Sihtasutus Hooldekodu Saaremaa Valss

Registrisse kantud Registrikood 90012998 SA Kuressaare linn Registreeritud 04.03.2015
Võrdle

Sihtasutus Hooldekodu Saaremaa Valss (SA), Kuressaare linn, registrikood 90012998, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hooldusraviasutuste tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 49.

Käive
—
Riiklikud maksud
121 557 €
↑ 8,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
129 622 €
↑ 7,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
67
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoolekandeasutuste tegevus · EMTAK 87

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 935 €
    tegevusala mediaan 1 988 € · ettevõtteid tegevusalal: 199
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 259

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 935 € · +4,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 988 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 342 € Tegevusala mediaan: 1 502 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 570 € Tegevusala mediaan: 1 507 €2024 II kv Ettevõte: 1 574 € Tegevusala mediaan: 1 561 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 641 € Tegevusala mediaan: 1 704 €2024 IV kv Ettevõte: 1 551 € Tegevusala mediaan: 1 683 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 772 € Tegevusala mediaan: 1 869 €2025 II kv Ettevõte: 1 721 € Tegevusala mediaan: 1 808 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 995 €2025 IV kv Ettevõte: 1 899 € Tegevusala mediaan: 1 901 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 830 € Tegevusala mediaan: 1 923 €2026 II kv Ettevõte: 1 848 € Tegevusala mediaan: 1 782 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 935 € Tegevusala mediaan: 1 988 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 551 € Tegevusala mediaan: 1 683 €2025 I kv Ettevõte: 1 772 € Tegevusala mediaan: 1 869 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 721 € Tegevusala mediaan: 1 808 €2025 III kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 995 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 899 € Tegevusala mediaan: 1 901 €2026 I kv Ettevõte: 1 830 € Tegevusala mediaan: 1 923 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 848 € Tegevusala mediaan: 1 782 €2026 III kv Ettevõte: 1 935 € Tegevusala mediaan: 1 988 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 67 · +3,1% võrreldes 2026 II kv
0204060802023 IV kv Ettevõte: 63IV·232024 I kv Ettevõte: 592024 II kv Ettevõte: 63II·242024 III kv Ettevõte: 632024 IV kv Ettevõte: 63IV·242025 I kv Ettevõte: 592025 II kv Ettevõte: 65II·252025 III kv Ettevõte: 592025 IV kv Ettevõte: 60IV·252026 I kv Ettevõte: 642026 II kv Ettevõte: 65II·262026 III kv Ettevõte: 67III·260204060802024 IV kv Ettevõte: 632025 I kv Ettevõte: 59I·252025 II kv Ettevõte: 652025 III kv Ettevõte: 59III·252025 IV kv Ettevõte: 602026 I kv Ettevõte: 64I·262026 II kv Ettevõte: 652026 III kv Ettevõte: 67III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 121 557 € · +8,2% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 79 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 87 672 €2024 II kv Ettevõte: 93 944 €II·242024 III kv Ettevõte: 98 102 €2024 IV kv Ettevõte: 92 599 €IV·242025 I kv Ettevõte: 99 130 €2025 II kv Ettevõte: 106 148 €II·252025 III kv Ettevõte: 117 294 €2025 IV kv Ettevõte: 107 626 €IV·252026 I kv Ettevõte: 110 260 €2026 II kv Ettevõte: 112 301 €II·262026 III kv Ettevõte: 121 557 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 92 599 €2025 I kv Ettevõte: 99 130 €I·252025 II kv Ettevõte: 106 148 €2025 III kv Ettevõte: 117 294 €III·252025 IV kv Ettevõte: 107 626 €2026 I kv Ettevõte: 110 260 €I·262026 II kv Ettevõte: 112 301 €2026 III kv Ettevõte: 121 557 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 121 557 129 622 67
2026 II kv — 112 301 120 128 65
2026 I kv — 110 260 117 111 64
2025 IV kv — 107 626 113 961 60
2025 III kv — 117 294 124 120 59
2025 II kv — 106 148 111 863 65
2025 I kv — 99 130 104 531 59
2024 IV kv — 92 599 97 730 63
2024 III kv — 98 102 103 362 63
2024 II kv — 93 944 99 191 63
2024 I kv — 87 672 92 644 59
2023 IV kv — 79 899 84 545 63
2023 III kv — 83 800 88 827 62
2023 II kv — 80 735 85 692 61
2023 I kv — 73 334 77 870 60
2022 IV kv — 62 529 66 532 58
2022 III kv — 63 679 67 904 62
2022 II kv — 63 295 68 036 62
2022 I kv — 57 696 62 263 68
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
645 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 90 930 € · −93,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 572 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 74 336 € Tegevusala mediaan: 1 270 €20192020 Ettevõte: 16 353 € Tegevusala mediaan: 1 430 €20202021 Ettevõte: 41 277 € Tegevusala mediaan: 497 €20212022 Ettevõte: 56 974 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 153 655 € Tegevusala mediaan: 1 517 €20232024 Ettevõte: 1 400 456 € Tegevusala mediaan: 2 233 €20242025 Ettevõte: 90 930 € Tegevusala mediaan: 2 572 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 74 336 € Tegevusala mediaan: 1 270 €20192020 Ettevõte: 16 353 € Tegevusala mediaan: 1 430 €2021 Ettevõte: 41 277 € Tegevusala mediaan: 497 €20212022 Ettevõte: 56 974 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 153 655 € Tegevusala mediaan: 1 517 €20232024 Ettevõte: 1 400 456 € Tegevusala mediaan: 2 233 €2025 Ettevõte: 90 930 € Tegevusala mediaan: 2 572 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 868 527 € · +5,9% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 110 245 €20192020 Ettevõte: 93 778 €20202021 Ettevõte: 136 643 €20212022 Ettevõte: 204 665 €20222023 Ettevõte: 370 557 €20232024 Ettevõte: 1 764 545 €20242025 Ettevõte: 1 868 527 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 110 245 €20192020 Ettevõte: 93 778 €2021 Ettevõte: 136 643 €20212022 Ettevõte: 204 665 €2023 Ettevõte: 370 557 €20232024 Ettevõte: 1 764 545 €2025 Ettevõte: 1 868 527 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 786 390 € · +5,4% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 26 745 €20192020 Ettevõte: 43 098 €20202021 Ettevõte: 84 375 €20212022 Ettevõte: 141 349 €20222023 Ettevõte: 295 004 €20232024 Ettevõte: 1 695 460 €20242025 Ettevõte: 1 786 390 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 26 745 €20192020 Ettevõte: 43 098 €2021 Ettevõte: 84 375 €20212022 Ettevõte: 141 349 €2023 Ettevõte: 295 004 €20232024 Ettevõte: 1 695 460 €2025 Ettevõte: 1 786 390 €2025
Töötajad 2025: 49 · +6,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 13,520182019 Ettevõte: 41 Tegevusala mediaan: 1420192020 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 14,520202021 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 13,520212022 Ettevõte: 41 Tegevusala mediaan: 1420222023 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 1420232024 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 1520242025 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 162025010203040502018 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 13,52019 Ettevõte: 41 Tegevusala mediaan: 1420192020 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 14,52021 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 13,520212022 Ettevõte: 41 Tegevusala mediaan: 142023 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 1420232024 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 152025 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 162025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 90 930 1 167 248 1 868 527 1 786 390 49
2024 0 1 400 456 1 048 000 1 764 545 1 695 460 46
2023 0 153 655 918 548 370 557 295 004 45
2022 0 56 974 747 812 204 665 141 349 41
2021 0 41 277 697 747 136 643 84 375 45
2020 0 16 353 666 185 93 778 43 098 45
2019 0 74 336 646 802 110 245 26 745 41
2018 — — — — — 30
2017 — — — — — 31
2016 — — — — — 13
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
5,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,03
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
38 878 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 985 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.05.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 23.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 08.04.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.03.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.03.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

  • Heli Kaer
    Juhatuse liige · alates 13.02.2020

Esindusõigus

Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 87101Hooldusraviasutuste tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
S 50003774 / 20
14.01.2026
Muutmiskanne Jõustunud
14.01.2026
PDF
S 50003774 / M12
13.01.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 28.01.2026 Puudused kõrvaldatud
14.01.2026
PDF
S 50003774 / M11
15.09.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 05.10.2025 Puudused kõrvaldatud
16.09.2025
PDF
S 50003774 / 19
15.09.2025
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2025
PDF
S 50003774 / 18
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
S 50003774 / M10
10.01.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 20.01.2023 Puudused kõrvaldatud
10.01.2023
PDF
S 50003774 / 17
09.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2021
PDF
S 50003774 / M9
07.07.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.07.2021 Puudused kõrvaldatud
09.07.2021
PDF
S 50003774 / 16
05.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
05.11.2020
PDF
S 50003774 / 15
29.10.2020
Eitav kandemäärus Jõustunud
16.11.2020
PDF
S 50003774 / M8
28.10.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.11.2020 Jõustunud
28.10.2020
PDF
S 50003774 / M7
26.08.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 05.09.2020 Puudused kõrvaldatud
27.08.2020
PDF
S 50003774 / M6
26.05.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 09.06.2020 Puudused kõrvaldatud
03.06.2020
PDF
S 50003774 / 14
31.03.2020
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2020
PDF
S 50003774 / 13
13.03.2020
Muutmiskanne Jõustunud
13.03.2020
PDF
S 50003774 / 12
13.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2020
PDF
S 50003774 / 11
28.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
28.01.2019
PDF
S 50003774 / M5
17.01.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.01.2019 Puudused kõrvaldatud
24.01.2019
PDF
S 50003774 / 10
21.12.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2018
PDF
S 50003774 / M4
11.12.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.01.2019 Puudused kõrvaldatud
20.12.2018
PDF
S 50003774 / 9
24.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
24.07.2018
PDF
S 50003774 / M3
09.07.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.07.2018 Puudused kõrvaldatud
23.07.2018
PDF
S 50003774 / 8
21.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2018
PDF
S 50003774 / 7
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
S 50003774 / 6
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
S 50003774 / 5
31.03.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2016
PDF
S 50003774 / M2
28.03.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.04.2016 Puudused kõrvaldatud
31.03.2016
PDF
S 50003774 / 4
19.02.2016
Muutmiskanne Jõustunud
19.02.2016
PDF
S 50003774 / 3
14.01.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
14.01.2016
PDF
S 50003774 / M1
12.01.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.02.2016 Puudused kõrvaldatud
13.01.2016
PDF
S 50003774 / 2
03.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2015
PDF
S 50003774
04.03.2015
Esmakanne Jõustunud
04.03.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes