Luunja Varahalduse Sihtasutus

Registrisse kantud Registrikood 90013070 SA Luunja alevik Registreeritud 22.04.2015
Võrdle

Luunja Varahalduse Sihtasutus (SA), Luunja alevik, registrikood 90013070, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Maastiku hooldus ja korrashoid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 137 441 € ja töötajaid 7.

Käive
137 441 €
↓ 9,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
36 716 €
↑ 37,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
23 389 €
↑ 27,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
7
−3 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 137 441 €
    tegevusala mediaan 16 771 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 556
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 341 €
    tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 137 441 € · −9,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 771 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 170 954 € Tegevusala mediaan: 16 032 €IV·232024 I kv Ettevõte: 189 827 € Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: 143 724 € Tegevusala mediaan: 14 542 €II·242024 III kv Ettevõte: 153 123 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 126 293 € Tegevusala mediaan: 15 560 €IV·242025 I kv Ettevõte: 167 538 € Tegevusala mediaan: 13 063 €2025 II kv Ettevõte: 153 144 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 141 202 € Tegevusala mediaan: 16 859 €2025 IV kv Ettevõte: 154 711 € Tegevusala mediaan: 15 994 €IV·252026 I kv Ettevõte: 191 488 € Tegevusala mediaan: 12 925 €2026 II kv Ettevõte: 151 420 € Tegevusala mediaan: 15 445 €II·262026 III kv Ettevõte: 137 441 € Tegevusala mediaan: 16 771 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 126 293 € Tegevusala mediaan: 15 560 €2025 I kv Ettevõte: 167 538 € Tegevusala mediaan: 13 063 €I·252025 II kv Ettevõte: 153 144 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 141 202 € Tegevusala mediaan: 16 859 €III·252025 IV kv Ettevõte: 154 711 € Tegevusala mediaan: 15 994 €2026 I kv Ettevõte: 191 488 € Tegevusala mediaan: 12 925 €I·262026 II kv Ettevõte: 151 420 € Tegevusala mediaan: 15 445 €2026 III kv Ettevõte: 137 441 € Tegevusala mediaan: 16 771 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 341 € · +81,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 339 € Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 863 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 2 341 € Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 046 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 2 822 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 167 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: 2 914 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 449 € Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: 3 251 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 068 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: 1 842 € Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 341 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 822 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 3 167 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 914 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 3 449 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 251 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 3 068 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 842 € Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: 3 341 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 7 · −30,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 6IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 9II·242024 III kv Ettevõte: 82024 IV kv Ettevõte: 8IV·242025 I kv Ettevõte: 82025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 82026 II kv Ettevõte: 10II·262026 III kv Ettevõte: 7III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 82025 I kv Ettevõte: 8I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 8I·262026 II kv Ettevõte: 102026 III kv Ettevõte: 7III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 36 716 € · +37,6% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 31 284 €IV·232024 I kv Ettevõte: 26 533 €2024 II kv Ettevõte: 25 954 €II·242024 III kv Ettevõte: 38 414 €2024 IV kv Ettevõte: 31 467 €IV·242025 I kv Ettevõte: 33 396 €2025 II kv Ettevõte: 29 983 €II·252025 III kv Ettevõte: 40 936 €2025 IV kv Ettevõte: 36 208 €IV·252026 I kv Ettevõte: 38 243 €2026 II kv Ettevõte: 26 681 €II·262026 III kv Ettevõte: 36 716 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 31 467 €2025 I kv Ettevõte: 33 396 €I·252025 II kv Ettevõte: 29 983 €2025 III kv Ettevõte: 40 936 €III·252025 IV kv Ettevõte: 36 208 €2026 I kv Ettevõte: 38 243 €I·262026 II kv Ettevõte: 26 681 €2026 III kv Ettevõte: 36 716 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 137 441 36 716 23 389 7
2026 II kv 151 420 26 681 18 423 10
2026 I kv 191 488 38 243 24 544 8
2025 IV kv 154 711 36 208 26 009 8
2025 III kv 141 202 40 936 27 593 8
2025 II kv 153 144 29 983 23 308 8
2025 I kv 167 538 33 396 25 332 8
2024 IV kv 126 293 31 467 22 576 8
2024 III kv 153 123 38 414 24 368 8
2024 II kv 143 724 25 954 21 069 9
2024 I kv 189 827 26 533 23 179 6
2023 IV kv 170 954 31 284 20 031 6
2023 III kv 172 835 2 086 25 407 8
2023 II kv 189 546 30 045 22 437 8
2023 I kv 215 087 22 770 23 566 8
2022 IV kv 150 803 13 500 22 351 7
2022 III kv 146 419 25 553 23 156 10
2022 II kv 128 478 24 601 20 085 11
2022 I kv 147 787 11 562 20 037 8
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 114 €
Käive töötaja kohta kvartalis
19 634 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -113 600 € · +8,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -109 872 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 501 270 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: 1 664 429 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 266 472 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: 226 081 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: -124 392 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: -113 600 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-50005001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -109 872 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 501 270 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: 1 664 429 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 266 472 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: 226 081 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: -124 392 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: -113 600 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 862 825 € · −3,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 620 761 €20192020 Ettevõte: 1 136 840 €20202021 Ettevõte: 2 862 923 €20212022 Ettevõte: 3 075 043 €20222023 Ettevõte: 3 119 625 €20232024 Ettevõte: 2 959 494 €20242025 Ettevõte: 2 862 825 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 620 761 €20192020 Ettevõte: 1 136 840 €2021 Ettevõte: 2 862 923 €20212022 Ettevõte: 3 075 043 €2023 Ettevõte: 3 119 625 €20232024 Ettevõte: 2 959 494 €2025 Ettevõte: 2 862 825 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 792 882 € · −3,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 372 622 €20192020 Ettevõte: 873 892 €20202021 Ettevõte: 2 538 321 €20212022 Ettevõte: 2 804 793 €20222023 Ettevõte: 3 030 874 €20232024 Ettevõte: 2 906 482 €20242025 Ettevõte: 2 792 882 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 372 622 €20192020 Ettevõte: 873 892 €2021 Ettevõte: 2 538 321 €20212022 Ettevõte: 2 804 793 €2023 Ettevõte: 3 030 874 €20232024 Ettevõte: 2 906 482 €2025 Ettevõte: 2 792 882 €2025
Töötajad 2025: 9 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 1202502468102018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -113 600 240 098 2 862 825 2 792 882 9
2024 0 -124 392 234 752 2 959 494 2 906 482 9
2023 0 226 081 229 612 3 119 625 3 030 874 9
2022 0 266 472 219 038 3 075 043 2 804 793 9
2021 0 1 664 429 191 609 2 862 923 2 538 321 8
2020 0 501 270 180 935 1 136 840 873 892 9
2019 0 -109 872 175 038 620 761 372 622 9
2018 — — — — — 9
2017 — — — — — 9
2016 — — — — — 9
2015 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-15,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-4,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-4,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,85
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
80 068 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 223 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.05.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Aivar Karus
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 05.01.2026
  • Gert Kolga
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 05.01.2026
  • Harald Vaino
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 05.01.2026
  • Radž Sauk
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 05.01.2026
  • Harri Lepp
    Asutajaõiguste teostaja, nõukogu liige, juhatuse liige · alates 03.04.2019

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81301Maastiku hooldus ja korrashoid Põhitegevus
  • 08121Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
  • 08122Killustiku tootmine
  • 49331Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
  • 81101Hoonehalduse kombineeritud teenus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
S 50006884 / 10
10.02.2026
Muutmiskanne Jõustunud
10.02.2026
PDF
S 50006884 / M11
07.02.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 17.02.2025 Puudused kõrvaldatud
10.02.2025
PDF
S 50006884 / 9
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
S 50006884 / 8
16.02.2022
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2022
PDF
S 50006884 / M10
15.02.2022
Korraldav määrus 25.02.2022 Puudused kõrvaldatud
16.02.2022
PDF
S 50006884 / M9
01.02.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.02.2022 Puudused kõrvaldatud
07.02.2022
PDF
S 50006884 / M8
09.12.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 24.12.2021 Puudused kõrvaldatud
13.12.2021
PDF
S 50006884 / M7
16.09.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 16.10.2021 Jõustunud
16.09.2021
PDF
S 50006884 / 7
04.06.2019
Muutmiskanne Jõustunud
04.06.2019
PDF
S 50006884 / M6
31.05.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.06.2019 Puudused kõrvaldatud
04.06.2019
PDF
S 50006884 / 6
10.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2017
PDF
S 50006884 / 5
01.03.2017
Eitav kandemäärus Jõustunud
11.04.2017
PDF
S 50006884 / 4
01.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.03.2017
PDF
S 50006884 / M5
28.02.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.03.2017 Puudused kõrvaldatud
28.02.2017
PDF
S 50006884 / M4
15.02.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.03.2017 Puudused kõrvaldatud
28.02.2017
PDF
S 50006884 / M3
15.02.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 17.03.2017 Puudused kõrvaldatud
22.02.2017
PDF
S 50006884 / 3
17.11.2016
Muutmiskanne Jõustunud
17.11.2016
PDF
S 50006884 / 2
08.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
08.06.2015
PDF
S 50006884 / M2
02.06.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.06.2015 Puudused kõrvaldatud
08.06.2015
PDF
S 50006884 / M1
22.05.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.06.2015 Puudused kõrvaldatud
08.06.2015
PDF
S 50006884
22.04.2015
Esmakanne Jõustunud
22.04.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes