 1 753 €2024 IV kv Ettevõte: 2 053 € Tegevusala mediaan: 1 750 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 373 € Tegevusala mediaan: 1 767 €2025 II kv Ettevõte: 3 473 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 111 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 IV kv Ettevõte: 4 264 € Tegevusala mediaan: 1 847 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 117 € Tegevusala mediaan: 1 780 €2026 II kv Ettevõte: 3 056 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 949 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 2 053 € Tegevusala mediaan: 1 750 €2025 I kv Ettevõte: 4 373 € Tegevusala mediaan: 1 767 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 473 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 4 111 € Tegevusala mediaan: 1 847 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 264 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2026 I kv Ettevõte: 3 117 € Tegevusala mediaan: 1 780 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 056 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 III kv Ettevõte: 2 949 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02462023 IV kv Ettevõte: 6IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·2602462024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 24 041 € · +11,9% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 62 894 €IV·232024 I kv Ettevõte: 23 465 €2024 II kv Ettevõte: 18 035 €II·242024 III kv Ettevõte: 13 897 €2024 IV kv Ettevõte: 40 511 €IV·242025 I kv Ettevõte: 36 828 €2025 II kv Ettevõte: 27 400 €II·252025 III kv Ettevõte: 34 089 €2025 IV kv Ettevõte: 37 158 €IV·252026 I kv Ettevõte: 24 703 €2026 II kv Ettevõte: 21 478 €II·262026 III kv Ettevõte: 24 041 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 40 511 €2025 I kv Ettevõte: 36 828 €I·252025 II kv Ettevõte: 27 400 €2025 III kv Ettevõte: 34 089 €III·252025 IV kv Ettevõte: 37 158 €2026 I kv Ettevõte: 24 703 €I·262026 II kv Ettevõte: 21 478 €2026 III kv Ettevõte: 24 041 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 45 000 24 041 14 744 5
2026 II kv 36 740 21 478 15 280 5
2026 I kv 43 813 24 703 15 583 5
2025 IV kv 80 000 37 158 21 320 5
2025 III kv 70 860 34 089 20 555 5
2025 II kv 41 000 27 400 20 840 6
2025 I kv — 36 828 26 237 6
2024 IV kv 140 454 40 511 12 320 6
2024 III kv 7 000 13 897 13 985 6
2024 II kv 13 000 18 035 17 748 6
2024 I kv 3 000 23 465 25 043 6
2023 IV kv 250 000 62 894 14 525 6
2023 III kv 107 600 37 746 16 566 6
2023 II kv — 13 398 14 417 6
2023 I kv 125 000 38 629 15 778 6
2022 IV kv 100 000 31 252 14 825 6
2022 III kv 70 836 26 384 14 237 5
2022 II kv 72 160 23 381 10 861 5
2022 I kv 35 100 11 692 6 422 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
983 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 000 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 215 673 € · +34,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 104 900 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 82 400 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 131 700 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 367 996 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 360 600 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 160 094 € Tegevusala mediaan: 22 098 €20242025 Ettevõte: 215 673 € Tegevusala mediaan: 23 548 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 104 900 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 82 400 € Tegevusala mediaan: 21 696 €2021 Ettevõte: 131 700 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 367 996 € Tegevusala mediaan: 23 304 €2023 Ettevõte: 360 600 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 160 094 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2025 Ettevõte: 215 673 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 1 297 € · +101,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
-100-500501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -18 341 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: -19 485 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: 25 352 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 156 210 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: 67 856 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: -79 792 € Tegevusala mediaan: 1 691 €20242025 Ettevõte: 1 297 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025-100-500501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -18 341 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: -19 485 € Tegevusala mediaan: 2 183 €2021 Ettevõte: 25 352 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 156 210 € Tegevusala mediaan: 1 794 €2023 Ettevõte: 67 856 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: -79 792 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2025 Ettevõte: 1 297 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,6 % · +50,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-60-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -17,5 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: -23,6 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: 19,2 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 42,4 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: -49,8 % Tegevusala mediaan: 15,3 %20242025 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025-60-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -17,5 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: -23,6 % Tegevusala mediaan: 16,8 %2021 Ettevõte: 19,2 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 42,4 % Tegevusala mediaan: 16,6 %2023 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: -49,8 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2025 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 141 970 € · −6,4% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 781 €20192020 Ettevõte: 48 135 €20202021 Ettevõte: 54 765 €20212022 Ettevõte: 197 022 €20222023 Ettevõte: 261 270 €20232024 Ettevõte: 151 667 €20242025 Ettevõte: 141 970 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 781 €20192020 Ettevõte: 48 135 €2021 Ettevõte: 54 765 €20212022 Ettevõte: 197 022 €2023 Ettevõte: 261 270 €20232024 Ettevõte: 151 667 €2025 Ettevõte: 141 970 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 6 087 € · +27,1% võrreldes 2024
-500501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 649 €20192020 Ettevõte: -14 836 €20202021 Ettevõte: 10 516 €20212022 Ettevõte: 166 726 €20222023 Ettevõte: 84 582 €20232024 Ettevõte: 4 790 €20242025 Ettevõte: 6 087 €2025-500501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 649 €20192020 Ettevõte: -14 836 €2021 Ettevõte: 10 516 €20212022 Ettevõte: 166 726 €2023 Ettevõte: 84 582 €20232024 Ettevõte: 4 790 €2025 Ettevõte: 6 087 €2025
Töötajad 2025: 5 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 1202502462018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 215 673 1 297 192 832 141 970 6 087 5
2024 160 094 -79 792 163 630 151 667 4 790 5
2023 360 600 67 856 163 512 261 270 84 582 5
2022 367 996 156 210 119 498 197 022 166 726 4
2021 131 700 25 352 60 664 54 765 10 516 4
2020 82 400 -19 485 51 537 48 135 -14 836 4
2019 104 900 -18 341 79 983 21 781 4 649 5
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 7
2014 — — — — — 7
2013 — — — — — 7
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 6
2009 — — — — — 6
2008 — — — — — 6
2007 — — — — — 6
2006 — — — — — 6
2005 — — — — — 6
2004 — — — — — 6
2003 — — — — — 7
2002 — — — — — 7
2001 — — — — — 7
2000 — — — — — 7
1999 — — — — — 7
1998 — — — — — 6
1997 — — — — — 6

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
21,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
4,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
95,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
43 135 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 214 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71111Arhitektitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10027052 / 13
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10027052 / 12
29.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2023
PDF
Ä 10027052 / 11
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10027052 / 10
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10027052 / 9
15.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2016
PDF
Ä 10027052 / 8
17.09.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
19.09.2012
PDF
Ä 10027052 / 7
27.08.2012
Muutmiskanne Jõustunud
27.08.2012
PDF
Ä 10027052 / 6
27.08.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
12.09.2012
PDF
Ä 10027052 / M2
27.06.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.08.2012 Jõustunud
27.06.2012
PDF
Ä 10027052 / 5
04.04.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
04.04.2012
PDF
Ä 10027052 / M1
11.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
11.01.2012
PDF
Ä 27052 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
11.12.2008
PDF
Ä 27052 / 3
24.01.2007
Muutmiskanne Jõustunud
24.01.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes